ЮЛСКИ мами 2018 - Тема 3

  • 57 509
  • 742
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Annie, ох не мога да си представя какво ти , защото аз и един ден да не отида и се почват страшни болки.
Аз пия диаспорал 250 сутрин и вечер и определено той ме разхлабва.
Ако сутрин не отида с кафето, почвам да пия айрян, горещ чай, мюсли  с кисело мляко, сливи. Сутрин дори вече ям само пълнозърнест хляб от страх, че белия може да ме запече.
Наистина не знам някакво лекарство , но това твоето не е нормално.
Попитай и в темата за бременни и бързи отговори, направи копи пейст на поста си и го пускай и там. Лекарите си изписват някакви неща, но то пак не се знае кое ще помогне на теб.
Движиш ли се ???
 Пий и топла вода сутрин веднага след ставане.
Купи си и пробиотик, той също помага.
Успех !
Напиши кое ти е помогнало, когато това е случи !

# 526
  • Мнения: 547
Здравейте мами.Нещо което се случи одеве леко ме притесни и реших да пиша.След малка нужда,забелязах по хартията няколко розови капки...Нищо не ме боли,всичко си е наред и с бебо като го гледахме в сряда,но все пак леко се притесних.Да допълня че и от секс не е ,тези дни не сме правили.На вас случвало ли ви се е ?

# 527
  • Мнения: 925
И на мен често ми се случва.Лекарката ми каза,че нямало нищо притеснително.

# 528
  • Мнения: 134
passenger, какво очистително ти изписаха на теб, че май вече всички възможни съм пила без успех. Накрая ми иде да взема английска сол (знам че е ужасно вредна дори и за небременни) и да се приключи
Така и не отидох да си взема рацептата, домързя ме.

# 529
  • Мнения: 170
Аз също имах огромен проблем със запека.Помогнаха ми точно тези микроклизми на Мелилакс.Първия път направих две,една след друга.Аз точно за това не пия железни препарати.Освен запек,на мен страшно ми се гади от тях.Опитвам се с храната каквото мога да набавя и до там.Аг ми предложи някаква вода обогатена с желязо,още не съм я пробвала,но ме съмнява ефекта да и по-различен от другите желязо съдържащи медикаменти.Ако се наложи накрая пак ще правя системи,поне ще заобиколя храносмилателната система.
Аз съм пораснала с 9 кг за 2 месеца.Сега,това можело да е гестационен диабет.Трябва да се обременявам с глюкоза.Иначе кр.ми захар е в норма.Всеки ден нещо ново.

# 530
  • Мнения: 246
Момичета, моля ви кажете как се справяте със запека-прерових целия нет и не открих случай като моя, направо е абсурдно.


Ани, и аз като теб се боря със запека. Имам подобен проблем, не мога да освободя изцяло червата си. Когато станат 2-3 дни минавам на крайния за мен вариант - свещички  EvaQ. Резултатът е от 10 до 15 минути. Подходящи са за бременни, всъщност ги взех след много позитивни отзиви от бременни съфорумки. Иначе и при мен не помогнаха стандартните диети. Успех!

# 531
  • Мнения: 277
Момичета, моля ви кажете как се справяте със запека-прерових целия нет и не открих случай като моя, направо е абсурдно.


Ани, и аз като теб се боря със запека. Имам подобен проблем, не мога да освободя изцяло червата си. Когато станат 2-3 дни минавам на крайния за мен вариант - свещички  EvaQ. Резултатът е от 10 до 15 минути. Подходящи са за бременни, всъщност ги взех след много позитивни отзиви от бременни съфорумки. Иначе и при мен не помогнаха стандартните диети. Успех!
И аз имам лек запек ,излезе ми даже хемороида.Гледам да ям спанак,плодове и много мляко с мюсли и овесени ядки и се пооправих.Незнаех от какво се е появило,но май след като почнах и аз да приемам желязото,но няма как да го спра.

# 532
  • Мнения: X
Малко сол върху четката за зъби и леко разтриваш венците с нея.

# 533
  • Мнения: 277
Може ли само с егн да си проверя резултати от изследвания в предишни години?

# 534
  • Мнения: 2 485
Зависи къде са правени. Опитай и ще разбереш Simple Smile
Онлайн ли става въпрос?

# 535
  • Мнения: 7
Здравйте, към кого трябва да се обърна за да ме добави във ФБ групата? Мерси

# 536
  • Мнения: 324
Аз запек нямам досега, но гледам и да не хващам. Много добре ми действат печени червени чушки, вадя от фризера един пакет и на вечеря си го хапвам за салата. Също домати от буркан, и той като салата с лук и повечко олио. Наскоро ми казаха, че мазничкото "смазва" червата  и спомага за изхождането.
Ям и често маруля, всеки ден почти пия прясно мляко.
С тези храни досега не съм имала запек. Сутрин като стана и помириша кафето, ми трябват 5 минути да ида до тоалетната.
Гроздето и сливите също знам, че помагат, но в този сезон са липса.
Дано авторката да се оправи.

# 537
  • София
  • Мнения: 179
На мен срещу запек ми действа червено цвекло, спанак, киви, сушени кайсии. Също тези продукти са боогати на желязо. Слагам си и брашно от коприва в смутито сутрин. Засега не съм пила желязо, хемоглобина ми беше от 117 в 17 гс, на 115 в 22 гс.

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 144
Мами от Пловдив, ходила ли е някоя при д-р Стоилов на ФМ? Какви са ви отзивите за него?
Със запека и аз се боря по принцип, а откакто съм бременна съвсем зле стана положението. На мен ми помагат сушените сливи сутрин на гладно и 1-2 кивита. Но за съжаление не винаги ми действат.

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 998


cooking_addict
Аз ходя при Даскалов и съм изключително доволна. Апарата му е уникален, нищо общо с на другите. Ходила съм на много места

Общи условия

Активация на акаунт