Добър зъболекар в Бургас

  • 426 560
  • 846
  •   2
Отговори
# 720
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Вадих мъдрец при Буланов в стоматологията 16лв, изобщо не беше мизерно, за 10мин цялата работа, не виждам смисъл да се дават 50лв в частния му кабинет.

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 436
Има ли някой ,който скоро е вадил ретиниран мъдрец при д-р Енчев ?Моля споделете мнения!

# 722
  • Във въображаемия ми свят
  • Мнения: 107
Здравейте,

Мога ли да ви попитам за мнение относно доктор Таня Крушева, кабинеът й е в бизнес центъра на пл. „Св.Св. Кирил и Методий?

# 723
  • Мнения: 581
Специално на етажа, където са хирурзите в Стоматологията, не е чак толкова мизерно.
Аз ходих скоро за една консултация в Стоматологията, защото частният кабинет на стоматолога е там. Наистина е гадничко, все едно се връщаш в соц-а. Студът в коридора беше невероятен.

# 724
  • Мнения: 114
Преди 4 години вадих мъдреци по собствено желание, като и двата долни ми растяха към бузите и нямаше как да пробият венеца и да излезнат. Първата операция ми я прави един...не си спомням името, но кабинета му е в уличката преди стоматологията, ако мина от там ще погледна табелата с името, върти ми се в главата Колев... Препоръчаха ми го, бил много добър. Вярно добре работи но ми взе 400 лв за вадене на зъб и бях с 8 шева  #2gunfire Няколко дена след като беше извадил конците усетих, че имам още един и отидох да ми го махне, взе ми 60 лв за вторичен преглед!. За 2рия зъб отидох при д-р Чачевски, до окръжна болница в Зорница. Млад, симпатичен, веселяк, абе страхотен човек. На него се падна по-кофти зъб Simple Smile извади го и не се наложи да ме шие, взе ми 120 лв. Другите 2 мъдреца си ги оставям за сега Simple Smile Майка ми и приятеля ми събираха гной във венеца и двамата си правиха операция при д-р Ивайло Радев, в трета поликлиника. Много са доволни и още си го споменават.

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 436
[Майка ми и приятеля ми събираха гной във венеца и двамата си правиха операция при д-р Ивайло Радев, в трета поликлиника. Много са доволни и още си го споменават.
[/quote]

Би ли споделила повече информация за него и мнението на майка ти и приятеля ти?Какво представляваха операциите им?Благодаря предварително!

# 726
  • Мнения: 114
cara mia, до колкото си спомням венеца им ставаше като торбичка с гной и като се стисне по-силно се пука, но след 1-2 дена пак се пълни. Д-р Радев им цепи венците изчисти каквото е имало и ги заши. Покрай тях и на мен ми се налагаше да разговарям с него, много е мил и нежен... малко по така говори Simple Smile ако ме разбираш. А майка ми е от хората, които обикалят няколко доктора докато си харесат някой и да му се доверят напълно. За операцията на майка ми беше извикал колежката си от другата смяна за да му асистира. Кабинета е в сградата на 3та поликлиника на 1вия етаж в дясно, последния кабинет. На този етап за друго не се сещам Simple Smile

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 436
Emma789,благодаря за отговора!Предстои ми операция при него и ме интересува всичко свързано с неговата работа.

# 728
  • Мнения: 114
Ще останеш доволна, сигурна съм. Много е мил и внимателен. Лека операция! Simple Smile

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 366
Здравейте, някой с отзиви за д-р Каличина? От роднини разбрах, че е добър детски стоматолог. Ще съм благодарна на мнения, Благодаря   bouquet

# 730
  • Мнения: 1 893
Добър детски ортодонт да препоръчате.
Има ли в Бургас добър имплантолог?

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 436
За детски ортодонт препоръчвам Ивелина Митева.

# 732
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте, някой с отзиви за д-р Каличина? От роднини разбрах, че е добър детски стоматолог. Ще съм благодарна на мнения, Благодаря   bouquet
За детски не знам, не съм виждала деца при нея, но аз ходя от 2години при нея, доволна съм за сега, дано не ми се налага скоро.

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 366
Много благодаря за инфото   bouquet

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 6 946
Някой знае ли дали частният кабинет на д-р Стефанов (който работи и в Бургасдент) работи по здравна каса и дали цените са по-ниски там?

Общи условия

Активация на акаунт