Имаме 19год. разлика

  • 11 221
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
Малей Даре, да ти имам аритметиката  Mr. Green



Оф, да бе. Математиката никога не е била силната ми страна. Mr. Green

Авторката- в малък град ли живеете?

От малък град съм, да. В момента съм студентка в Пловдив.

# 31
  • Мнения: 10 998
Едно време имах гадже на 26 г., което имаше проблеми с ерекцията, аз бях на 23 г. Така, че проблема не е от годините.Това дали се лекува не мога да знам, ние не се виждахме  дълго, поради други причини извън секса.
По темата: според мен си права, че като цяло мъжете не са особено внимателни и не помагат на половинките си равностойно в домакинската работа. Освен във форума - но това не означава, че това че този мъж ти помага и  трябва да останеш с него. Според мен разликата в годините е голяма и ако останеш с него ще съжаляваш. Ако те пита трябва да му кажеш това, което написа на нас. Боли, не боли - това е истината. Ти просто нямаш опит с мъжете, когато поживееш по-дълго, ще имаш по-точни преценки.
Сама си написала- живота е един, не го пропилявай с първия мъж. Аз съм за сменянето на мъжете,както и на жените и на сина си бих дала същия съвет.

# 32
  • Мнения: 40
вие от колко време сте заедно; живяли ли сте заедно; ( понеже видях и другата тема питам, а ти си отговори сама) изпитваш ли оргазъм с него; за брак и деца ли мислиш или просто ей така да убием студентските години, а за това с отношението - познавам и мъже 30 - 40г с прекрасно отношение, щото ако само той беше - останалите женоря кво - само с мухозоли ли сме били!
ПС - не те нападам, но за да ти се даде адекватен съвет трябва да кажеш какво искаш
ПС2- всеки, който е минал 35г знае какви са проблемите при хора, които над 40 не са били женени/деца и т н

Благодаря, че не ме нападате! Заедно сме от година и няколко месеца. Не сме живяли заедно, но прекарваме много време заедно, с дни сме били заедно. Не съм изпитвала оргазъм, но няма как.. и неговият проблем,а и това че много ме боли.. Не знам как ще стане, надявам се да се оправят нещата. Скоро ще отида на гинеколог и ще видя какво ще стане.  За брак и деца-мисля, но пак казвам много съм объркана. Наистина имам нужда от съвет, но явно няма да го получа тук. Не съм с него, за да си отбия времето, докато съм студентка. През живота си съм имала 2 връзки, освен тази, едната от които беше в 6ти клас (детска работа), а другата беше 2 седмици.. искам да кажа, че знам какво искам и търся точно това. Не опитвам с много мъже просто така..

# 33
  • Мнения: X
Проблемът с ерекцията ще става още по-голям.Той скоро ще влезе и в критическата .А на 45-50 може и изобщо да не му става.Щом още от сега е проблема.
Аз съм на 40 и съм жена.Не изглеждам на толкова и съм в добра форма.
Но вече нямам силите ,енергията и желанието за секс,които имах на 30 години.
Предпочитам спокойния живот ,семейните излизания.
Вече нямам никакво желание да скитам цяла нощ по заведения.В дискотека пък изобщо не бих влязла.
Мъжът ми е на 45.Секс-1път седмично.За мен е достатъчно.
Ама като бях на 21 ,а той на 26 секс правехме по 2-3 пъти всеки ден.
Ходехме на работа,бяхме и студенти ,ходехме по дискотеки и нямахме умора.

# 34
  • Мнения: 40
Едно време имах гадже на 26 г., което имаше проблеми с ерекцията, аз бях на 23 г. Така, че проблема не е от годините.Това дали се лекува не мога да знам, ние не се виждахме  дълго, поради други причини извън секса.
По темата: според мен си права, че като цяло мъжете не са особено внимателни и не помагат на половинките си равностойно в домакинската работа. Освен във форума - но това не означава, че това че този мъж ти помага и  трябва да останеш с него. Според мен разликата в годините е голяма и ако останеш с него ще съжаляваш. Ако те пита трябва да му кажеш това, което написа на нас. Боли, не боли - това е истината. Ти просто нямаш опит с мъжете, когато поживееш по-дълго, ще имаш по-точни преценки.
Сама си написала- живота е един, не го пропилявай с първия мъж. Аз съм за сменянето на мъжете,както и на жените и на сина си бих дала същия съвет.

Ами..  говорила съм с приятелки, които имат млади гаджета (на моята възраст) и това се оказа, че не е рядко срещан проблем при мъжете. Доста момчета имат проблем с ерекцията  (съдя по това, което съм чувала). Може би си права. Това, че ми помага не е достатъчна причина, но просто.. всичко е перфектно, освен годините. Иска ми се да пробвам и с други, но и не искам да го загубя. Това търся и това искам от един мъж.

# 35
  • Мнения: 29 871
Щом ти не си ОК с разликата в годините, какво правиш с този човек? Ако ти беше добре с това, няма проблем, все пак всеки си решава........но след като те е срам от него..... newsm78 Thinking

За мен това е супер обида, половинката ми да го е срам от мен.  Close

# 36
  • Мнения: 18 837
Прецакала си се генерално. Направо това, което описваш е представата ми за кофти връзка.

# 37
  • Мнения: 3 970
A според мен хич не знаеш какво искаш. Хванала си се за първата сламка като удавник. При това стабилно подкрепена от майка ти и нейните приятелки, явно всички от малък град, израснали в патриархална среда, където твоята представа за мъжа и ракийката е широко застъпена.
И отиваш ти в големя град, срещаш човек, койото да се държи нормално с теб и веднага игнорираш всички червени лампи, които мигат ли мигат, с цел да ти покажат, че тази връзка е обречена.
Генрализирането ти е адски грешно. Нито всички жени са златотърсачки и както още там ги наричаш, нито само твоя мъж помага.
На 21 си, в обречена връзка, срам те е от половинката ти. Защо му губиш времето?

# 38
  • Мнения: 40
Щом ти не си ОК с разликата в годините, какво правиш с този човек? Ако ти беше добре с това, няма проблем, все пак всеки си решава........но след като те е срам от него..... newsm78 Thinking

За мен това е супер обида, половинката ми да го е срам от мен.  Close

Знам, че е така. Знам, че е отвратително. Но така сме устроени, колкото и да казваме, че не е важен въшният вид всички го гледаме (има изключения, разбира се). Всеки мъж иска момичето му да е красиво, когато са заедно да каже "това е моето момиче". Всяка жена иска същото - да застава със самочувствие до половинката си. Не е това най-важно наистина, но.. осъзнато или не си го търсим. А за годините - казах и по-рано, не очаквах, че ще се стигне до тук. В началото само си пишехме и тогава само от писане се влюбих в него. Не знам как и защо.. След това решихме да се видим един път, и от един път стана всеки ден и... стигна се до тук.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 298
За мен това е супер обида, половинката ми да го е срам от мен.  Close
И да иска "да пробва и с други". Направо ако съм на мястото на твоя приятел бягам с двеста, пък за теб не знам.

# 40
  • София
  • Мнения: 17 360
С подкрепа от майката и мъж на годините на бащата, продължавам да смятам, че с бащинската фигура нещо не е ок. Не мога да си представя като майка да подкрепя такава връзка, абсурдно ми е, толкова абсурдно ...

# 41
  • Мнения: 29 871
Щом ти не си ОК с разликата в годините, какво правиш с този човек? Ако ти беше добре с това, няма проблем, все пак всеки си решава........но след като те е срам от него..... newsm78 Thinking

За мен това е супер обида, половинката ми да го е срам от мен.  Close

Знам, че е така. Знам, че е отвратително. Но така сме устроени, колкото и да казваме, че не е важен въшният вид всички го гледаме (има изключения, разбира се). Всеки мъж иска момичето му да е красиво, когато са заедно да каже "това е моето момиче". Всяка жена иска същото - да застава със самочувствие до половинката си. Не е това най-важно наистина, но.. осъзнато или не си го търсим. А за годините - казах и по-рано, не очаквах, че ще се стигне до тук. В началото само си пишехме и тогава само от писане се влюбих в него. Не знам как и защо.. След това решихме да се видим един път, и от един път стана всеки ден и... стигна се до тук.
И съветът, който търсиш, е за.....?

# 42
  • Мнения: 40
A според мен хич не знаеш какво искаш. Хванала си се за първата сламка като удавник. При това стабилно подкрепена от майка ти и нейните приятелки, явно всички от малък град, израснали в патриархална среда, където твоята представа за мъжа и ракийката е широко застъпена.
И отиваш ти в големя град, срещаш човек, койото да се държи нормално с теб и веднага игнорираш всички червени лампи, които мигат ли мигат, с цел да ти покажат, че тази връзка е обречена.
Генрализирането ти е адски грешно. Нито всички жени са златотърсачки и както още там ги наричаш, нито само твоя мъж помага.
На 21 си, в обречена връзка, срам те е от половинката ти. Защо му губиш времето?

Ами.. наистина е по-различно в малкия град. Има огромна разлика. Вече трета година живея в Пловдив и го осъзнавам. НО имам примерите на много хора около мен (в големия град), които ми показват колко много е моята връзка спрямо техните. Колко е различно отношението и т.н.

# 43
  • Мнения: 10 998
Преди много години имах колежка,която излизаше с много по-възрастен мъж, ние бяхме на по 20 години,той беше може би към 45-50 г. Не съм я питала, но се чудех как не я е срам от него. Все пак бях на двайсет години и чуждото мнение имаше значение за мен. сега вече почти на 40 г. ми е все едно, но тогава се чувствах по същия начин като авторката. После това момиче си се ожени за мъж на нейните години и сега си има две деца. Така, че ситуацията ти не е нещо не чувано. И онзи мъж не беше богат, просто се държеше добре с моята приятелка. Младите момчета, с които аз излизах бяха пълни  дебили. Така, че те разбирам и не те осъждам въобще.
Малей вие с тая критическа при мъжете направо ме плашите бе. Моят мъж е на 42 г. - ако почне и да не му става, съвсем ще е тегав семейния живот.

# 44
  • Мнения: 1 206
хммм, може ли той да има някакви желания, които не смее да сподели по една или друга причина и това да му влияе психически и за това така.... Това обаче, че не те задоволява е проблем- сега го неглижираш, но с годините ще нарасне неудовлетворение у теб подсъзнателно и ще избие в отношенията ви. Трябва да живееш с един човек, за да знаеш какво може и какво не може да се получи. За мен си малка за семейство, а той - голям, за да те чака. Най- добре е да си изживееш емоцията докато я имаш ти и после....
Другото, което ще ти кажа е,че е голяма грешка " да се пазиш" и подобни - да, има плюсове - не си емоционално изхабена и "обща", но минуса е липса на житейски опит, който после не прощава Sad

Общи условия

Активация на акаунт