Добър зъболекар в Бургас

  • 426 057
  • 846
  •   2
Отговори
# 390
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ти се регистрира само, за да ни я изрекламираш ли? Laughing
Мерси  Mr. Green  Whistling

# 391
  • Мнения: 0
е,крайно време и аз да вляза сред вас и  да дам своето мнение,трудно е да намерим спокойни и съвестни хора...

# 392
  • Мнения: 101
nejito77, ще се възползвам от рекламата, за да попитам за това, което ме интересува.
Каква е цената на лечение на пулпит? Фиксирана ли е или зависи от отделните дейности по зъба? Ако е второто, колко струват поотделно почистване и запълване на канали, фотополимерна пломба? Има ли рентген на място или за снимки се ходи в лаборатория?Работи ли със ЗК и работи ли с деца?
И това наистина е явна реклама!

# 393
  • Мнения: 0
Ами не зная отговорите на всички въпроси.Зная че кабинетът работи със здравна каса,а за пломба не съм плащала повече от 70лв-без здравна каса.

# 394
  • Мнения: 261
Имам нужда от помощ- след 4 дни имам час при д-р Буланов -ще ми оперера ретиниран мъдрец- -някой може ли да ме орентира колко продължава  такава процедура и ориентировъчно каква цена да очаквам

# 395
  • Мнения: 425
За ретиниран мъдрец той взима 300 лв или така беше преди две години при него.До седмица две ако е минало всичко добре ще се възтановиш.


Сега прочетох,че питаш за самата операция колко време продължава.До час си готова

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 18:58 от rosenna

# 396
  • Мнения: 399
И аз да се включа в темата ! Потресена съм от некъдорността на бургаските зъболекари !!! 2009 г ми е правен зъб от (знам и само първото име) д-р Росица Троменова или нещо такова не и знам фамилията ,работи на улица Раковски 28.Значи тази жена е много мила ,но аз лично не съм доволна от работата й,оставила ми незапълнен канал ,а отгоре ми е изгради зъба (но аз разбрах това чак сега). 2012г отивам за същия зъб при Важарова ,следващата мила женица ,която е изключително некъдърна .Отидох за същия зъб ,защото му трябваше коронка .Направих снимки всичко и тази прехвалена зъболекарка не ми каза за незапълнения канал и ми сложи коронка ,която даже не е поставена ,както трябва. Вчера отивам при друга зъболекарка просто за почивстване на кариес и пломби и тя видя ,че имам снимка на зъба си в здравната книжка и отвори да види и ме пита как така нищо ми няма при положение ,че ми е незапълнен единя канал и може да имам доста неприятности с него и че даже и коронката ми не е поставена ,както трябва. Аз съм потресена сега трябва да се подлагам на лечение ,което е 6 месеца и после пак на ново изграждане на зъба и коронка нова. Потресена съм ! newsm11

# 397
  • Мнения: 399
Някой ходил ли е при Стоян Брадев ? Добър ли е,защото ми казаха,че работил евтино,кабинета му се намира на ул.Карлово 14 ?

# 398
  • Мнения: 2 466
И нашето семейство е при Въжарова.Препоръчвала съм я дори но и аз вече съм недоволна,наистина е мила,все казва че ни взема по-малко пари от обичайното но явно има за какво.И предишният зъболекар по същите причини го смених.По няколко години бяхме и при двамата но сега към кой да се насочим?Препоръчайте.

# 399
  • Мнения: 5 539
Аз спрях да водя децата при Въжарова, не можах да преглътна нивото на хигиена в кабинета. Иначе е много мила, да, но някак разсеяна и повърхностна.

# 400
  • Мнения: 399
OOO хигиената при нея е под всякаква критика,като се сетя как ми слагаше коронката с мръсни черни пръсти лошо ми става направо.  #2gunfire нито от работат съм и доволна на мен ми взе 170 лева за коронка,която даже не е поставила както трябева и не ми е казала за незапълнен корен,а бе .... гледа и тя да прави пари само.Чудя се къде да ходя вече направо съм потресена.. : newsm78

# 401
  • Мнения: 0
http://www.burgasdent.com/bg/
Разликата е огромна. Работят до късно вечер и в събота.

# 402
  • Мнения: 2 466
http://www.burgasdent.com/bg/
Разликата е огромна. Работят до късно вечер и в събота.
А цените как са?И кой стоматолог препоръчвате за възрастен?

# 403
  • Бургас
  • Мнения: 255
http://www.burgasdent.com/bg/
Разликата е огромна. Работят до късно вечер и в събота.
А цените как са?И кой стоматолог препоръчвате за възрастен?
Деси,д-р Карауланов е много добър,писано е по-напред,аз съм доволна

# 404
  • Мнения: 399
Някой вадил ли си е ретиниран мъдрец при Мацалиев ,че се чудя къде да ходя . зъба ми ръсте в легнало положение към предния зъб .. става дума за долната челюст  newsm78 и някой знае ли цената за такъв вид процедура  Hug

Общи условия

Активация на акаунт