ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 3

  • 96 003
  • 740
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 13 301
Видяхте ли Кахраман аби се уредил в ново дизи? Joy

# 151
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Видяхте ли Кахраман аби се уредил в ново дизи? Joy

Да, в Опасната ми жена.

И приятелката на Арас (Ямач) е в дизито.

Ямач каза, че му станало дежавю, като отиде в полицията. Сети се за Мерт. Grinning

Последна редакция: пн, 26 фев 2018, 20:45 от Sinan Mustafov_397437

# 152
  • Мнения: 1 573
интересно...комисарят дразни сена, тя се страхува от него

# 153
  • Мнения: 13 301
Селим и той като мене пита за чий му е на Бейефенди Чукура.  ThinkingТука ще е заровено кучето. Stuck Out Tongue Winking Eye
А ха пак история за отмъщение. Ще вземе своето със Селим или без него.

Преди това Селим как гледаше Джемил? И му говореше за любов. Онзи и той говори за забранена любов като има предвид жена му. Вай, вай какъв любовен триъгълник! Joy

# 154
  • Мнения: 1 573
разбрахте ли какво каза сена за брат си...разбрах само, че е контрол-маниак , май насилие не е имало

# 155
  • Мнения: 13 301
Значи аз какво разбрах за Сена и брат и. Тоя е пълен откачалник. Не бил я изнасилил. Сена го каза на Йълдъз, но имал мания за контрол върху нея. Счупил и крака когато техните ги нямало.

Синан и Лили, ако е тук да помагат.

О хо! И Йълдъз обработва.

# 156
  • Мнения: 1 573
и аз това разбрах

# 157
  • Мнения: 4 830
Селфи, Hug Heart Eyes това комисарче е бил доведеният брат на Сена. Обаче мразел Сена да го нарича батко.

# 158
  • Мнения: 4 830
Умно е много комисарчето, веднага разгада Йълдъз. Каза й, че работела в нощно заведение като компаньонка. Денем спяла, била принудена да работи тази работа  и сега била тук, защото искала да помогне на близък за нея човек.
Комисарчето: Сега си тръгвай и кажи на Сена да дойде.

Йълдъз каза на Сена да не отива при него, защото той бил много опасен.

Комисарчето бил остарял вече не бил същия като преди, така каза. Участвал в анти-терористичен отряд.

Ямач каза на Аличо, че журналистката била добра и той миличкият направо полудЕ от радост.

# 159
  • Мнения: 13 301
Вай бе! И ченгето имало мюдюрин?! Вече си мислех, че над него е само небе. Мюдирина го предупреди да действа по закон, че престоя му тук ще е къс.

Лили, мерси! Hug И на мен ми се стори, че чух, че не и е роден брат. И свава Богу! Щеше да е много извратено инак. Confused

# 160
  • Мнения: 4 830
Началника заплаши комисарчето, че ако продължава в същия дух работата, скоро ще бъде принуден да остави службата тук.

Ямач веднага разбра, че комисарчето е от Измир и Емрах амир никак не беше доволен от факта, че срещу него стои противник, поне толкова добър като него.
Я: Ти нали си мислиш, че Чукур е само един квартал, много се лъжеш. Чукур е семейство. Както във всяко и в него има измамници, крадци, но все пак сме семейство. Да, малко маниашко семейство сем, но сме семейство.

Този епизод ми дойде в повече насилието над Медет. Малко жестоко ми се стори.

Сценаристът Хорзум пусна туит: Ако и този епизод не го покажат, повече няма да гледам дизито.. В края на туита беше тагнал Vartolu, Salih Vartolu

Демек този епизод Вартолу ще се върне с гръм и трясък.

Когато бяха сложили Кемал в отделна килия и онези му се нахвърлиха, Идриз първо каза на хората до него да млъкнат, после каза на Кемал да не отвръща на ударите и после се обърна към комисарчето: Ние сме се родили с боя, той за нас е като майчиното мляко. Закърмени сме с бой, и когато се наложи, знаем да го налагаме на другите.
Комисарчето: Ти заплашваш ли ме?
И:Казах, каквото имах да ти казвам, повече няма да говоря.

А този Селим май наистина с обратна резба ooooh! ooooh! ooooh!

Доколкото разбрах, Бейефенди е баща на адвоката. Но не иска той да го нарича татко. Бил Байкал той. Ядоса му се защо казал на секретарката за рождения му ден. Не искал никой нищо да не знае за него.
Все още не стана ясно защо той толкова много иска Чукур. Много хора го искали, каза на Селим, но само той щял да го получи.
Селим му каза, че не трябва да пипа Ямач, това  е условието му.
Бейефенди пък каза, че Селим и да не иска да участва в тази работа, той знае как да го накара да участва насила..

# 161
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827




# 162
  • Мнения: 1 573
мале знаех си в момента в който го погледна викам бабам и го каза

# 163
  • Мнения: 13 301
Още едни баща и син. Joy Кучето му бясно! Joy

# 164
  • Мнения: 13 301

Ето го бееееееееее! Синан

Подейства им моя хаштаг. Joy

Общи условия

Активация на акаунт