🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 10 (тема 4)

  • 157 023
  • 1 832
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 1 673
Не виждам какъв е проблемът ти да си мислиш, че са имали нещо, а аз да си мисля, че не? Нека всеки да си вярва в каквото си ще! За мен Славчо е грохнал, стар, с потрошен крак, немотивиран да гони жени, да се доказва, със западащо шоу, зяпа хистори канали по нощите, отбягва суматохата, а ми се струва и честолюбив - с такова нечистоплътно прасе едва ли ще легне, въпрос на чест е. За мен се насилва да се прави на много заинтересован от "сексапила" на подобни заради заплащанията, които получава. Също като Милен Цветков. Те и при него гостуват почти всяка вечер - последните 5-10 минути са за тях (плеймейтките). Платено. Милен едва ги изтрайва, толкова са еднакви и предсказуеми, според мен само възрастни мъже с фармацевтична терапия под формата на таблетки и неначесано его могат да ги желаят подобни. Така мисля аз. Пък ти си мисли твоите си теории. Само те си знаят има ли нещо или не.

# 1 771
  • Мнения: 3 610
Дай факти, доказателства така безпочвено да се изказваш е мн смешно.Или на теб ти се е искало да е имало нещо ,ако това ти носи дивиденти  на душата.

# 1 772
# 1 773
# 1 774
  • Мнения: X
С такива като теб друго не остава, или Терминал 1,2 хахаххахах ужасия!

# 1 775
  • Мнения: 7 576
Ако имаха нещо да си мълчи , а не да споменава името му във всяко интервю. Сама се закачи с него, за да има какво да се пише за нея.
Ако някой има информация,освен от клюкарски сайтове, да казва. Simple Smile

# 1 776
  • Мнения: X
Първите две минути от линка, кой лъже - Венета или Нора?!

https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/videos/nora-nedkova-shta … am-i-patuvam.html

# 1 777
  • Мнения: 14 082
Я да ви разсея малко, преди да се изпокарате.

http://www.bgdnes.bg/Article/6759588

# 1 778
  • Мнения: X
Според мен е играл Photoshop

# 1 779
  • Мнения: 14 082
Че коя нарочно ще си докара толкова грозен задник? Освен с ядене, де.

# 1 780
  • Мнения: 3 610
С такива като теб друго не остава, или Терминал 1,2 хахаххахах ужасия!
Интелигенция Си.

# 1 781
  • Мнения: X
Може да е поръчкова статия.

# 1 782
  • Мнения: 11 569
Кулагин, от фейса, от преди малко.

Откакто в "Черешката на Тортата" шеф Манчев ми каза, че не съм вип.. се чудя.. защо тогава ме поканиха в предаване, където канят само "ВИПОВЕ"🙄, че чак ми и платиха и защо ли едно такова обикновено и скромно момче като мен им счупи рейтингометрите..? И защо ебати вчера съм се снимал със 100 човека, които бяха в истерия, че ме обожават.. 😂😂😂
В един момент чак ми се схвана крака от позиране..
Шеф Манчев, знаеш ли че с крема на жена ти за лице, няма да си намажа даже и петичките? Айде готин уикенд на всички вас, виповете!

# 1 783
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Циник 👿
Бил вип!?...и защо замесва жената на Манчев?

# 1 784
  • Мнения: 2 838
Много вип изказване.

Общи условия

Активация на акаунт