Добър зъболекар в Бургас

  • 427 503
  • 846
  •   1
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 644
Лошо ми става като ви чета, Дейзи и Мадам тиква. Аз от едно раждане останах без зъби, за второ не смея да мисля как ще е... Имам мъдрец - зъб за вадене и до него липсващ зъб. Т.е. от моста единия край трябва да стигне в мъдреца... въобще има ли някакъв смисъл да го правя... ама трябва скоро да се взема в ръце. А от другата страна на пломбиран зъб ми се отчупи част от вътрешната стена /към езика/ и се клати. Не знам кое повече ме ужасява - да отида да разкажа това на зъболекаря ми или да не остана без още един зъб... в дилема съм Tired

# 451
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Ани , нали прочете какво изпитвам като чета тук  Mr. Green  , аз съм компетентна само за ваденето на мъдрец-ревах цяла нощ от болки, и по пътя до Бургас ,както и продължих в кабинета ..... зъба го нямаше на минутата ,а аз попитах  доктора дали е женен , оказа се ,че съпругата му е точно до мен .... ако искаш да се съберем и да ходим дружно да си покажем пишман ченетата ,а може и намаление да ни направят  Laughing

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 644
хаха, знам, знам, нали при моя зъболекар ходи  tooth   как безумно ти завидях като каза, че вс е минало  smile3514

# 453
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
   Интересува ме някой има ли мнение за Милена Стоянова в гр ,Бургас?
Беше пуснала преди време оферта в грабо за почистване на зъбен камък, ходих тогава, доволна останах  Peace

# 454
  • Мнения: 817
С две ръце за д-р Митев. Той вади зъб на милото миналата година - в стоматологията го измъчиха, чупиха го, поду се и той не издържа - отиде при д-ра, който след упойката за секунди му измъкна мъдреца.  Party

# 455
  • Мнения: 410
Хора помагайте , в Стоматологията ми искат 334 лева за вадене на мъдрец ,който не се е показал още и расте в легнало положение към другите.Това са адски много пари знаетели къде евентуално могат да вземат по-малко ,Мацаелиеви могат ли да вадят зъби знам ,че вземат евтино .  newsm45 .дайте телефони ,координати на хирурзи ,които вземат по- малко пари .Аз очквах да ми кажат ,че ще е до 200 лева ,а пък тези 334 лева са направо абсурдни  newsm12

# 456
  • Мнения: 817
kratos84 , писах ти на лични съобщения (горе в пощата може да прочетеш съобщението).  Дано скоро болките и неудобството ти да преминат. Успех!  Hug

# 457
  • Мнения: 410
Благодаря ти  Hug

# 458
  • Мнения: 114
Доктор Полигорова в Първа поликлиника. Млада лекарка - рускиня, много внимателна, работи с НЗОК, но и без нея цените и са нормални. Дава гаранция една година на пломбите - фотополимерните. Кабинета и е мизерен - старо оборудване, но тя е много внимателна. За пръв път зъболекар да ме пита "Да ви сложа ли упойка? " - за кариес !!!!!!!!!!!!.
Препоръчвам !!!!

# 459
  • Бургас
  • Мнения: 66
Здравейте, някой знае ли добър пародонтолог или стоматолог, който разбира от материята? При мен започнаха големи проблеми с венците,образуват се джобове, кървящи торбички, направо ужас  ooooh! Досега слагах няколко дренажа с антибиотик, при моята стоматоложка, която за други проблеми е перфектна-пломби, пулпити/д-р Чапърова в Стоматологията/, но без фект.

# 460
# 461
  • Мнения: 0
Аз препоръчвам доктор Бойко Жечев, имам правени от него пломби от 10 години на предните зъби и все още са здрави и не си личат. Никога не ми е препоръчал безсмислени процедури, само за да ми вземе пари. За съжаление при него много се чака.

# 462
  • Бургас
  • Мнения: 6 204
dida_8181 , има едно германско лекарство точно срещу джобове. Правят се инжекции във венците. Тук го няма, поръчва се от Германия и ти го поставя зъболекаря. Не знам дали за това говориш, но от това германското има ефект. Аз ходя при Въжарова, поръчвам си го от Германия и тя ми го слага.

# 463
  • Мнения: 30
Някой има ли  впечатления от д-р Чачевски  който работи в к-с''Зорница'' и от д-р Хаджиасланова ?

# 464
  • Мнения: 19
Здравейте, да се включа и аз по темата много съм доволна от др. Стоян Брадев. Много внимателен абсолютно никаква болка при вадене на нерви чист кабинет спазват се часовете препоръчвам с две ръце. Лекувал ми е кариеси пулпити и ми е правил пломби за съжаление не работи със здравна каса. сега обаче е в болнични а на мен ми трябва спешно лекар - падна ми метало керамиката на предните зъби(слагаха ми я преди 13 години та сигурно и е време) та ми  е меко казано кофти  с тая рядка ограда даите идеи къде да отида та да не ми падне кожата от гърба пък и зъби да имам скоро!

Общи условия

Активация на акаунт