Банята - 31-ва тема

  • 107 483
  • 837
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 463
Другата  седмица  приключваме с банята и  тоалетната  изцяло  и ще направя  повече  и по-ясни снимки.  Пък дано ви харесат Simple Smile

# 811
  • Мнения: 463
Малко по-добри  снимки  от днес и съчетанието  с ревизията :

# 812
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
А случайно снимка да имате на този пръстен.
Нямам снимка, но наши приятели имаха същия проблем и ни предупредиха да си го искаме, като купуваме тоалетната чиния.

# 813
  • София
  • Мнения: 181
Малко по-добри  снимки  от днес и съчетанието  с ревизията :



Моля за информация за ревизията, от къде я купихте........отдавна търся същата

# 814
  • Мнения: 463
Малко по-добри  снимки  от днес и съчетанието  с ревизията :



Моля за информация за ревизията, от къде я купихте........отдавна търся същата
Аз съм от Пловдив и  е намерих в Баня  Стил и в Амичи. Алуминиев  профил  е, може да  е със стъкло  или  да  се изрежи за плочка. Правят  се по индивидуални  размери, срок на  изработка  около седмица. Цена : зависи  от  размера.  Нашата  е 20/25 : цена  около 30 лв.

# 815
  • София
  • Мнения: 1 742
А същата ревизия в София излиза 100лв от пловдивската фирма.

# 816
  • София
  • Мнения: 181
А същата ревизия в София излиза 100лв от пловдивската фирма.

Да,  и на мен ми обявиха 96 лв , затова още съм без ревизия.....харесва ми , а на мен ми трябват и 6 бр....и търсех нещо подобно около 40 лв.......ясно, в София парите си ги берем от дърветата.

# 817
  • Мнения: 463
А същата ревизия в София излиза 100лв от пловдивската фирма.

Да,  и на мен ми обявиха 96 лв , затова още съм без ревизия.....харесва ми , а на мен ми трябват и 6 бр....и търсех нещо подобно около 40 лв.......ясно, в София парите си ги берем от дърветата.
Вижте  в Баня Стил,  не би трябвало да  има разлика  в пловдивското и софийското. Или пробвайте  online  пак там  да поръчате.
Или  "отскочете" до Пловдив, хубав  град  е Simple Smile

# 818
  • София
  • Мнения: 1 742
А случайно да имате адреса на Пловдивската фирма.

# 819
  • Мнения: 349
Нашият проблем с пръскането на тоалетната все още е нерешен. Така наречения-редуктор на Грое ще го чакаме 2 седмици. Момичета, внимавайте- безринговите тоалетни чинии не са съвместими с всяка структура. Това се оказа при нас.

# 820
  • Мнения: 463
А случайно да имате адреса на Пловдивската фирма.
Не знам, коя "Пловдивска" фирма имате  предвид.  Аз ги поръчах при  Амичи, но  ги има и в Баня Стил  Simple Smile

# 821
  • София
  • Мнения: 1 871
Хора, някой да пусне нова тема! Моля!

# 822
  • София
  • Мнения: 1 390
Нашият проблем с пръскането на тоалетната все още е нерешен. Така наречения-редуктор на Грое ще го чакаме 2 седмици. Момичета, внимавайте- безринговите тоалетни чинии не са съвместими с всяка структура. Това се оказа при нас.

Извини ме ако си писала - каква тоалетна чиния сте купили към структурата на Грое? Че аз вече поръчах и да знам какво да очаквам...

# 823
  • Мнения: 6 288
Нашият проблем с пръскането на тоалетната все още е нерешен. Така наречения-редуктор на Грое ще го чакаме 2 седмици. Момичета, внимавайте- безринговите тоалетни чинии не са съвместими с всяка структура. Това се оказа при нас.

Извини ме ако си писала - каква тоалетна чиния сте купили към структурата на Грое? Че аз вече поръчах и да знам какво да очаквам...

Писа по-напред, че чинията е тази http://studiosense.bg/product/1348/konzolna-toaletna-chinia-next-56.html

# 824
  • София
  • Мнения: 1 390
Благодаря ти! Моята не е тази, дано не е всеобщ проблем с този вид тоалетни чинии.

Общи условия

Активация на акаунт