🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 10 (тема 4)

  • 157 063
  • 1 832
  •   1
Отговори
# 1 440
  • София
  • Мнения: 12 439
Сега чета, че Петя Раева била на 41 г., Shocked аз мислих, че е на поне 50 г. Много ми е груба.

# 1 441
  • Мнения: 709
Прочетох назад в темата, че въпросния Наско си имал приятелка. Ама как?! Не мога да повярвам, че не е хомосексуален. Frowning

# 1 442
  • Мнения: X
Обаче според мен е злобничка Петя, макар да дава вид на много позитивна.
Е, много ясно. И ти да приличаш на сестра-близначка на Елза Парини, и ти няма да си много позитивна. Satisfied

Да не говорим, че се обличат сходно. Smiley

 arrival, искрено ме разсмя! Joy

# 1 443
  • Мнения: 14 966
Ох , и аз тази жена не я харесвам, но все си мисля , че е с неподходяща прическа и поведение.На тези черти , не зная какво би подхождало повече , но със сигурност русото и стои ужасно. Гледах покрай предаването нейни снимки от парламентарния и период , ами тя  така си ходи- цветна , кичозна. Пък тръгнала да обсъжда на хората жилетките.

ПП , arrival,
И твоята не е лесна . Joy

# 1 444
  • софия
  • Мнения: 25 490
Прочетох назад в темата, че въпросния Наско си имал приятелка. Ама как?! Не мога да повярвам, че не е хомосексуален. Frowning
Източникът винаги е бил ненадежден. Самият той снощи каза, че очаквал любовта.
А дори и да е имал някога приятелка, това не го прави хетеро.

Последна редакция: чт, 22 фев 2018, 13:36 от zvаnchе

# 1 445
  • Мнения: 2 049
Ох , и аз тази жена не я харесвам, но все си мисля , че е с неподходяща прическа и поведение.На тези черти , не зная какво би подхождало повече , но със сигурност русото и стои ужасно. Гледах покрай предаването нейни снимки от парламентарния и период , ами тя  така си ходи- цветна , кичозна. Пък тръгнала да обсъжда на хората жилетките.

ПП , arrival,
И твоята не е лесна . Joy


Най би й отивало на сестрата Елзина, една мотика, пък лятото да бере кайсии в Силистренско. Тази не е за показване. Прилича ми на тираджия.

Да, голям сладур съм. Мама много се гордее с мен. Казва че съм наааай-красивия! Rolling Eyes

# 1 446
  • Мнения: 28 609
Прочетох назад в темата, че въпросния Наско си имал приятелка. Ама как?! Не мога да повярвам, че не е хомосексуален. Frowning
Източникът е винаги е бил ненадежден. Самият той снощи каза, че очаквал любовта.
А дори и да е имал някога приятелка, това не го прави хетеро.
Че тя любовта може да не дойде с пола..... hahaha hahaha Ех, Аривал кога ще качиш снимка да видя и аз колко си красив! Simple Smile

# 1 447
  • Мнения: 13 771
Щото иначе не вярваме Wink Като с приятелката на Наско hahaha

# 1 448
  • Мнения: 1 491
Обаче според мен е злобничка Петя, макар да дава вид на много позитивна.


Е, много ясно. И ти да приличаш на сестра-близначка на Елза Парини, и ти няма да си много позитивна. Satisfied

Да не говорим, че се обличат сходно. Smiley
Като рекламираха предаването за новата седмица си помислих, че това е Елза Парини.... В последствие като казаха имената на участниците разбрах каква е истината. Laughing Laughing Laughing

# 1 449
  • Мнения: 2 049
Качвал съм вече. Одобрявали са това, което са видели. Ама много сте любопитни в тази тема!

Е, ти ни запали любопитството, не можеш да ни виниш...Давай снимки да видим таз красота, иначе и аз не вярвам Crazy

Избирателно вярвате вие. Вярвате, че Наско имал приятелка, пък на мама ми не вярвате. Тя казва, ТВЪРДИ, че съм най-хубавия! Може и да съм бил, като бях млад... Кой знае? Head Band

# 1 450
  • Мнения: 28 609
Не ни ли покажеш снимки, в цял ръст, с дрехи, без дрехи, на никой не вярваме. А и ти твърдиш, че всичкото Ви Ай Пи в България те е сваляло. Искаме доказателства пък.
Аз съм съгласна и само портрет до кръста! hahaha
Ето го зеленият гащеризон! Явно и е любима дреха!

# 1 451
  • Мнения: 2 049
Не ни ли покажеш снимки, в цял ръст, с дрехи, без дрехи, на никой не вярваме. А и ти твърдиш, че всичкото Ви Ай Пи в България те е сваляло. Искаме доказателства пък.

Скрит текст:

# 1 452
  • Мнения: 3 792
Скрит текст:
Обаче забелязах, че Ана Мария каза, че не обича сладки неща, както и тесто. При мен това са основните източници на излишни килограми; когато ги спра, отслабвам без значение колко ям.
Аз също мразя тесто, особено варено, като пелмени и равиоли, мразя торти, бисквити, тутманици.....мразя и всичко дето има сладък вкус.......и не знам защо но пак не съм слаба? Доли плодове не ям  защото са сладки Rolling Eyes
Скрит текст:
Обременяване с глюкоза, ако не е правено, може да направиш и да видиш дали не е от това Simple Smile /приятелски съвет, че при мен от това се оказа просто/

Днес АМ ли щеше да готви , че забравих?

# 1 453
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не ни ли покажеш снимки, в цял ръст, с дрехи, без дрехи, на никой не вярваме. А и ти твърдиш, че всичкото Ви Ай Пи в България те е сваляло. Искаме доказателства пък.

Скрит текст:

Това е в апартамента на Евгени Минчев.

# 1 454
  • Мнения: X
Това е в апартамента на Евгени Минчев.

Този пикселизиран образ зад Елза Парини да не е arrival?! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт