Звездни компромати - 352 част

  • 98 684
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 301
Мария нещо не е нацелила позата
https://www.instagram.com/p/Bfb71paAWiY/?taken-by=maria_official_bulgaria

Туй да не е новото и гадже, мяза на Хриси

https://www.instagram.com/p/BfR5sfWnU86/?taken-by=maria_official_bulgaria

# 736
  • Мнения: 17 546
... Ти за мен си много повече от “легенда”, защото деянията ти са не просто легендарни, а стойностни и титанични! Ти познаваш най-добре вкуса на победата, защото я заслужаваш! Не правиш нищо на всяка цена, но цената на нещата, които ти правиш е безценна!...
Словото не му е силна страна... Tired По-голяма безсмислица не съм чела скоро. "Деяния" не се ползва в този смисъл, в който е употребено, някак си... Градацията на деянията е покъртителна! Да познаваш добре вкуса на нещо, защото го заслужаваш? newsm78 Последното с цената е необяснимо Joy Или пък е обяснимо с деянията на Тате в БФС Mr. Green

# 737
  • Мнения: 6 178
"Дъждовито е производна форма на дъждовит"; дъждовѝта, дъждовѝто, мн. дъждовѝти, прил. През който често или без прекъсване пада дъжд; дъжделив, дъждовен. Дъждовита утрин.

Има си такава дума, какъв е проблемът с дъждовитото? Simple Smile
Проблемът е, че времето може да е дъждовно, а навън да е дъждовито. Това, че едно прилагателно съществува не означава, че може да се слага до всяко съществително и да е правилно. Във всеки език е така и ако българският и беше чужд език щеше да е сладко, а сега не е, просто е неправилно.

На село така са казвали. Тя от кой край е?
Панагюрище
За Боби Михайлов- преди 6 год.беше дошъл в една дискотека ( не е в София ) и преговаря с управителя за наемане на една фрии денс танцьорка в хотелската му стая за 2 часа.Момичето се върна възхитено  Blush

# 738
  • София
  • Мнения: 4 328
тоя Ники, бе, същи Чудомир  Laughing

# 739
  • Мнения: 17 546
За Боби Михайлов- преди 6 год.беше дошъл в една дискотека ( не е в София ) и преговаря с управителя за наемане на една фрии денс танцьорка в хотелската му стая за 2 часа. Момичето се върна възхитено  Blush
Е, те така се става нещо повече от "легенда"... Joy Mr. Green

# 740
  • софия
  • Мнения: 25 460
Ако любовта им е за Оскар, означава ли, че играят роля във филм, м? Thinking

# 741
  • Мнения: 24 341
Ако любовта им е за Оскар, означава ли, че играят роля във филм, м? Thinking
Тя е в ролята на Трабант, а той е Малката Перука Laughing

# 742
  • София
  • Мнения: 4 328
е па трабанта си е немска машина класика, к'во?
много международно злобни и завистливи сте в срЕда вечертА  Joy

# 743
  • Мнения: 9 700
... Ти за мен си много повече от “легенда”, защото деянията ти са не просто легендарни, а стойностни и титанични! Ти познаваш най-добре вкуса на победата, защото я заслужаваш! Не правиш нищо на всяка цена, но цената на нещата, които ти правиш е безценна!...
Словото не му е силна страна... Tired По-голяма безсмислица не съм чела скоро. "Деяния" не се ползва в този смисъл, в който е употребено, някак си... Градацията на деянията е покъртителна! Да познаваш добре вкуса на нещо, защото го заслужаваш? newsm78 Последното с цената е необяснимо Joy Или пък е обяснимо с деянията на Тате в БФС Mr. Green
Николета ли ги е "заразила" с  толкоз мъдрост?!? И двамата с Божинов са с уникални писмени деяния...

# 744
  • Мнения: 19 687
Ох, със сълзи се смея. Да идва петък, че да ми е мокро другаде Joy

# 745
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
За Боби Михайлов- преди 6 год.беше дошъл в една дискотека ( не е в София ) и преговаря с управителя за наемане на една фрии денс танцьорка в хотелската му стая за 2 часа.Момичето се върна възхитено Blush

Ама от какво Thinking От секса или от парата Thinking  В танците Боби показа,че макар некоординиран,все пак той е ритмичен, та може.. може...

# 746
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Започнаха BRIT наградите.
Дж.Тимбърлейк откри чудесно.

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 22:36 от demmy.

# 747
# 748
  • Мнения: 112
"Дъждовито е производна форма на дъждовит"; дъждовѝта, дъждовѝто, мн. дъждовѝти, прил. През който често или без прекъсване пада дъжд; дъжделив, дъждовен. Дъждовита утрин.

Има си такава дума, какъв е проблемът с дъждовитото? Simple Smile
Проблемът е, че времето може да е дъждовно, а навън да е дъждовито. Това, че едно прилагателно съществува не означава, че може да се слага до всяко съществително и да е правилно. Във всеки език е така и ако българският и беше чужд език щеше да е сладко, а сега не е, просто е неправилно.

На село така са казвали. Тя от кой край е?

От Панагюрище е Норчето, беше моделка преди, но явно се е преориентирала Grin

# 749
  • Мнения: 5 618
Литъл микс на Бритс. Не мога да реша коя ми е най-кичозна.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт