Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-71

  • 83 380
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 385
Според мен всеки филм е опропастен от дублажа. На добрите актьори играта им не е само с очи, а и с глас. Когато гласът им е дублиран все едно че гледаш ням филм. Може ли този, който дублираше Алф навремето да се прави на Ал Пачино? Защо изобщо трябва да се дублират, защото българския народ е неграмотен ли? Или това са филми за слугини, които междувременно готвят, перат, чистят, или мият чинии? Защото нека си кажем, тези сериали ги гледат предимно жените. Вярно е, че повечето са такива, но хубавите филми не бива да се развалят по този начин.
А това, че ги накълцват както им дойде и махат някои сцени вече е друга тема.  Никога няма да проумея защо го правят.  
Толкова много се измъчих докато намеря Кузей Гюней със субтитри. Но си струваше. Не знам как е дублиран Къванч в тази роля и не искам да го чувам, но съм сигурна, че няма начин да е направено добре.
Затова съм много благодарна, че има хора, които доброволно и безплатно влагат толкова труд и време, за да се радват такива като мен, които искат да слушат истинския говор на актьорите.
Аз съм си записала всичко, което искам да си имам и да си го гледам когато искам. Нека ги трият вече.
Новата партньорка, която са избрали за МАВИ е доста безлична, да не говорим, че ако това е режисирано - два пъти да си метне косата и да си врътне дупето - малко са се изложили. Язък за хубавите дрешки.

В момента съм на вълна Вътрешна сигурност, има го в Замунда със субтитри, ако някои иска да го гледа.
И съм в очакване на Давай, сине.
Лека нощ на всички.

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 01:11 от Kethen ?

# 541
  • Мнения: 18 578
Добро утро!  Hug Hug Hug

Кети  Hug малко са хората, които обичат да гледат филми със субтитри, за съжаление ... не знаят какво изпускат Peace
Сигурна съм, че Роми не е избрана случайно да се снима с Киво, ще видиш  Peace
А? А ? Трудна работа Laughing

Хубав ден! Hug

# 542
  • Мнения: 4 642

     Добро утро!

     Сутрешното ми кафе със сладкишче има и повод - рожден ден на по-голямото сладкишче на баба!


     


     Къванч има много малко снимки с чаша кафе, които сме повтаряли, повтаряли, затова слагам една класика!


   

     

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 07:26 от ORS/KRISI

# 543
  • Мнения: 18 654
хелоуу Hug

Орси, да ти е жива и здрава, успешна и щастлива!!! bouquet

Кети, съгласна съм по принцип, ама няма начин в 20 часа да пуснат сериал със субки, болшинството хора не искат да се затормозяват с четене и ще превключат веднага канала...и в другите страни се дублират...... така, че това е положението Peace
за КГ-намислила съм нещо Simple Smile и ще имам нужда от твоята помощ Praynig

Цитат
Толкова много се измъчих докато намеря Кузей Гюней със субтитри. Но си струваше. Не знам как е дублиран Къванч в тази роля и не искам да го чувам, но съм сигурна, че няма начин да е направено добре.
за мен си е добре, не може да се сравнява с оригиналния глас, но аз съм фенка на Виктор Танев, бг. глас на Киво Wink

Фенче Heart Eyes, гледала си само веднъж ЗП по бг тв. при положение, че са го давали най-малко 5 пъти newsm78 странно Mr. Green според мен си забравила Joy
за Мави снимките-със сигурност - нъмбър 1 Peace

КТ фенс са припомнили това видео -зад кадър от мюзикъла GREASE Peace
https://twitter.com/KT_Fans/status/977055785476902912



....
ха Joy
отива й обаче


.........
 Peace












Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 12:21 от Airra

# 544
  • София
  • Мнения: 1 385
Здравей, Айра, казвай с какво мога да съм ти полезна. На разположение съм.

# 545
  • Мнения: 18 578
Привет!  Hug Hug Hug
Орси  Hug да ти е жива и здрава внучката , много успехи и щастие и пожелавам на рожденичката ти!  bouquet
Айре  Heart Eyes не, този път помня  Mr. Green И що ти е странно ? Ти колко пъти гледа Перла, и нея я даваха много пъти по ТВ - то у нас  Laughing Гледах го без превод онлайн, след това когато го пуснаха по БТВ от 20 00 ч. / установих, че толкова хубаво са играли двамата ГГ , че съм разбрала много добре всичко и без превод  Laughing /и това е. Тогава все още не се бях регистрирала във форума, отначало само четях, после и аз се включих в обсъждането. Имаше една Силвия Мария тогава, никога няма да я забравя  Joy Joy Joy След това съм гледала някоя и друга серия по Диема Фемили, ако случайно съм попадала на него, но наистина не съм го гледала 5 пъти като теб  Laughing  Знаеш, че ББ не са ми любима двойка, не харесвам Бихтер, въпреки, че сериала е страхотен. Обичам да ги гледам Киво и Берен на клипчета, защото са невероятно красиви заедно и играят супер, но толкова. Това ми е наистина най-малко гледания сериал на Киво  Peace ДК съм гледала само два пъти, но пък всяка серия по 3 пъти  hahaha
клипове мога да гледам до откат  Laughing


Мерва с какво идиотско бретонче е Laughing Но, такъв цвят коса и отива, действително  Peace

# 546
  • Мнения: 18 654
Фенче Heart Eyes ясно..... разбрах Wink всичко е точну Peace
с тебе имаме разногласия по 2 неща: Перла- ти го харесваш повече от мен и  Б§Б- аз ги харесвам повече от теб Laughing

страхотен клип Crazy Crazy



наистина й отива цвета на Мерве Peace

Джинджър пак прави сравнения.....


..........
Кети Hug
ще доуточняваме Wink




Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 21:59 от Airra

# 547
  • Мнения: 18 578
Добро утро!  Hug Hug Hug


Айре  Heart Eyes smile3521 newsm10
Цитат
Лев Пустыни! #CesurVeGuzelHaber #KivancTatlitug
Кыванч Татлытуг, который известен пристрастием к экстемальным видам спорта, на каникулах тоже предпочитает получить дозу адреналина....
Актёр является профессиональным дайвером, имеет права капитана яхты, знаем о его пристрастии к мотоциклам, а недавно он купил гоночный автомобиль и готовится к гонкам... Теперь он выбрал новый, очень любопытный вид отдыха, на который поедет в мае.
Кыванч Татлытуг с женой и с друзьями планирует поехать в Иорданию в долину Vadi Ram (Лунная долина). Знаменитый актёр будет жить в домиках, которые построены среди пустыни и напоминают палатку. В долине, которая находиться в списке Всемирного Наследия ЮНЕСКО, Кыванч будет гостить в комплексе под названием "Sun City Camp", в котором одни сутки стоят 650 лир, будет близко знакомиться с диким образом жизни. Также будет жить в лагере и выйдет на сафари в пустыне. Затем он отправится на Красное море, чтобы заняться дайвингом и насладиться подводной красотой...
Перевод: Nur Nurieva для vk.com/kivanc_tatlitug Только репос

Цитат
vk.com/kivancoyku
Апрель 2009 года - Киванч поделился с Галатасарайской командой инвалидов по баскетболу в проекте «короткометражка» «The Endding Place», который включает в себя 8 короткометражных фильмов и обеспечивает лучшее будущее для людей с ограниченными возможностями в Турции.

https://vk.com/feed?z=video316629766_456240061%2F0b8b092e1726889 … _-62215399_216710
Уауу!  Heart Eyes

Искам реклама вече!  Crossing Arms
 Joy Joy Joy


Хубава събота!  Hug

# 548
  • Мнения: 18 654
привет wavey
я да видя кой е тука Mr. Green


Фенче Heart Eyes bouquet
боже каква новина Shocked
мустака за Йордания ли го гласи?? Joy Joy
струва ми се, че е партенка Thinking
откъде са разбрали за плановете му през май, че и цената на къщичките??
ще видим де, дали наистина ще замине Wink

нова, от вчера


и при комшиите се оплакват от лошо време
http://www.haberturk.com/kirklareli-ye-kar-yagdi-istanbul-a-da-k … agacak-mi-1889754



Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 12:59 от Airra

# 549
  • Мнения: 18 578
Айре  Heart Eyes  wavey Бурда им  Laughing
Ами не знам ... той до Йордания може да направи един филм, бре  Laughing Може да е партенка, може да не е, ще видим  Peace турсми знаят всичко  Mr. Green
https://vk.com/feed?z=video461808877_456239123%2Fe3fd08dc7ba3c98 … -123508620_251037

Друго ново няма, така, че пускам един Мехмет да ни потанцува малко странен за нас танц Laughing Но, пък е много готин!  Heart Eyes

# 550
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839

Друго ново няма, така, че пускам един Мехмет да ни потанцува малко странен за нас танц Laughing Но, пък е много готин!  Heart Eyes


и аз съм доволна на макс....
Здравейте момичета
Айра,
Скрит текст:
снощи серията на ИН беше страхотна....

# 551
  • Мнения: 18 654
Фенче Heart Eyes, да бе 5 филма ще снима Joy Joy
то ако имаше нещо за следв. месец, щеше да се знае Peace
танца си го бива Peace
Мемо добре пери ръце Joy Joy

Гости Hug знам Wink
я да сложа най-готината част Laughing
има и връзка с темата Peace
това е актрисата, която играеше втората жена на Саами, в КГ
 hahaha Joy Joy Joy




и Ипек Билгин/Есма/ каква е сладурка, от както стана добра!!!!
и тя има връзка с патрона Wink


Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 14:11 от Airra

# 552
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Фенче Heart Eyes, да бе 5 филма ще снима Joy Joy
то ако имаше нещо за следв. месец, щеше да се знае Peace
танца си го бива Peace
Мемо добре пери ръце Joy Joy

Гости Hug знам Wink
я да сложа най-готината част Laughing
има и връзка с темата Peace
това е актрисата, която играеше втората жена на Саами, в КГ
 hahaha Joy Joy Joy




и Ипек Билгин каква е сладурка, от както стана добра!!!!
и тя има връзка с патрона Wink



да...как щеше да отиде зян човека, заради един пръстен.... JoyJoyJoyJoy
Да...в сериалите бързо стават "бели и добри"...

# 553
  • Мнения: 4 642

      Едно обедно-следобедно, съботно кафе:


      


      С по цигарка:


      



       Не се очудвам на тази новина, ако стане истина. Да си припомним, че и по Нова година бяха на неординерно място. Други масово пътуват по топли дестинации, те в студена Англия. И много ми харесва, че си пасват в това. Както и в спорта, както и в много неща, явно. Е, престоят им е повече от конфортен. Като гледам "палатките"...Важното е да заредят батериите, както на тях им е добре.

       А дали ще има нов филм до тогава....Ако ще пътуват или ще отсъства от снимките, което не е възможно, или нищо няма да почне до тогава. Защото още нищо не се знае.  До месец май остава един месец, който не е достатъчен за заснемането.

# 554
  • Мнения: 18 578
Гости  Hug wavey Май само ние с теб тук си я тачим Перличка  Heart Eyes


Юх!  #Crazy

 Joy Joy Joy
https://vk.com/feed?z=video272706788_456239846%2Ff28f340fcb608e2 … _-64878628_228431



И по едно следобедно

Орси  Hug bouquet
Айре  Heart Eyes шака, шака  hahaha Ще видим  Peace

Общи условия

Активация на акаунт