♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 66

  • 90 473
  • 733
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 13 725
Здравейте  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug





Фото 22 март 2015 !!!!
Скрит текст:
Руткай  и Синем / Ясемин/ и други избират в IKEA  интериорни допълнения за KIRALIK ASK!
Това означава, че вече са подготвили декора и подреждат  офиса през март 2015 г. !!!
Значи ГГ са преминали кастинга и са се срещнали поне в началото на март 2015 г.! Това означава, че скоро ще празнуваме три години от срещата  ElBar!
🎬 RACON - (4 серии) започнва да се излъчва от 10, 17, 24, на 31 март 2015 г. и го закриват с  рейтинг от 6.3! Първоначалната поредица от серии са заснети предварително за няколко месеца, за да  бъдат монтирани  правилно .

🎬 Sevdam Alabora - (4 серии) започват да показват на 10., 17 февруари и 1, 8 март 2015 и също закрит с 8.3 рейтинг.
Така че Ракон и Алабора  вече са били заснети  преди 10 март 2015 г., а ElBar вече е бил одобрен за техните роли ГГ  !!
Така че, март 2018, стават 3 години  от познанството.
// За тези, които не разбраха нищо, по-рано се предполагаше, че Елбар се срещна с април / май 2015го! Сега тази дата  е  февруари / март 2015 г.!
И все пак, Елчин и Бариш са се запознали  с Руткай  поне от март 2015 г. също!



Еми, Руткай се появи като стилист на ЛН през 2016 г., след като Метин и екипа му - и тогавашната стилистка - си тръгнаха. Няма как да е избирал мебели през март 2015 г., тогава все още не е бил в екипа на сериала.  Възможно е със Синем да се познават от преди и да са по свои си работи в Икеа.

# 616
  • Мнения: 2 478
 Hug Hug Hug

превод на MILA - оказва се,че преводачките от турски държат под око няколко журналиста, които не са от платените драскачи.Този  журналист е приятел с гл.редактор на в.Миллиет - Саджит Аслан , който пусна запис в youtube  ,как са го притискали адвокати на Гупсе Озай да  унищожава статии , касаещи нейните истории с Бюлент Ишбилен.
Статията е в ИГ и е доста голяма
   https://www.instagram.com/p/BfXwIOTnQIh/?taken-by=i … sp;    

 През тези 5 години изучих  стила на Изет Чапа  : нямаше да се хване да пише тази статия,  ако напрежението и възмущението в обществото не се бяха увеличили. Неговият "нос" е отличен, той знае къде  мирише на гнило.
Отдавна съм подписана   на него, интелигентен, добре начетен ... обича класиците ... чете Достоевски ... той отдавна изразява  своето отношение към всичко, което се случва там ... във филмовия бизнес .
.Приятел на детството на Серен .Близък приятел с гл.редактор на в.Миллиет (този, който оповести,че адвокати на Г.Озай са идвали да го притискат ).
 Също от благородно семейство .
Изглежда  на Чапа му е омръзнал живота
Написал е  цяла статия за премиерата на комедията на Бирсел' "Get Sosyete" и я нарича  пълен провал.
"Гледах я разбира се, исках и да се посмея....сцените скучни, диалозите не са се получили, актьорите не се справят с характерите на героите, филма прилича на костюмирана вечеринка.....жалко...Гюлсе Бирсел не е изпипала сценария както трябва......
Изглежда БКМ и неговата команда със своите долнопробни филми са "завладели" зрителите да им правят голяма каса............да събират пари......
Разбира се медиите с помощта на корумпирани журналисти не пишат за това....даже им забраняват да пишат ( знам от собствен опит). Остана само да каже и името на „чупещата с ръце лук” , обаче тя вероятно е разбрала посланието….

Казват, че следял проблемите в турската киноиндустрия и доста често критикувал.Това обаче е първа статия срещу БКМ и некачествените филми които бълва.


Това е Иззет Чапа и той е минал през Мадам, обаче казват бързо избягал........надалече. Явно сега е в другия отбор.


# 617
  • Мнения: 2 478
Здравейте  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug





Фото 22 март 2015 !!!!
Скрит текст:
Руткай  и Синем / Ясемин/ и други избират в IKEA  интериорни допълнения за KIRALIK ASK!
Това означава, че вече са подготвили декора и подреждат  офиса през март 2015 г. !!!
Значи ГГ са преминали кастинга и са се срещнали поне в началото на март 2015 г.! Това означава, че скоро ще празнуваме три години от срещата  ElBar!
🎬 RACON - (4 серии) започнва да се излъчва от 10, 17, 24, на 31 март 2015 г. и го закриват с  рейтинг от 6.3! Първоначалната поредица от серии са заснети предварително за няколко месеца, за да  бъдат монтирани  правилно .

🎬 Sevdam Alabora - (4 серии) започват да показват на 10., 17 февруари и 1, 8 март 2015 и също закрит с 8.3 рейтинг.
Така че Ракон и Алабора  вече са били заснети  преди 10 март 2015 г., а ElBar вече е бил одобрен за техните роли ГГ  !!
Така че, март 2018, стават 3 години  от познанството.
// За тези, които не разбраха нищо, по-рано се предполагаше, че Елбар се срещна с април / май 2015го! Сега тази дата  е  февруари / март 2015 г.!
И все пак, Елчин и Бариш са се запознали  с Руткай  поне от март 2015 г. също!



Еми, Руткай се появи като стилист на ЛН през 2016 г., след като Метин и екипа му - и тогавашната стилистка - си тръгнаха. Няма как да е избирал мебели през март 2015 г., тогава все още не е бил в екипа на сериала.  Възможно е със Синем да се познават от преди и да са по свои си работи в Икеа.


Много неща са възможни, аз Руткай го видях на Зл.Пеперуди 2015 г - седи зад Елчин. Кой откога се познава и с кого - няма как да знаем. Материала със снимката е на админ на група, която ми отговори , че не мога да знам повече от нея, тя си пише с турци и е с ЛН от 2015.

# 618
  • Мнения: 8 098
Привет! bouquet

Нашите хора продължават да  се разхождат  из Лондон!

Рутко в библиотеката на British Museum. Laughing





https://www.instagram.com/elcinbaris.fanclub

# 619
  • Мнения: 13 725
Скрит текст:
Здравейте  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug





Фото 22 март 2015 !!!!
Скрит текст:
Руткай  и Синем / Ясемин/ и други избират в IKEA  интериорни допълнения за KIRALIK ASK!
Това означава, че вече са подготвили декора и подреждат  офиса през март 2015 г. !!!
Значи ГГ са преминали кастинга и са се срещнали поне в началото на март 2015 г.! Това означава, че скоро ще празнуваме три години от срещата  ElBar!
🎬 RACON - (4 серии) започнва да се излъчва от 10, 17, 24, на 31 март 2015 г. и го закриват с  рейтинг от 6.3! Първоначалната поредица от серии са заснети предварително за няколко месеца, за да  бъдат монтирани  правилно .

🎬 Sevdam Alabora - (4 серии) започват да показват на 10., 17 февруари и 1, 8 март 2015 и също закрит с 8.3 рейтинг.
Така че Ракон и Алабора  вече са били заснети  преди 10 март 2015 г., а ElBar вече е бил одобрен за техните роли ГГ  !!
Така че, март 2018, стават 3 години  от познанството.
// За тези, които не разбраха нищо, по-рано се предполагаше, че Елбар се срещна с април / май 2015го! Сега тази дата  е  февруари / март 2015 г.!
И все пак, Елчин и Бариш са се запознали  с Руткай  поне от март 2015 г. също!



Еми, Руткай се появи като стилист на ЛН през 2016 г., след като Метин и екипа му - и тогавашната стилистка - си тръгнаха. Няма как да е избирал мебели през март 2015 г., тогава все още не е бил в екипа на сериала.  Възможно е със Синем да се познават от преди и да са по свои си работи в Икеа.

Много неща са възможни, аз Руткай го видях на Зл.Пеперуди 2015 г - седи зад Елчин. Кой откога се познава и с кого - няма как да знаем. Материала със снимката е на админ на група, която ми отговори , че не мога да знам повече от нея, тя си пише с турци и е с ЛН от 2015.

Така е, няма как да знаем Naughty Не аз пиша кой кого от кога го познава, само уточних от кога Руткай е ангажиран с ЛН. Аз също следя сериала от самото начало и приемам за достоверно това, което каза в едно от първите си интервюта каст-директора на сериала Онур/Корай - че Елчин и Баръш са се запознали на кастинга. А кога е било това - март, април или миналия век, едва ли е толкова важно, затова спирам до тук  Wink

Последна редакция: чт, 22 фев 2018, 19:09 от Didito-ШОКиран Оптимист

# 620
  • Мнения: 8 476
 Hug Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:
Здравейте  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug





Фото 22 март 2015 !!!!
Скрит текст:
Руткай  и Синем / Ясемин/ и други избират в IKEA  интериорни допълнения за KIRALIK ASK!
Това означава, че вече са подготвили декора и подреждат  офиса през март 2015 г. !!!
Значи ГГ са преминали кастинга и са се срещнали поне в началото на март 2015 г.! Това означава, че скоро ще празнуваме три години от срещата  ElBar!
🎬 RACON - (4 серии) започнва да се излъчва от 10, 17, 24, на 31 март 2015 г. и го закриват с  рейтинг от 6.3! Първоначалната поредица от серии са заснети предварително за няколко месеца, за да  бъдат монтирани  правилно .

🎬 Sevdam Alabora - (4 серии) започват да показват на 10., 17 февруари и 1, 8 март 2015 и също закрит с 8.3 рейтинг.
Така че Ракон и Алабора  вече са били заснети  преди 10 март 2015 г., а ElBar вече е бил одобрен за техните роли ГГ  !!
Така че, март 2018, стават 3 години  от познанството.
// За тези, които не разбраха нищо, по-рано се предполагаше, че Елбар се срещна с април / май 2015го! Сега тази дата  е  февруари / март 2015 г.!
И все пак, Елчин и Бариш са се запознали  с Руткай  поне от март 2015 г. също!



Еми, Руткай се появи като стилист на ЛН през 2016 г., след като Метин и екипа му - и тогавашната стилистка - си тръгнаха. Няма как да е избирал мебели през март 2015 г., тогава все още не е бил в екипа на сериала.  Възможно е със Синем да се познават от преди и да са по свои си работи в Икеа.

Много неща са възможни, аз Руткай го видях на Зл.Пеперуди 2015 г - седи зад Елчин. Кой откога се познава и с кого - няма как да знаем. Материала със снимката е на админ на група, която ми отговори , че не мога да знам повече от нея, тя си пише с турци и е с ЛН от 2015.

Така е, няма как да знаем Naughty Не аз пиша кой кого от кога го познава, само уточних от кога Руткай е ангажиран с ЛН. Аз също следя сериала от самото начало и приемам за достоверно това, което каза в едно от първите си интервюта каст-директора на сериала Онур/Корай - че Елчин и Баръш са се запознали на кастинга. А кога е било това - март, април или миналия век, едва ли е толкова важно, затова спирам до тук  Wink

Диди Hug
Със сигурност между края на Раджон и Ашка има известен период от време, и в никакъв случай не се застъпват, все пак Борко е трябвало да си изживее застоя, разочарованието от приключването на Раджон и депресията, и чак след това да стигне до каста на Ашка  Mr. Green Joy Joy Joy
А иначе Рутко става част от екипа от 35 серия, дотогава не е бил и това ясно си личи и от снимките, които е поствал в Инста, и няма как да е пазарувал точно той за филма, пък и той е стилист Mr. Green как ли пък няма такъв фин човек като него да се грижи за интериора на дизи, за това си има хора Joy Joy Joy  Чудя се тия фенове как чак сега откриват снимката, която всъщност си се мъдри в Инстаграма на Рутко и е видна и за нас простосмъртните  Mr. Green Joy

# 621
  • Мнения: 8 098
Цитат на: Didito-ШОКиран Оптимист link=topic=1018895.msg36328022#msg36328022
[/spoiler

Така е, няма как да знаем Naughty Не аз пиша кой кого от кога го познава, само уточних от кога Руткай е ангажиран с ЛН. Аз също следя сериала от самото начало и приемам за достоверно това, което каза в едно от първите си интервюта каст-директора на сериала Онур/Корай - че Елчин и Баръш са се запознали на каста. А кога е било това - март, април или миналия век, едва ли е толкова важно, затова спирам до тук  Wink


И на мен тези изводи от една обща снимка  в Инстаграм ми се виждат пресилени. Thinking

Напомня ми за сторито на Юнус за Барселона, от миналия ден! hahaha

Рускините го пратиха там, а той имаше впредвид мача Барселона - Челси.  Joy Joy

Обща снимка на Елка и  от 2016 г.CUNEYT AKEROGLU от времето на фотосесията за Boyner

Живее и в Лондон и снима VOGUE , BURBERRY, GIVENCHY... 

Скрит текст:


 

# 622
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Здравейте  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug





Фото 22 март 2015 !!!!
Скрит текст:
Руткай  и Синем / Ясемин/ и други избират в IKEA  интериорни допълнения за KIRALIK ASK!
Това означава, че вече са подготвили декора и подреждат  офиса през март 2015 г. !!!
Значи ГГ са преминали кастинга и са се срещнали поне в началото на март 2015 г.! Това означава, че скоро ще празнуваме три години от срещата  ElBar!
🎬 RACON - (4 серии) започнва да се излъчва от 10, 17, 24, на 31 март 2015 г. и го закриват с  рейтинг от 6.3! Първоначалната поредица от серии са заснети предварително за няколко месеца, за да  бъдат монтирани  правилно .

🎬 Sevdam Alabora - (4 серии) започват да показват на 10., 17 февруари и 1, 8 март 2015 и също закрит с 8.3 рейтинг.
Така че Ракон и Алабора  вече са били заснети  преди 10 март 2015 г., а ElBar вече е бил одобрен за техните роли ГГ  !!
Така че, март 2018, стават 3 години  от познанството.
// За тези, които не разбраха нищо, по-рано се предполагаше, че Елбар се срещна с април / май 2015го! Сега тази дата  е  февруари / март 2015 г.!
И все пак, Елчин и Бариш са се запознали  с Руткай  поне от март 2015 г. също!



Еми, Руткай се появи като стилист на ЛН през 2016 г., след като Метин и екипа му - и тогавашната стилистка - си тръгнаха. Няма как да е избирал мебели през март 2015 г., тогава все още не е бил в екипа на сериала.  Възможно е със Синем да се познават от преди и да са по свои си работи в Икеа.

Много неща са възможни, аз Руткай го видях на Зл.Пеперуди 2015 г - седи зад Елчин. Кой откога се познава и с кого - няма как да знаем. Материала със снимката е на админ на група, която ми отговори , че не мога да знам повече от нея, тя си пише с турци и е с ЛН от 2015.

Така е, няма как да знаем Naughty Не аз пиша кой кого от кога го познава, само уточних от кога Руткай е ангажиран с ЛН. Аз също следя сериала от самото начало и приемам за достоверно това, което каза в едно от първите си интервюта каст-директора на сериала Онур/Корай - че Елчин и Баръш са се запознали на кастинга. А кога е било това - март, април или миналия век, едва ли е толкова важно, затова спирам до тук  Wink



Баръш тренира - днес
  https://vk.com/video?z=video284069459_456239585%2Fpl_cat_ … sp;    

И е ходил на РД на Буура - отбелязан е на снимката.


# 623
  • Мнения: 13 725

Обща снимка на Елка и  от 2016 г.CUNEYT AKEROGLU от времето на фотосесията за Boyner

Живее и в Лондон и снима VOGUE , BURBERRY, GIVENCHY... 



Алекс  Hug, много е добър  Thinking И то не само щото и нашето си е хубаво  Laughing

# 624
  • Мнения: 11 984
Най после Баръш да се покаже размазан някъде и калабалъка Mr. Green

# 625
  • Мнения: 13 725
Най после Баръш да се покаже размазан някъде и калабалъка Mr. Green

Славе  Hug, и то толко размазан, че трябва да ми кажат, че това е  Боре и пак не мога го позна  Rolling Eyes Ама то щото в далечината всички брадати и космати са ми еднакви  Joy  Joy  Joy

# 626
  • Мнения: 11 984
Скрит текст:
Най после Баръш да се покаже размазан някъде и калабалъка Mr. Green

Славе  Hug, и то толко размазан, че трябва да ми кажат, че това е  Боре и пак не мога го позна  Rolling Eyes Ама то щото в далечината всички брадати и космати са ми еднакви  Joy  Joy  :35
:

Диди Hug, аз първо си набелязах един по в близък кадър дето го млати една мацка / без очилата/ после с тях оправих фокуса и фиксирах онуй дето трЕбЕ да е Боре Whistling

А той на РД е ходил така ли, а дали е бил сам Thinking. защото разбрах, че след като тайно с Елка са се срещнали в Лондон под прикритието на Кито и Берил, Рутку и не знам още кой , се е прибрал в Истанбул и няма Милано няма Париж Sick


Ако това е вярно, голяма скука ще настане в турския шоубизнес  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Скрит текст:
https://www.24chasa.bg/novini/article/6731807
Ердоган забранява изневерите със закон

# 627
  • Мнения: 13 725

А той на РД е ходил така ли, а дали е бил сам Thinking. защото разбрах, че след като тайно с Елка са се срещнали в Лондон под прикритието на Кито и Берил, Рутку и не знам още кой , се е прибрал в Истанбул и няма Милано няма Париж Sick


Аз май пак трябва сменям очилата  Joy  Joy  Joy Хората и в Лондон го фиксираха Боре, и при Буура го отбелязаха, аз все назад с мат`риЯла  Mr. Green
За Париж и Милано не знам, кълбото ми в паяжина, не ще нищо да казва, щях боб да хвърлям, ма го изядохме на вечеря, та така си стоя в неведение  hahaha  hahaha  hahaha





Ако това е вярно, голяма скука ще настане в турския шоубизнес  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Скрит текст:
https://www.24chasa.bg/novini/article/6731807
Ердоган забранява изневерите със закон

 Shocked
Е, кой сколасал да кръшне, сколасал - това ще му остане  Joy  Joy  Joy
На следващите избори комшиите сигурно ще гласуват с удостоверение за целомъдрие  Mr. Green

# 628
  • Мнения: 11 984

Е, кой сколасал да кръшне, сколасал - това ще му остане  Joy  Joy  Joy
На следващите избори комшиите сигурно ще гласуват с удостоверение за целомъдрие  Mr. Green

 hahaha Тя хич не е за смях работата, чак е жалка...но пък се замислих, ами тези които живеят без брак като Елка и Боре в каква графа ще минават или според закона ще трябва да минат поне да се разпишат...

Сега чак вдянах ooooh! защо фемили Озай заплашват този и онзи за младежките компромати на блудната си щерка, ами хората вече са знаели нещо за проектозакона и да не би нещо със задна дата... Ох Боре, Боре в какво си се замесил. Sick

# 629
  • Мнения: 8 476

Е, кой сколасал да кръшне, сколасал - това ще му остане  Joy  Joy  Joy
На следващите избори комшиите сигурно ще гласуват с удостоверение за целомъдрие  Mr. Green

 hahaha Тя хич не е за смях работата, чак е жалка...но пък се замислих, ами тези които живеят без брак като Елка и Боре в каква графа ще минават или според закона ще трябва да минат поне да се разпишат...

Скрит текст:
Сега чак вдянах ooooh! защо фемили Озай заплашват този и онзи за младежките компромати на блудната си щерка, ами хората вече са знаели нещо за проектозакона и да не би нещо със задна дата... Ох Боре, Боре в какво си се замесил. Sick
Ей, Боре тогава изгоря, на кака ще ѝ дойде дюшеш Joy Joy
 

Общи условия

Активация на акаунт