ЮЛСКИ мами 2018 - Тема 3

  • 57 576
  • 742
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 770
Добре дошли на новите бремеланки и леко бременеене! 😌❤

# 226
  • Мнения: 1
здравейте, имали мами, които очакват близнаци?

# 227
  • Мнения: 1 770
здравейте, имали мами, които очакват близнаци?
Аз много исках близнаци, но е едничко бебочето! 😌

# 228
  • Мнения: 547
Мами, а да ви питам гърба и кръста как са при вас?Моята работа е цял ден на бюро и като се прибера вкъщи доста ме наболява гърба (особено от дясно).Докато не минат няколко часа ,освен по гръб,настрани не мога да стоя легнала,доста боли Sad Чудя се да си взема нещо да се мажа ли..незнам и аз , ама е доста неприятно..

# 229
  • Мнения: 208
DreamingGirl , аз съм с дископатия и АГ-то ми препоръча да се мажа с магнезиево олио. Според нея няма проблем и за други мазила, но това олио било безвредно.

# 230
  • Мнения: 587
Аз малко пострадах през декември, явно съм възпалила седалищен нерв и до сега си ме боли. В началото беше трагично и много болезнено - подпирах се докато ставам, едвам се навеждах, защото остра болка минаваше през таза и двата крака надолу. Имало е моменти, в които като се изморя и едвам ходя. Сега малко ме отпусна десния крак, но при левия се усеща болката и на моменти се засилва.
Така и не бях на лекар по този въпрос, защото знам, че нерв не се лекува. Иска се почивка и време.
Четох, че това може да се случи по време на бременност или в следствие на дискова херния (което също не го изключвам).
В началото слагах едни загряващи лепенки вечер и на сутринта бях пушка. АГ ми каза, че мога да мажа със загряващи мазила, но така и не съм пробвала.
Сега от 2-3 дни ме мъчи лявата плешка и полудявам.
Общо взето нямам търпение да дойде април, да се стопли и да започна да се движа повече навън..

# 231
  • Мнения: 278
Да се похваля и аз.Вчера минах 2ра ФМ в 20 с+3 дни.Всичко е наред.Момиченце-401 гр.27 см.Дадоха ми диск,снимки.При д-р Траянчев.Чета в документа долни и горни крайници всичко нормално.Понеже забравих да го питам всичко ок ли е с пръстите.Дали е видял хубаво?

# 232
  • Мнения: 2 485
Всичко е нормално, щом не е казал друго Simple Smile
На вас казали ли са ви коя степен в плацентата?

# 233
  • Мнения: 278
Всичко е нормално, щом не е казал друго Simple Smile
На вас казали ли са ви коя степен в плацентата?
Май не.Или ако го пише в резултатите.

# 234
  • Мнения: 122
Аз минах два пъти втората фетална, при единия доктор плацента гр 0 -1 (което било по скоро към 0) , а втория изцяло 0 Simple Smile при вас как са? Аз първия път като чух че е 0-1 се стреснах, защото чета, че до 27-30 г.с. Трябва да е степен 0, а аз съм още в 20 Simple Smile , но после се успокоих. Karamelka_86 браво, голямо бебе! Моето момиче в 20 г.с. е 322гр Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 фев 2018, 12:36 от Margaritka_89

# 235
  • Мнения: 278
Аз минах два пъти втората фетална, при единия доктор плацента гр 0 -1 (което било по скоро към 0) , а втория изцяло 0 Simple Smile при вас как са? Аз първия път като чух че е 0-1 се стреснах, защото чета, че до 27-30 г.с. Трябва да е степен 0, а аз съм още в 20 Simple Smile , но после се успокоих. Karamelka_86 браво, голямо бебе! Моето момиче в 20 г.с. е 322гр Simple Smile
Мерси Simple Smile А в резултата пише ли го някъде това за плацентата ?Много тихо говори тоя доктор,едва го чувах Simple Smile

# 236
  • София
  • Мнения: 1 124
Спокойно момичета, зрялостта на плацентата е 0 до около 30 г.с След това започва да расте до към 3та степен.

# 237
  • Мнения: 278
Случвало ли ви се е рязко да се изправите и да ве среже/заболи корема?Направо едва не умрях преди малко.Вредно ли е нещо на какво се дължи това?

# 238
  • Мнения: 2 485
Моята е първа... докторът каза, че нямало проблем, но... не знам.

# 239
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Случвало ли ви се е рязко да се изправите и да ве среже/заболи корема?Направо едва не умрях преди малко.Вредно ли е нещо на какво се дължи това?


Случвало ми се, даже още ми се случва понякога. При изправяне от ме прерязва ниско долу или от двете страни едно временно.

Общи условия

Активация на акаунт