Щъркел, мартеничка, цвете, за ОКТОМВРИйското човече! - Тема 5

  • 70 452
  • 820
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 35 168
И аз започнах да мисля за морето. Вчера се замислих да идем с моите родители и бебчо за 3 дни, после ние да останем, а те да се приберат с него. Хем и ние малко да глътнем въздух.
Оф, то вече кръщенетата не са каквото бяха. Сега трбва да е натруфено, с тема, с подаръци за готсите и не знам си какво още разхищение. За това и това не съм почнала да го мисля. Рожденият му ден сигурно ще е с най-близките. Той още няма да разбира нищо.

# 166
  • София
  • Мнения: 5 623
И на нас ще ни дойде много да направим и трите и сигурно ще отидем за 2 дни на почивка, но не вярвам да е на море. Кръщене също ще правим юни и рожден ден. Роднините ни са много и колкото и да го мислим ставаме 30 човека.

# 167
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен! От скоро следя темата и реших и аз да се включа. Моя бебчо е вече на 4 месеца, направи ги на 16-ти, яде по 200 мл. (180 вода и 6 лъжички) понякога даже реве за още, а друг път му остава по малко. Вчера за първи път се обърна от гръб по корем. Докато вечеряхме с мъжа ми, бяхме го оставили да си лежи на дивана и сме се загледали в телевизора и по едно време го поглеждаме, той се е обърнал по корем и крачетата му стърчат от дивана Smile   Ние мислим да не го водим на море тази година, да го оставим при родителите ми за няколко дни, че с него няма да има почивка.

# 168
  • Мнения: 627
Ние кръщене и море ще обединим. Лятото ще се приберем до Варна за поне месец и в началото на август искам да го кръстим в малката Богородица. Имам си и прекрасна кръстница и живот и здраве леля му и чичо му с братовчедите ще се прибират и те по това време. Мисля да е само с най-близките. Същото важи и за рождения ден, но той ще е в София и само приятели, няма да каним роднините от Варна.

# 169
  • Мнения: 1 639
Големия чак на 3 го кръстихме и сега мислим с малкия да не се бавим:) На моренце ще отидем как, сега с бебето е доста по-лесно отколкото с по-голямо дете да знаете:)))

# 170
  • София
  • Мнения: 18 748
Море в Гърция ние гледам на Пелопонес даже към 1000 км е в едната посока поне за седмица мискя.
Няма да кръщаваме, кръстник не мога да избера и синът ми не е кръстен не намирам подходящ просто , а не искам да е само проформа
РД вкъщи с батко и змиите Grinning

# 171
  • Мнения: 18 624
Миднайт, точно за там гледам и аз. Елафонисос ми е мечта от няколко години. Обмислям с бебчо да летим до Атина, а ММ да плаща магистрални такси. Grinning Вие как мислите да пътувате с бебчо?

# 172
  • Мнения: 1 716
То погачи, кръщенета, всичко стана... все едно сватба вдигаш :Д.
Аз нямам намерение да се съобразявм с трендовете обаче, а с бюджета ни и с нуждите ни :Д. Нямам никакви пориви да надскачам и да правя нещо грандиозно по никакъв повод. На бебето за първия РД ще събера майки с други бебчовци, да се видим, не роднини. Кръщене не знам дали ще правим, таткото е много против, на мен ми е все едно, но ако го правим, ще е ние с кръстниците и баби/дядовци, толкоз.
Не ме разбирайте грешно - който има пари, да прави каквото пожелае и да празнува с кеф, но при нас не е така и няма да влизам в дългове само и само да вдигна тържество за хиляди левове. Няма нищо лошо иначе да се правят големи празненства. То тепърва ще се сблъскваме и ние, и децата ни с разликата във финансите между семействата.

Нямахме проблем с ваксината, за следващата ни казаха 3 дни предварително да даваме фенистил капки... и така.

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 14:32 от Joony

# 173
  • Мнения: X
За какво са тези капки Фенистил ?
За кръщенето и рождените дни изобщо не смятам да се изхвърлям, ама изобщо. Най-близките и това е.
Joony, +1 за всичко написано.

# 174
  • София
  • Мнения: 18 748
Wild poppy с колата всички мислим да пътуваме. Там е страхоно и най- вече спокойно и няма хора.

# 175
  • Мнения: 1 716
За какво са тези капки Фенистил ?
За кръщенето и рождените дни изобщо не смятам да се изхвърлям, ама изобщо. Най-близките и това е.
Joony, +1 за всичко написано.
Педи ги препоръча за бебето, превантивно срещу реакции от следващата ваксина, ама ако ме питаш коя е ваксината, не помня :Д Четвъртата се пада

# 176
  • София
  • Мнения: 18 748
Малката ми маймунка прави днес 4 месеца Simple Smile всички живи и здрави да сме .

# 177
  • Мнения: X
Честита месечинка на Елени 💗
Да е много здрава, усмихната и послушна !

# 178
  • Мнения: 766
Честита месечинка, живи и здрави са сте!

# 179
  • Мнения: 18 624
Midnight, вие сте много смели хора. Ние хем винаги пътуваме през нощта, но не знам бебчо дали ще издържи толкова път. Досега с нея само до Боровец сме ходили и идея нямам как ще се държи на път.

Общи условия

Активация на акаунт