Електронни четци - тема 21

  • 79 617
  • 851
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 20 062
Да, точно в my clippings се запазват.  Peace

# 511
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Киндъла, модел Kindle 4 Wi Fi, на ММ дава проблем. Зарежда го вече няколко пъти за дълго време, но след това батерията се изпразва за два часа. Не успява по никакъв начин да се свърже с интернета. Отделно постоянно му индикира, че се опитва да ъпдейтва нещо, но версията му е последната. Уж го рестартирвахме, няколко пъти, но проблемът си остава.

# 512
  • Мнения: 11 477
Здравейте, днес с мъка отбелязах кончината на дългогодишния ми верен приятел Kindle 3G Keyboard. Разбира се, трябва да го заменя, единственото ми желание на този етап е, новият четец да е с подсветка. Освен Kindle Paperwhite, можете ли да ми препоръчате друг добър модел? Чета изключително художествена литература, на български, наличието на wi-fi не е задължително, работя с кабел през лаптопа.

# 513
  • Мнения: 5 353
Задължително ли да е Киндъл? Аз съм доволна от моя PocketBook (Aqua 2), е, малко забива и е бавничък, но на този етап покрива изискванията ми. Можеш да контролираш светлината, но аз съм си я оставила така. От Киндълите Voyage и Oasis са с подсветка, но са по-скъпи, а вторият дори е с по-голям екран, което за някои е минус.

# 514
  • Мнения: 11 477
Не е задължително марката да е Киндъл, но пък не бих взела модел, който забива и е бавничък Simple Smile

# 515
  • Мнения: 1 335
Задължително ли да е Киндъл? Аз съм доволна от моя PocketBook (Aqua 2), е, малко забива и е бавничък, но на този етап покрива изискванията ми. Можеш да контролираш светлината, но аз съм си я оставила така. От Киндълите Voyage и Oasis са с подсветка, но са по-скъпи, а вторият дори е с по-голям екран, което за някои е минус.

и не само....

# 516
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Не мога да се сетя за недостатък на Kindle Paperwhite, затова го препоръчвам. Е, може би ако имаше бутони за прелистване, щеше да е съвсем идеален. Цена под 200 лв за четец с подсветка е супер, дали има друг в тази категория?

# 517
  • Варна
  • Мнения: 25 236
недостатъкът, който биха изтъкнали противниците му са малкото формати Simple Smile Но и аз препоръчвам него.

# 518
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Аз винаги ползвам Calibre за прехвърляне на книги, дори и за формат mobi. Никога не съм се замисляла дали книгата е в определен формат, затова не мога да го усетя този недостатък.

# 519
  • Мнения: 11 477
Благодаря Simple Smile Свикнала съм с Киндъл и Calibre, явно няма по-добра алтернатива от Paperwhite, ще го дебна на промоция от немския Амазон.

# 520
  • Мнения: 417
Здравейте
С Киндъл Paperwhite съм от скоро - не че има значение модела в случая,де..
Даваше ми проблеми при регистрацията в началото, но се справих. След това не ми даваше да си “купувам” от безплатни книги в амазон, понеже не съм с тамошен адрес. Накрая сложих адреса на моя близка в UK, по неин съвет и се получиха нещата с безплатните книжки.
Проблемът дойде вчера, когато се опитах да си купя платени такива, естествено с моята си карта. Даде ми веднага грешка, че засича IP, което е в различна от Англия държава и че не мога да си поръчам.. Sad
Някой има ли идея как да го избегна това, тъй като книгите които чета не ги откривам в безплатни сайтове и искам да си ги поръчам..

# 521
  • София
  • Мнения: 44 084
купувай от американският сайт, той се води международен и няма да имаш проблеми.

# 522
  • Мнения: 417
Благодаря, ще опитам!
Ако не ме лъже паметта и там ми даваше някаква грешка при регистрацията, но ще се опитам да видя какво ще се получи.
купувай от американският сайт, той се води международен и няма да имаш проблеми.

# 523
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Anastacia Коя държава е зададена в Content and devices -> Preferences ?

# 524
  • Мнения: 417
Заложила съм Англия там.
Иначе не ми даваше дори безплатните да тегля...
Anastacia Коя държава е зададена в Content and devices -> Preferences ?

Общи условия

Активация на акаунт