Случвало ли се е и при вашите бебета

  • 1 784
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Не ми се е случвало, но от време на време някоя притеснена мама пуска подобно запитване и се оказва, че не е проблем. Но , разбира се, трябва да обърнеш внимание на педиатъра, а за по-сигурно - да се консултираш и с друг специалист!

# 16
  • Мнения: 1 259
И при нас не се е случвало.

# 17
  • Мнения: 765
 Случвало се е преди 3-тия месец  , ние после развихме  рахит , даваме допълнително калций , възможно е и при вас да се окаже това или нещо още по-безобидно , но при всички случаи се посъветвай с педиатъра си .

# 18
  • Мнения: 1 006
Не се е случвало.

# 19
  • Мнения: 1 410
При дъщеря ми не се е случвало, но не се паникьосвай, а само се консултирай с доктор. Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И при нас не се е случвало.

# 21
  • Мнения: 5 391
Да не би пък да се дължи на това, че до 6-я месец нервите нямат миелинова обвивка и именно на това се дължат тези хаотични и некоординирани движения Thinking

# 22
  • Мнения: 607
Доколкото си спомням и при нас не се е случвало.

# 23
  • Мнения: 657
случваше се до 6 м.  споделих с д-р. увеличи малко вигантола и това беше. бях забелязала, че става когато се събужда главно- некоординирани потрепервания на ръцете и краката.надявам се да не се повтори..

# 24
  • Мнения: 1 427
И при Дияна нямаше такова нещо. Само се втрисаше като пишкаше в памперса (и то от време на време).
И при нас беше така-потреперваше,когато пишкаше.Бях се притеснила,докато не ми обясниха за какво става въпрос!

# 25
  • Мнения: 4 621
При нас не се е случвало. Най-добре се консултирай с педиатъра ви.

# 26
  • Мнения: 911
на нас ни се случваше доста често до към третия месец и аз се притеснявах, но педиатърът ме успокои, че било напълно нормално. Посъветвай се с него, ако все пак се притесняваш.

# 27
  • Мнения: 8 505
Не.А педиатъра какво казва?

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Посъветвай се и с ДОБЪР детски невролог за всеки случай.
Че педиатрите понякога недоглеждат...
Стискам палци да отмине и да забравиш   bouquet

# 29
  • Мнения: 4 392
Случвало и се е ,главно когато сучеше в първите месеци.Аз си помислих,че  заради продължителното лежане на една страна и изтръпва крачето Embarassed.После се оправи от само себе си. Но и ние пиехме по 4 капки Вигантол .

Общи условия

Активация на акаунт