♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 66

  • 90 514
  • 733
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 13 725
Скрит текст:

Е, кой сколасал да кръшне, сколасал - това ще му остане  Joy  Joy  Joy
На следващите избори комшиите сигурно ще гласуват с удостоверение за целомъдрие  Mr. Green

 hahaha Тя хич не е за смях работата, чак е жалка...но пък се замислих, ами тези които живеят без брак като Елка и Боре в каква графа ще минават или според закона ще трябва да минат поне да се разпишат...

Скрит текст:
Сега чак вдянах ooooh! защо фемили Озай заплашват този и онзи за младежките компромати на блудната си щерка, ами хората вече са знаели нещо за проектозакона и да не би нещо със задна дата... Ох Боре, Боре в какво си се замесил. Sick
Ей, Боре тогава изгоря, на кака ще ѝ дойде дюшеш Joy Joy
 

Той тогава и Кита ще се облажи  Joy  Joy  Joy Ама пък те с Елка нали са си женени - духовно де, значи няма са нарушители  hahaha

# 631
  • Мнения: 8 098

Ако това е вярно, голяма скука ще настане в турския шоубизнес  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Скрит текст:
https://www.24chasa.bg/novini/article/6731807
Ердоган забранява изневерите със закон


 Rolling Eyes   

Ще има да чакат да влязат в ЕС!

 

# 632
  • Мнения: 2 478

 #Crazy newsm78 hahaha hahaha hahaha

Кой каквото сам си направи - казвам ви аз,че я пуснаха по пързалката , ама вие не та не

# 633
  • Мнения: 8 098
Рутко се опитва да се фотне пред всички лондонски символи...А и Елка е тук! Heart Eyes



# 634
  • Мнения: 8 098

 #Crazy newsm78 hahaha hahaha hahaha

Кой каквото сам си направи - казвам ви аз,че я пуснаха по пързалката , ама вие не та не




julia.rastorgueva@_ask.luboff_ боюсь инстаграм на пенсию уже уйдет, пока они ждать будут😂 Wink

# 635
  • Мнения: 330
Чакаме Париж и Милано, да видим кой къде е!
Понякога докато чета ми става жал за милите хора, дали си дават сметка на какво са подложени по социалните мрежи, форуми и т.н. Scream

А в новината за новия закон подозирам пръст имат и сем, Озай, явно това е крайна стъпка да вържат човека и сменят фамилията на Борко, защото няма как, дамата да смени нейната. SatisfiedSatisfiedSatisfied
А Юлето така ако я кара кака няма да я покани за свидетел, да си знае Simple Smile
Дано са щастливи младите!!!

Аз сега пак неразбрах Ел само с Рутко ли остана в Лондон?

# 636
  • Мнения: 972

Някой питаше за Баръш. Ей го е, май е нова ( за съжаление, с кака)

# 637
  • Мнения: 138
Я първо малко кафенце с малко слънчице, че ми липсва. После ще ги гледам тия горе, даже хич мога и без да ги гледам. Само се чудя сега каква ще е конспирацията?Angry

# 638
  • Мнения: 11 991
 Hug Hug Hug Hug Hug

 Shocked Aу Боре се е появил Crazy, с кака Whistling, в стил клошар сокак  Mr. Green, а другия бил брат и, Борка не мой избяга от закона Joy



Баръш е наедрял доста
Скрит текст:

Не че аз съм като  Клаудия Шивър, но Гупсе изглежда много зле, Боре да кажем че бива

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 10:20 от Slawena

# 639
  • Мнения: 2 478
 Wink Wink Wink




...............на вопрос журналистов о поездке в Маврикий она ответила ,что поедет одна... ,но не в Маврикий ,а в Таиланд избавиться от лишного веса.................


Сама ще ходи в Тайланд да отслабва..... Mr. Green

Журналиста си е от нейните -  Joy

# 640
  • Мнения: 252
Здравейте, рускините са разгадали снимката по-горе. Версията е, че кадрите са поръчкови и са правени в деня на посещението на рибния ресторант.

# 641
  • Мнения: 8 098
Здравейте! bouquet bouquet

Днес е петък и по традиция се появява Кака, е тоя път с Борко! Mr. Green

Hug Hug Hug Hug Hug

 Shocked Aу Боре се е появил Crazy, с кака Whistling, в стил клошар сокак  Mr. Green, а другия бил брат и, Борка не мой избяга от закона Joy



Баръш е наедрял доста
Скрит текст:

Не че аз съм като  Клаудия Шивър, но Гупсе изглежда много зле, Боре да кажем че бива
 

Славе, Heart Eyes предпочитам да наблюдавам групата на Елка, там поне има красиви неща, че тя Гупа
не е за гледане . Феновете припомнят , че тия дни е делото на Елка с Башак, та да не би пак Борко да се пазари с отсрещната страна,с  батко Озай, като представител на Башак! hahaha hahaha

От Лондон, ресторант Sexy Fish са посетили. Wink











# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987


Кака е станала квадратна.  Mr. Green

# 643
  • Мнения: 8 098
Днес е 23-и би трябвало DVD-то на ВЩ да е вече свободно в търговската мрежа. Thinking

Дано се появи и превод при рускините! Peace





От бразилките... Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 13:14 от alex_94

# 644
  • Мнения: 628

Някой питаше за Баръш. Ей го е, май е нова ( за съжаление, с кака)
красота, невероятни са да им се ненагледаш и тримата лика прилика, търкулнало се гърнето и си намерило похлупака

Общи условия

Активация на акаунт