♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 66

  • 90 564
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 478

 Joy Joy Joy

Толкова знаят журналята, че брат Бетал е вече прекръстен на Онур  Laughing



Това което е по-интересното, че турците са писали - щяло да и се стъжни на Кака  за това,че обиждала феновете на КА ,наричайки ги "изтерясали психари и тийнейджъри" ,  за Аляска и о.Мавриций. Готвят и публикации с които ще и затворят устата завинаги.......разбира се, с подкрепата на арабите.

Тази снимка и статия са всъщност поредното - ЙОООК , ама този път не за сватба, а че няма да ходи Баръш с нея на почивка.


Алекс, снощи мернах дата за излизането на ВЩ на диск, и май пак бе сменена. Не мога да я открия сега, ако я видиш, напиши.

# 646
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
Привет сладурки  Hug Hug
Вай бе  #Crazy #Crazy #Crazy големи конспирации, голямо нещо.
Чок шашардък станах  Joy Joy Joy кой у Станбула  newsm78, кой с кого у английско  newsm78, кой по дебелариуми .....или се готви за такъв  Whistling.
Круелита  Sick дрескода й е изкочила набързо от коша за пране с най-представителното от него попднало й под ръка  ooooh! ooooh! за пред журналята де  Joy Joy Joy.
Еми  Hug чок тешекюлер за инфото което споделяш с нас  bouquet bouquet bouquet
Всичко е чудесно  Peace има клюкини, има новини и раздвижване на темата ни  Crazy
а Темпиджим нерде е  Thinking Thinking newsm78
Джанъм ийм си  newsm78
Хади колай газ Mr. Green Wink  Laughing

# 647
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
https://www.youtube.com/watch?v=Y10fwE3xncQ

Ах как изревнува Йомер  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Забавна сцена от епизода днес .

# 648
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
https://www.youtube.com/watch?v=Y10fwE3xncQ

Ах как изревнува Йомер  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Забавна сцена от епизода днес .

 hahaha hahaha hahaha hahaha а и как само ще го нареди после докторчето  smile3508 smile3508

# 649
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680


Алекс, снощи мернах дата за излизането на ВЩ на диск, и май пак бе сменена. Не мога да я открия сега, ако я видиш, напиши.


   
 

# 650
  • Мнения: 2 478


Алекс, снощи мернах дата за излизането на ВЩ на диск, и май пак бе сменена. Не мога да я открия сега, ако я видиш, напиши.


   
 


Мерси, сега стана 12 март  newsm78 Очаква се голяма рекламна кампания на Баръш през март  за New Ballance - може би за това сменят датата вече втори път.

# 651
  • Мнения: 8 098

Цитат
Алекс, снощи мернах дата за излизането на ВЩ на диск, и май пак бе сменена. Не мога да я открия сега, ако я видиш, напиши.


Еми, Hug правилно си забелязала! Naughty  Отлагат за 12 март! Mr. Green

# 652
  • Мнения: 8 098

 Joy Joy Joy

Толкова знаят журналята, че брат Бетал е вече прекръстен на Онур  Laughing




 

И испанките са постнали брат  Бетал Озай като Онур , с грешката на журналята ... Joy Joy Да не са го взели за абито на Борко? newsm78

 

Поне знаем как ще изглежда обложката на DVD -то! Mr. Green

# 653
# 654
  • Мнения: 13 725
 Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Hug Hug Hug Hug Hug

 Shocked Aу Боре се е появил Crazy, с кака Whistling, в стил клошар сокак  Mr. Green, а другия бил брат и, Борка не мой избяга от закона Joy



Баръш е наедрял доста
Скрит текст:

Не че аз съм като  Клаудия Шивър, но Гупсе изглежда много зле, Боре да кажем че бива

Славе  Hug, ти два дни го търсиш Боре, ей на, чул те е  Joy  Joy  Joy
А Гупито откак тръгна да отслабва май още килца е качила  newsm78

# 655
  • Мнения: 12 001
Диди Hug, не знам дали е качила, но до Боре стои като майка му, баш си е лелка. В Тайланд нали има крокодили newsm78

# 656
  • Мнения: 8 098
Oт Габи Heart Eyes



 Joy Joy

Цитат
Slawena
Диди Hug, не знам дали е качила, но до Боре стои като майка му, баш си е лелка. В Тайланд нали има крокодили newsm78
 

 hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 16:43 от alex_94

# 657
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
Диди Hug, не знам дали е качила, но до Боре стои като майка му, баш си е лелка. В Тайланд нали има крокодили newsm78
Еее, к`ви сте лоши начи! Тя жената сигурно иска някой тайландски масаж, а вие - крокодили... Wink

# 658
  • Мнения: 13 725
Oт Габи Heart Eyes



 Joy Joy

Цитат
Slawena
Диди Hug, не знам дали е качила, но до Боре стои като майка му, баш си е лелка. В Тайланд нали има крокодили newsm78
 

 hahaha hahaha hahaha

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Те не обичат превтасало тесто  hahaha

# 659
  • Мнения: 8 098
Цитат на: Didito-ШОКиран Оптимист link=topic=1018895.msg36332996#msg36332996

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Те не обичат превтасало тесто  hahaha


Didi, Heart Eyes повече дрожди, по-добро храносмилане! Joy Joy

Пък и Кака както си  е наситена с кучешки миризми , таман апетитна ще им се види! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт