Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-71

  • 83 354
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 18 622
Дива wavey
опасенията ти са напълно основателни за сериал купен от бТВ Whistling

за другото.....много харесвам Берк Октай
и въобще не ми се вярваше на публикациите ooooh!

та каква е истината Peace

това е постнал той в ИГ си


една моя позната ми разясни.......
В официалните изявления на Берк и съпругата му е написано, че хакери са и влязли в инста и със снимката след пластичната операция,са си измислили новина. Подадена е жалба и се разследва, защото и преди така са хванали някаква банда хакери и си мислят,че така хакерите си отмъщават


та не всичко в техните медии е истина, знаем много добре!!! Wink



# 526
  • Мнения: 18 555
Айреее  Heart Eyes страхотни неща си изнамерила днес, браво!  love001 Разбира се, че е Къванч  thumbsup Боже, как готино се забавлява с малчовците ... този човек е роден да бъде баща  Heart Eyes Май са при родителите на Башак  Peace


Кате  Hug  Laughing аз трудно харесвам някого, но харесам ли го, то е завинаги  Peace За мен няма надежда някога да ми омръзне Киво, за теб не знам  Laughing
Дива  Hug благодаря за страхотното гифче!  bouquet
Това за Роси го знам отдавна, а колкото до днешната "новина" не била истина, жена му била след пластична операция такава, а не , че я е бил, поне така коментират във ФБ  Peace Но съм склонна да им вярвам, защото мисля, че Берк е готин, от много години е с това момиче и няма начин да е истина.
След КСШ съм сигурна, че ще окастрят и ДК  ooooh!

# 527
  • AMS
  • Мнения: 6 425
 Айра, Фенче, ама то точно това пише в Геджето,
 че е пластична операция, хакерска атака, адвокат, сезиране ...
 
 Хайде пак  Къванч mavi >>>




# 528
  • Мнения: 18 622
Айра, Фенче, ама то точно това пише в Геджето,
 че е пластична операция, хакерска атака, адвокат, сезиране ...
 
 Хайде пак  Къванч mavi >>>






супер е това Heart Eyes
на Гечето не му обърнах внимание много, но днес в друг сайт Posta
имаше ачик-ачик обвинения, че е пребивал Мерве.... Confused Confused

Фенче Heart Eyes Киво обожава да се забавлява с деца и това го знаем много добре Simple Smile Peace
а малчовците ...и аз се чудех кои са, имаше едни племенници на Башак, с които си играеше и преди
ей тия
https://www.instagram.com/p/BU7iC3IFkEW/?taken-by=basakdizer

наистина са при родителите на Башак, в Бурса Peace
от ТТ
Цитат
This is in Basak’s family home in Bursa

обаче клиповете в Ютуб ги изтриха...е малко късно вече са разпространени Laughing
https://twitter.com/TurkeyCelebs/status/976536213518733317

лека! Hug



Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 22:35 от Airra

# 529
  • Мнения: 18 622
Хелоу Hug Hug


ДК се радва на голям интерес в Чили Peace


Киво и деца Heart Eyes





хубав четвъртък Hug






# 530
  • Мнения: 18 555
Добро утро!  Hug Hug Hug

Дива  Hug този гиф е невероятен!  bouquet
Айре  Heart Eyes изтриха ги, но снимките си ги има поне, страхотни!  Peace
Това били братовчедите на Башак - Бора и Каан, а снимките са от 17. 03



И тъй като днес е четвъртък, да видим рейтингите  Laughing
Цитат
Немного о рейтингах на ночь глядя👀

На просторах вк сейчас циркулирует много левой информации о невысоких рейтингах Джесура в Латинской Америке. Внесем ясность.😊

На чилийском канале Mega "Джесур и красавица" завоевали свою дневную аудиторию и уверенно держат свой обычный рейтинг 11-12. Вчерашняя серия набрала 12, 6 пунктов. Сериал также очень активно обсуждается в соц.сетях.
На канале Uno в Колумбии недавно стартовали высокорейтинговые в Турции сериалы "Госпожа Фазилет и ее дочери" и "Сломанные крылья".
Как мы видим, рейтинги этих сериалов ниже, чем у "Джесура и красавицы", который закончил свою трансляцию на этом канале.
Сериал "Элиф" идет на другом канале Caracol и набрал более приличный рейтинг по сравнению с сериалами канала Uno. Однако на том же чилийском TVN этот сериал имеет невысокие рейтинги и по пунктам идет позади "Джесура и красавицы".








Седмицата почти замина, а реклама йок  ooooh! Айре  Heart Eyes кълбото ти нещо се е повредило май Laughing
Ммм ... благодаря за кафенцето и снимките с децата!  bouquet

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 10:29 от queen_fenka

# 531
  • Мнения: 18 622
Фенче Heart Eyes, кълбото ми дава дефекти понякога Joy
но погледнато реално, пролетната кампания на Мави може да започне от април месец, сега ни подготвят със снимки Peace

да, точно Бора и Каан се казваха малчовците
видеата може да се гледат в ТТ, сакънта йок Joy

https://twitter.com/KT_Fans/status/976642616199733254
https://twitter.com/KT_Fans/status/976643928681336833

запознахме се с къщата на тъста и тъщата Wink Peace

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




а днес почва ретрограден Меркурий Mr. Green
http://www.astronews.eu/?p=2135







Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 11:17 от Airra

# 532
  • Мнения: 18 555
Айре  Heart Eyes може, може, логично е  Peace Особено с това време навън  Laughing Баба Марта е влязла в критическата  Joy Joy Joy
Пак ли ретрограден Меркурий  ooooh! Трябва да се внимава  Laughing
Никак не е лоша къщата на тъстовете  Peace
Сладури  Heart Eyes Жалко, че скоро няма да си ги гледаме отново  ooooh!



Хубав следобед!  Hug

# 533
  • София
  • Мнения: 1 385
Здравейте, дами,
Зимата пак ни връхлетя. Аз си мислех да се развея до Истанбул да видя лалетата и евентуално да отида на кино, но така и не си намерих компания, а не ми се пътува сама. Досадно е с часове да си сам.
Всичко се обърка, дори и щъркелите  горките бяха изненадани от нашата зима. Добре, че има добри хора и се грижат за тях. Синоптиците обещават това да свърши до няколко дни, но като гледам през прозореца не съм много сигурна.

Виждам Къванч как се забавлява с децата и ми е много приятно. Но и те са добре облечени, май и там не е дошла пролетта.
Чудя се защо с такова нетърпение чакате да дават Дръзки и красиви по нашата телевизия дублиран. Да чуваш гласа на някой друг не е ли ужасно? Има го в ютуб със субтитри, прекрасно качество, всеки може да си го гледа когато иска. Аз го препоръчвам защото според мен дублирания филм губи половината си стойност от дублажа. Да не говорим, че все едни и същи актьори дублират повечето филми и сериали и това много дразни слуха. Поне моя.
Пожелавам ви приятен ден и всичко най-добро.

# 534
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет! Адаш, аз също не си падам по дублажа и от време на време си гледам по някоя серия със субтитри. Обаче заразих бабите от пенсионерския клуб и те си чакат сериала по БТВ.  Joy

При нас снегът натрупа и продължава да вали.



Лек ден!

# 535
  • AMS
  • Мнения: 6 425


 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Новата mavi - партньорка на Къванч  >>>



# 536
  • Мнения: 18 622

 Новата mavi - партньорка на Къванч




мерси bouquet, много е готина Simple Smile

Обаче заразих бабите от пенсионерския клуб и те си чакат сериала по БТВ.  Joy
ам тъй де Joy Joy
и майка ми го чака Wink

Кети Hug
дублажа понякога е добър/примерно в СЮ/ а и за гласа на Киво не се притеснявам, много харесвам дублъора му
плюс това ще се раздижи темата, докато чакаме нови проекти
и що да не се излъчи в БГ... да се види от повече хора, които не са го гледали в нета Peace

за съжаление ще изтрият сериите със суб. ooooh! #Cussing out
дано не режат от него, както с КСШ Peace

Бюшра









Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 20:24 от Airra

# 537
  • Мнения: 18 555
Привет, дружки!  Hug Hug Hug
Благодаря ви за споделеното!  bouquet
Кети  Hug и аз заради това искам да пуснат ДК по наша тв - за да могат да го гледат хора, които не гледат филми в нета. Много хора го чакат ... Но, иначе и мен ужасно ме дразни дублажа, съгласна съм, че половината стойност се губи  Peace
Айре  Heart Eyes Виктор няма как да предаде емоциите на Джесур като Киво, ако ще да се одере  Laughing Само хубав тембър не стига ...
Дива  Hug не мога да им простя на нашите глупаци как скасапиха КСШ  #Cussing out Най-хубавите сцени между Сеит и Шура просто ги изрязаха, незнайно защо  Rolling Eyes Да не говорим за началото на сериала, изобщо не се разбра каква беше историята между Сеит и Петро, защо накара Петро да си подаде оставката, не показаха и срещата с вдовицата на войника, който Петро застреля. Нали от тогава Петро го намрази. А най-много се ядосах, когато кръцнаха най-красивата сцена на гарата след като Сеит се качи във влака ... Ами сцената в гората на белия кон ?
https://vk.com/feed?z=video-59313557_171837476%2F7f2e66e4b18af2b … _-39664475_514177
 Дано не се изгаврят така и с ДК  Praynig Представяте ли си да изрежат например сцената в басейна ? Направо ще ги отсвиря завинаги тогава  Naughty Пък това, че трият сериите е направо гнусно и ненормално, толкова труд на вятъра  ooooh!

Ох, беее ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 21:55 от queen_fenka

# 538
  • Мнения: 18 622
Фену Heart Eyes wavey
мен пък дублаж не ме дразни толкова, колкото казвате , че ви дразни вас Mr. Green
особено в ЗП си беше супер Peace
примерно Христина Ибришимова също се справи страхотно с ролята на Бихтер

за КСШ, минало заминало
мен ми е интересно нещо друго........
дали тези които превеждаха сериала, имат сериите в оригинал с техните субтитри newsm78
ако ги има запазени някъде ще е прекрасно...ама надали Whistling

втория клип, който си постнала е от канал в Ютуб на Латино фенове
има видеа преведени на испански Peace
https://www.youtube.com/channel/UCzTjdvSUXu0H6Zas1U6C51A



Мелиса е постнала снимка на Мама Нуртен


а тая новата Мави снимка, що е с толкова ужасно качество newsm78



ако искате да чуете дублажа в Чили на ДжесСю
https://twitter.com/SuhanCVG/status/976859983328563200

лека вечер Hug



Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 22:18 от Airra

# 539
  • Мнения: 18 555
Айре  Heart Eyes щото е пиратска, за това, снимана е с телефон от плакат, ще чакаме да я постнат от МАВИ  Peace Ама е страхотен, а ?
Мама Нуртен много строго гледа  Laughing
Не са им лоши гласовете на Джес и Сю  Peace
Изобщо не помня дали се е справяла добре тази, която дублираше Бихтер  Laughing За разлика от другите сериали на Киво ЗП съм го гледала само два пъти - единия път на турски и после с дублаж, а беше отдавна. Знам само, че за мен Виктор Танев опропасти сцената на гроба на Бихтер  Mr. Green Както и да е  Peace
Лекинка!  Hug



Общи условия

Активация на акаунт