Добър зъболекар в Бургас

  • 427 116
  • 846
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 58
Здравейте,търся телефона на д-р Мария Коджабашева,детски стоматолог,работи в стоматологията.
Търся в интернет,но не намирам телефон само адрес.

# 736
  • Мнения: 172
Някой знае ли дали частният кабинет на д-р Стефанов (който работи и в Бургасдент) работи по здравна каса и дали цените са по-ниски там?

в частния кабинет не работи по здравна каса , не мисля че цените са по -ниски , не съм ходила в Бургасдент ,

# 737
  • Мнения: 94
По ваши препоръки посетих др.Карауланов. Изключително доволна съм. Страхотен специалист. За съжаление има да оправя много грешки от предишни свои колеги при мен, но му имам пълно доверие. Благодаря на всички, които менасочиха към него.

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 436
Преди две седмици ми извади с операция мъдреца д-р Радев.Освен от форума,ми го препоръчаха и други познати.Операцията мина с леко затруднение,поради гадния мъдрец,но бързо се възстанових.Не се налагаше да пия антибиотици и оттока ми спадна много бързо.Радев обръща внимание на всеки детайл,спазвах точно неговите съвети за след оперативната намеса.На този етап нямам никакви оплаквания.Проблемът с яденето беше само първата седмица.Успех на тези,които са решили да ги вадят!

# 739
  • Мнения: 408
            Здравейте,
  По невнимание изхвърлих зъбната си протеза.
 Някой има ли идея къде могат най - бързо , качествено и на нормална цена да ми изработят нова?

# 740
  • Мнения: 42
Здравейте! Искам да попитам какво ви е мнението за д-р Добромир Иванов?

Заради такива"зъболекари", хората остават без зъби. Всеки може да види,че има обяви из целият интернет,но няма клиенти! Добрите лекари обратно,нямат много реклами но за сметка на това пред кабинетите им е пълно! Отгоре на това цените му са не нормално високи. Ползвах спешния му кабинет 2 часа приказки и само ми взе парите.Предполагам заради това,че няма клиенти,му липсва и опит!

# 741
  • Мнения: X
Преди две седмици ми извади с операция мъдреца д-р Радев.Освен от форума,ми го препоръчаха и други познати.Операцията мина с леко затруднение,поради гадния мъдрец,но бързо се възстанових.Не се налагаше да пия антибиотици и оттока ми спадна много бързо.Радев обръща внимание на всеки детайл,спазвах точно неговите съвети за след оперативната намеса.На този етап нямам никакви оплаквания.Проблемът с яденето беше само първата седмица.Успех на тези,които са решили да ги вадят!
Къде се намира частният кабинет на д-р Радев?

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 436
Преди две седмици ми извади с операция мъдреца д-р Радев.Освен от форума,ми го препоръчаха и други познати.Операцията мина с леко затруднение,поради гадния мъдрец,но бързо се възстанових.Не се налагаше да пия антибиотици и оттока ми спадна много бързо.Радев обръща внимание на всеки детайл,спазвах точно неговите съвети за след оперативната намеса.На този етап нямам никакви оплаквания.Проблемът с яденето беше само първата седмица.Успех на тези,които са решили да ги вадят!
Къде се намира частният кабинет на д-р Радев?
Адресът е :ул. "Михаил Герджиков" № 21
телефон за записване на часове: 056 / 820138

# 743
  • Мнения: X
Благодаря   bouquet

# 744
  • Мнения: X
Много съм доволна от д-р Данев, на " Хан Аспарух" 26 е адреса. Умерени цени, а е много старателен и добре работи.

# 745
  • Мнения: 2
Здравейте!
Какво може да ми кажете от впечатленията си за Д-р Мария Томчева? Някакви проблеми или пък добри отзиви? Искам да попитам и за Д-р Мария Татарска.
Благодаря предварително!

# 746
  • Мнения: X
Някой знае ли дали частният кабинет на д-р Стефанов (който работи и в Бургасдент) работи по здравна каса и дали цените са по-ниски там?

в частния кабинет не работи по здравна каса , не мисля че цените са по -ниски , не съм ходила в Бургасдент ,


В Бургасдент наистина е много скъпо, но съм страшно доволна от д-р Стефанов. Като го видях за пръв път се притесних, че е много младо момче, че няма опит...Но той се справи перфектно с моите грануломи, след дъло лечение няма и следа от тях. А зъбите ми бяха почти неспасяеми, според други стоматолози.

# 747
  • Мнения: 2
Какви са цените в Бургасдент? Ако искам да си направя преглед без да ми се извършва нищо - само за съвета от зъболекарите, колко би ми струвало?

# 748
  • Мнения: X
Цената само за преглед не се сещам каква беше, но се отказах да си правя металокерамичен мост там, защото ми искаха по 250 лв. на зъб. За сравнение на няколко други места цената беше 150-160 лв, а някъде и 140. Като сметнете мост от пет зъба-това са си излишни 500 лв. отгоре.
Иначе той ми проведе лечение на грануломи, което е доста специфично и цената варира.

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Препоръчайте ми, добър зъболекар за цяла протеза.
Понеже става дума за възрастен човек трудно подвижен, желателно е кабинета да е на приземен етаж или да има най-много 2-3 стълби за качване.

Общи условия

Активация на акаунт