Добър зъболекар в Бургас

  • 427 917
  • 846
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 838
Търся мнения за д-р Юлия Иванова, както и работи ли със ЗК и как са цените при нея? Ориентировъчна цена за пломба?

# 751
  • Мнения: 5 124
Д-р Александър Партенов - кабинета му е на ул. Македония 24 - 0888 54 22 55
По мои наблюдения се отнася много внимателно с пациентите, млад е и има специалност.

# 752
  • Мнения: 2 838
Благодаря, но вече посетих зъболекар  Laughing

# 753
  • Мнения: 7 061
Vivian27, сподели къдфе ходи, как беше  Grinning
Партенов не го знам, но обаждайки се на майка му, тя ми предложи да ме приеме той, тъй като тя била заета  Rolling Eyes Реших все пак да изчакам за нея, но ми изникна проблем и два дни по-рано й звъннах да я информирам, че няма да отида, за да си запълни часа, а тя ми се развика, че страшно съм й развалила плановете  Rolling Eyes
Това беше есента - посетих д-р Чудомира Петкова - недоволна съм и няма да повторя!
Сега отново имам нужда и се чудя накъде да се насоча. От година живея в Бургас, нямам опит с други зъболекари, колежка ми препоръча Карауланов и в общи линии се колебая м/у него, Радев и Георгиев.
Проблемът ми - имам коронка от година, но усещам че отдолу продължава да си работи. Наистина искам да попадна на свестен зъболекар, който да посещавам, защото ми се налага често   ooooh!

# 754
  • Мнения: 5 124
Vivian27, сподели къдфе ходи, как беше  Grinning
Партенов не го знам, но обаждайки се на майка му, тя ми предложи да ме приеме той, тъй като тя била заета  Rolling Eyes Реших все пак да изчакам за нея, но ми изникна проблем и два дни по-рано й звъннах да я информирам, че няма да отида, за да си запълни часа, а тя ми се развика, че страшно съм й развалила плановете  Rolling Eyes
Това беше есента - посетих д-р Чудомира Петкова - недоволна съм и няма да повторя!
Сега отново имам нужда и се чудя накъде да се насоча. От година живея в Бургас, нямам опит с други зъболекари, колежка ми препоръча Карауланов и в общи линии се колебая м/у него, Радев и Георгиев.
Проблемът ми - имам коронка от година, но усещам че отдолу продължава да си работи. Наистина искам да попадна на свестен зъболекар, който да посещавам, защото ми се налага често   ooooh!

Майка му не ме е лекувала. За него знам че е със специалност Ортопедия, така че би могъл да ти помогне за коронката  Thinking

# 755
  • Мнения: 2 838
Поли, отидох при д-р Малина Пачева в Изгрев бл.55 по препоръка на съфорумка от темата Къде в Бургас Simple Smile
Доволна съм от отношението, взе ме още не същия ден. Падна ми пломба и тя сложи нова. Като качество на работа няма как да коментирам тъй като реално не сме лекували нищо, нито е пилила кой знае какво.

# 756
  • Мнения: 5 128
Аз да споделя отличните си впечатления от д-р Деян Фъндалов  Simple Smile Кабинетът му се намира на ул. "Александър Велики" 60, партер. Много е внимателен, пипа леко, работи и със Здравната каса. Определено го препоръчвам  Peace

# 757
  • Мнения: 159
Да попитам някой запознат как  вървят цените на коронките че май ще се наложи да слагам коронка но искам да знам горе долу как варират цените.Благодаря ви предварително

# 758
  • Мнения: 5 124
Да попитам някой запознат как  вървят цените на коронките че май ще се наложи да слагам коронка но искам да знам горе долу как варират цените.Благодаря ви предварително

Зависи каква коронка и кой ти я прави... Трудно е така да се каже, най-добре да ти каже специалист иначе може да те подведем Simple Smile

# 759
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,имам поникнал мъдрец,който е наполовина покрит с венец и така си стои от години.Но скоро ми направи проблем и хирурга каза,че е по-добре да се изрежи тъканта и ще се разкрие целия мъдрец,ще се почиства по-добре и т.н.Каза ми,че няма шевове и бързо минава.Някой минавал ли е през такава процедура?

# 760
  • Мнения: 537
Препоръчайте ми зъболекар за премахване на зъбен камък , но не със сода а ултразвук и как са цените за тази услуга ?

# 761
  • Мнения: 172
Препоръчайте ми зъболекар за премахване на зъбен камък , но не със сода а ултразвук и как са цените за тази услуга ?

Др. Стефанов, на ул Македония му е кабинета , само почистване без преглед 60лв

# 762
  • Мнения: X
Аз препоръчвам Люси Бохосян!Цената също е около 60лв.

# 763
  • Мнения: 7 061
Аз мога да НЕ препоръчам д-р Чудомира Петкова за тази услуга Wink

# 764
  • Мнения: 5 124
Препоръчайте ми зъболекар за премахване на зъбен камък , но не със сода а ултразвук и как са цените за тази услуга ?
Аз пак ще препоръчам д-р Партенов - на ул. Македония - и зъбен камък ми е чистил, и с прахче специално ми е полирал зъбите и ми ги е избелвал  Peace Цена само за зъбен камък не мога да кажа, че тогава комплексно няколко неща правихме, но съм много доволна, сега съм с бели зъбки  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт