Добър зъболекар в Бургас

  • 425 812
  • 846
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5
А някой може ли да ми препоръча добър стоматологв Бургас ,който да поставя зъби с винтчета във венеца/ става въпрос за баща ми,който има протеза ,държаща се само на два зъба,единия от които скоро ще падне.И затова не му остава нищо друго освен да си сложи зъб с винтче във венеца.За съжаление не съм много запозната,това е нова технология и не всички зъболекари я ползват.Някой може ли да ми препоръча кадърен стоматолог,който да имплантира зъби?

# 151
  • Мнения: 625
Здравейте, мили дами! Моля ви помагайте! Днес бях на зъболекар- роднина, който ми направи пломбичка(беше паднала без лечение) и преглед на здравите зъби на мъжо   и не искаше да ни вземе нито книжките здравноосигурителните, нито пари, но аз му набутах 20 лева с 300 зора и му оставихме книжките. Но другата седмица ще ми прави още 3 малки кариеса(без лечение) и пак ще са едни разправии, а не обичам така...Та мисълта ми е кое е редното по принцип, колко зъба имам по здравна каса и колко парички да му оставя според по-запознатите от вас, така че хем да не е малко, хем да е що-годе нормално.

# 152
  • Мнения: 23
Здравейте, мили дами! Моля ви помагайте! Днес бях на зъболекар- роднина, който ми направи пломбичка(беше паднала без лечение) и преглед на здравите зъби на мъжо   и не искаше да ни вземе нито книжките здравноосигурителните, нито пари, но аз му набутах 20 лева с 300 зора и му оставихме книжките. Но другата седмица ще ми прави още 3 малки кариеса(без лечение) и пак ще са едни разправии, а не обичам така...Та мисълта ми е кое е редното по принцип, колко зъба имам по здравна каса и колко парички да му оставя според по-запознатите от вас, така че хем да не е малко, хем да е що-годе нормално.

По принцип имаш право на 2 зъба от здравната каса на година, моята зъболекарка ми взима по около 10 лв. допълнително, а без здравната каса ми взима 25 лв. При нея съм от дете и съм доволна - д-р Иванова, работи в Стоматологията, кабинета и не е супер оборудван, но тя е страшно внимателна, обяснява всичко, което прави и хигиената и е добра!  Peace

# 153
  • Мнения: 957
Някой има ли впечатления от работата на др. Стоянов? Не работи с касата. Кабинетът му е на една пресечка на улицата ,която минава пред бившия магазин Краснодар ( Ивайло май се казваше) . Името на пресечката беше на някакъв бълг. цар, но не помня точно кой.
Ама го обясних!!!

Къде в Бургас да си направя дигитална снимка на зъби? Колко струва?

# 154
  • Мнения: 15
fat.wombat, ако питаш за д-р Николай Стоянов, на Цар Самуил- аз имам впечатления от него. Не са добри, обаче. Нанесе ми страхотни поразии на един зъб.  Peace

# 155
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
И аз само лоши отзиви за Стоянов на самуил мога да дам.

# 156
  • Мнения: 957
Да, за същия Стоянов става въпрос. Кабинетът му е в окаяно състояние, пушат вътре, на пода има отрова за мишки, мръсно е...
Вече го смених. Ходих при някакъв др. Георгиев на Сливница 58. Името и адресът ги намерих тук във форума. Стори ми се компетентен. Прегледа ме, нямах нищо за правене. Проблемите ми идват от изтриване на зъбите, а се усеща като дълбок кариес. Гледа ме зъб по зъб, обяснява ми и накрая не ми взе никакви пари. Това в България не съм очаквала да ми се случи. Странно, на негово място друг все щеше да открие "нещо за стъргане". Една друга препоръчвана тук във форума зъболекарка например откри, че имам пародонтоза и настоя да ми направи почистване на зъбите, които съответно касира подобаващо. Интересно, но никой друг зъболекар след нея не потвърди диагнозата и. Явно отново не е имало нищо за пломбиране.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 09:12 от fat.wombat

# 157
  • Мнения: 0
Аз пък мога да ти препоръчам д-рЧило,отличен и като човек и като лекар.Работи и със здравната каса,кабинета му се намира на ул.Батак 6 в к-с Лазур.Работи всеки ден.Ако искаш подробности пиши.


Аз също съм адски недоволен от др. Чило, зъбът който ми прави пломбата падна след 2 месеца, отидох и ми каза, че било защото съседния зъб също бил за пломба? ДА не говорим, че ми взе 250 лв. хем уж през здравната каса..... Също така предполагам, че Вие сте жена му ( която пускала тайни реклами  за него... ) поне да не се дъни именно заради вашето  мнение отидох и съм адски разочерован от него и от начина по който го препоръчвате!

# 158
  • Мнения: 186
Здравейте!
Моля, да ми препоръчате добър стоматолог в "Славейков", нещата стават сериозни и няма да изтърпя до раждането.
Благодаря предварително.

# 159
  • BG
  • Мнения: 1 900
]


Аз също съм адски недоволен от др. Чило, зъбът който ми прави пломбата падна след 2 месеца, отидох и ми каза, че било защото съседния зъб също бил за пломба? ДА не говорим, че ми взе 250 лв. хем уж през здравната каса..... Също така предполагам, че Вие сте жена му ( която пускала тайни реклами  за него... ) поне да не се дъни именно заради вашето  мнение отидох и съм адски разочерован от него и от начина по който го препоръчвате!

Господине,мога само да кажа,че това е лъжа.Няма такъв зъб за пломба за 250лв.Дори и един зъб металокерамика не струва толкова.А такива коментари на човек без публикации са много много  съмнителни и нелоялни.Лично аз съм си доволна  от този човек,а и всеки има право да си каже от кой доктор е доволен.Това,че аз съм го похвалила не означава ,че карам на сила някого да отиде при него.

# 160
  • Мнения: 1
Момичета аз работя в здравната каса и мога да ви кажа кои стоматолози са добри
Например ти искаш добър стоматолог в славейков-това е д-р Петър Петев-к-с "Славейков", бл.95, вх.А, ет.1,;0888/24 92 38
За д-р Чило -наистина не струва не ходете там #2gunfireЧист бизнес
Аз ви казах къде ходя при д-р Бахов и съм страшно доволна /почти цялата каса ходи там/-живея в центъра
Ако ви интересува нещо друго моля питайте
Видях и коментари за хирург-да, д-р Иайло Радев е най-добрия, но малко трудно можеш да се вредиш,но това е човека хирург 

# 161
  • Мнения: 1
Забравих да ви кажа какво ви се полага по здравна каса
1.преглед-доплащаш 1,80
2.пломба или вадене -доплащаш 4 лв
3.пломба или вадене -доплащаш 4 лв
Значи преглед плюс две дейности и зъболекара може да взема потребителска такса 2,40лв

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
sanela2000, за Меден Рудник кой би препоръчала?

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
sanela стана ми интересно на какво се основава мнението ти кой зъболекър е добър и кой не

# 164
  • Мнения: 186
sanela2000, благодаря за инфото.

Общи условия

Активация на акаунт