Лято е!

  • 1 697
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
lady di, аз родих през август, но не намерих информация как да я обличам, затова слушах педито. Не знам дали е правилно, но я обличах с тънко боди с дълъг ръкав и ританки през първия месец, след това боди с къс ръкав.
За първи път я изведох, когато беше на 1 седмица Grinning
За крема, аз купувам на Чико, но на всички марки са добри Peace

MiraBG, аз също имах проблеми със слагането на шапката  Laughing не само летните, ами и зимните не ги искаше, но като стана на 1г. и няколко месеца започна да иска шапка, даже вкъщи, до скоро носеше зимните  hahaha
Ако не ще шапка, дръж на сенчесто и проветриво, ако количката има капак от зад, отвори го и това е, не можем да надвием тия бебета  ooooh!

# 16
  • Мнения: 5 299


MiraBG, аз също имах проблеми със слагането на шапката  Laughing не само летните, ами и зимните не ги искаше, но като стана на 1г. и няколко месеца започна да иска шапка, даже вкъщи, до скоро носеше зимните  hahaha
Ако не ще шапка, дръж на сенчесто и проветриво, ако количката има капак от зад, отвори го и това е, не можем да надвием тия бебета  ooooh!
I И Викториа от скоро вече не забелязва Шапката. Преди не можх изобЩо да и сложа, помня 4е на Коледа много исках да я снимам с една дядомразвска Шапка, и така и не успях Mr. Green От месец насам няма проблем ве4е. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 147
Никол права си- по-голям инат е от мен Mr. Green А като си помисля,че е само на 3 месеца-леле к`во ли ще става занапред ooooh! Thinking
Ще  седим на сянка и с отворен сенник и това е Mr. Green

# 18
  • Мнения: 648
    Много хубаво това за шапката, ама дайте идеи как да й я задържа на главата, ни кърпа, ни шапка, нищо ooooh! Вчера по плажа на слънцето, тя без шапка, как да я задържа на главата й Thinking Има чадър на количката и това до някъде ни предпазва, ама тя и в количката толкова стои WhistlingПоне гледам да спазвам удачните часове за разходка Crazy

# 19
  • Мнения: 2 040
Аз още не съм взела слънцезащитен крем, та нестига това, ами и шапка на главата не търпи ... това лято ще видя зор, определено  Grinning
Какви са добрички като бебета, както ги облечеш, каквото и да сложиш- все си е там .. а сега  newsm78 Laughing

# 20
  • Мнения: 680
Мерси за инфото, Никол  bouquet   Hug

  Peace  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
Мдам, аз забравих за крема, и вчера ръчичките на Дияна малко се позачервиха. Тя мрънка обаче.
Виж, шапка да й нахлупя не забравих.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Момичета пробвахте ли с кърпи на главите? Моята племеница също пищи доста от шапките, но с кърпичка успяваме да я залъжем - от тези които са с козирка и се връзват на тила. Успех!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 173
Хубава тема!
Аз също си мислих по нея и имам някои питания, ако може някой да даде съвет. Нашето бебе трябва да се роди в началото на юли. Можете ли да ме посъветвате как трябва да обличам новородено бебче в жегата, колко време след раждането и за колко време мога да го извеждам навън и какъв слънцезащитен крем да ползвам? Всички около мен повтарят, че новородените бебчета нямат добра терморегулация и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да са облечени с дълъг ръкав и ританки. Аз си мислех за боди и памучна пелена, но започнах да се съмнявам.

Моя син се роди в края на май. Първите 2-3 седмици времето не беше много хубаво (беше хладно и често валеше) и затова го извеждах само на балкона. След това започнахме да излизаме навън след 16 ч и стояхме до 19-20 ч. Обличах го с боди с къс ръкав и без крачоли и къси чорапки. Когато спеше го завивах с тънка памучна пелена.
Леко раждане!   bouquet

Идеята за шапките наистина е много добра, но и моят син не търпи такова чудо на главата си.

# 24
  • Мнения: 3 042
Благодаря за информацията Никол.  bouquet

Днес купих нова шапка за лятото на малкият, че старата му беше омаляла. Peace

Слънцезащитен крем ще купя като тръгнем за морето,  newsm78 но още нямам представа какъв.

# 25
  • Мнения: 11 547
Мерси Никол!  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 760
Мерси, Никол!
Съвсем навреме!

# 27
  • София
  • Мнения: 6 798
Шапка купихме миналата седмица, а сънцезащитен крем не ползваме, иначе в жегите гледаме да не излизаме, до 12 и после след 5  Whistling

# 28
  • Мнения: 535
 Thanks! Peace Ние като излизаме се зареждаме с всичко необходимо...! sweating

# 29
  • Мнения: 3 360
Благодаря Никол!  bouquetТочно навреме Hug

Общи условия

Активация на акаунт