Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 66

  • 77 018
  • 720
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 902
Точно тя ми с въртеше в главата.

А още повече, че имаш и цетродит:)
Стискаме палци за хубаво яйчице!

# 121
  • Мнения: 1 416
Да.Искрено се надявам да греша и всичко да мине по план.
Вече няма мърдане,каквото такова.Но не мога да ви опиша какво ми е.

# 122
  • Мнения: 19 691
Потвърждавам, не само родих, ами и втори път забременях. Аз естрадиол над 150 не съм виждала. Пак ще кажа, че Стаменов е факир на ЕЦ, вярвай му!

# 123
  • Мнения: 1 416
Благодаря ви момичета.Златни сте.
Дай Боже всичко да мине както трябва и да извадим хубава яйцеклетка

# 124
  • Мнения: 3 048
Някой чувал ли е за асестиран хетчинг на двудневни ембриони, единият на 3 клетки другият съвсем в началото изоставащ? Супер шантаво ми звучи...
Малко късно виждам-ами на мен ми правиха..на 1 ембрион ,но беше на 4..и се имплантира Simple Smile

# 125
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Те и на мен при трите ЗЕТ- а ми правихa, но моите бяхa 5-дневни, в двa от случaите имaше бременност -до 8 и 10 г. с. ,незнaех обaче че може и на двудневни.

# 126
  • Мнения: 1 416
Сега си погледнах докладите.При мен само на 1 от опитите не ми е правен А.На другите е правен,като ембрионите са на 3ден,на 2ден на 4ден и на 5ден.Така че явно правят без значение от деня

# 127
  • Мнения: X
Здравейте, мацки! Приемате ли нови попълнения? Първо ин витро ми е и съм на трети ден стимулация с Менопур 225. Пожелавам успех на всички! Дано всяка от нас да прегърне така желана рожба!

# 128
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Здравей и успех!

# 129
  • Мнения: X
Благодаря Simple Smile Успех и на теб!

# 130
  • Мнения: 4 097
Успех и от мен!

# 131
  • Мнения: 1 033
Здравейте  и аз да се запиша. Предстои ни първи опит. От утре започвам Марвелон за 16 дни и ако всичко е наред от следващия цикъл почват стимулациите

# 132
  • Мнения: X
Здравейте  и аз да се запиша. Предстои ни първи опит. От утре започвам Марвелон за 16 дни и ако всичко е наред от следващия цикъл почват стимулациите
Здравей и пожелавам успех! Simple Smile

# 133
  • Мнения: 1 033
Мерси Plamъche Simple Smile

# 134
  • Мнения: 101
Здравейте и от мен. Моят втори опит започна в понеделник. 300 менопур и в петък съм на преглед.

Общи условия

Активация на акаунт