Всичко за всички марки гел лакове - 16

  • 64 594
  • 762
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 378
Даниела - с какво ще го ползваш полигела на Веналиса? С четка ли? Моля за отзиви после, че още не съм отворила моя, ще трябва да издържа до събота...
Да, мисля с четка и да си помогна с избутвача, една приятелка ще дойде, та ще творим заедно, ще покажа, ако е за показване. Simple Smile

# 121
  • Мнения: 3 191
Ще чакам отзиви, ще се справите, сигурна съм. Какъв цвят си взела или е прозрачен?

# 122
  • Мнения: 378
Ще чакам отзиви, ще се справите, сигурна съм. Какъв цвят си взела или е прозрачен?

Ай, благодаря ти Фокси, ще видим каква ще я свърша. Иначе си взех два цвята, Natural pink и Soft pink Simple Smile

# 123
  • Варна
  • Мнения: 7 713
 Имах един период,в който ноктите ми бяха омекнали и дори с коди на 5-ти 6-ти ден се чопваше някой ъгъл....И понеже си го знаех и знаех,че е от ноктите просто на 5-ти ден плясвам нов пласт топ отгоре. Случвало се е да се наложи ремонт на някой нокът,но само ако съм го праснала. Не знам какво да ви кажа момичета  newsm78. Откакто съм с белещата база това ми стана правило. На седмия ден плясвам още един пласт топ.

# 124
  • Мнения: 3 191
Ще чакам отзиви, ще се справите, сигурна съм. Какъв цвят си взела или е прозрачен?

Ай, благодаря ти Фокси, ще видим каква ще я свърша. Иначе си взех два цвята, Natural pink и Soft pink Simple Smile
  и аз купих софт пинк Wink

# 125
  • Мнения: 3 199
И аз пльоснах топ в събота ама ето, в понеделник вече тотално се разпадна. Ноктите ми определено са омекнали, те затова са и до дъно. Ще пробвам с база преди топа.
Рейнфорс на коя марка ще ми препоръчате и дали би се справил с този проблем? Трудно ли се сваля?

# 126
  • София
  • Мнения: 3 414
Гледах семинар в неделя на Агата Ч,говореше за беленето и базите,каза че запечетването с топ е най важно за нея,само с него запечетва.Направи тестове на базите и топовете които има,като лакира на найлон и изпече,тези които са пластични се огъват и не се чупят след пробата,каза и показа че базата на гелиш за нея е най добра за меки нокти но и най скъпа,каква и е цената тук?

# 127
  • Мнения: 2 180
Много досаден проблем момичета ...
То почти като с обикновен лак - все кърпиш от някъде :/ Ей за това не пробвам изобщо !
Да се оплача от един от цветовете на GDCOCO 827 мек ми е и това е ! Доста е течен и не знам какъв му е проблема .
Ще покажа снимки довечера

# 128
  • Враца
  • Мнения: 800
Шикерче, колко познато, много се дразня и аз. А отскоро лакирам една дружка (2 пъти я лакирах) и на нея и пада на 3 ден, започва да се бели, а ноктите и не са порозени, изтънели или някакви гадни, направо се шокирах. Иначе при мен положението е като при теб горе-долу. Фрешер според мен няма да реши проблема, аз имам и гфрешер и ултрабонд... абе цялата система Коди. Слагам и рейнфорс преди топа.... миии няма кой знае каква разлика. В момента и моите нокти са до дъно, чакам да пораснат малко, че по принцип не ми е много голяма плочката и не ме кефят лакирани като са толкова къси. Само да стане време за лакиране ще пробвам с акрилна пудра върху базата и тогава да пека. Като пораснат след това още малко ще пробвам и бомбе с база Коди или с рейнфорса. Ще докладвам като ги изпробвам тези неща.
Рейнфорса се сваля лесно (soak-off е), като всеки гел-лак.
А друго съм забелязала аз по ноктите на свекърва ми. С различните цветове издържа различно време. Колкото и да няма логика в това е факт. Преди нова година я бях лакирала с едно котешко око на Beau gel май така се казваше - издържа 1 месец. След това веднага я лакирах с един на Джеси и на 7-8 ден почна да се отчопля тук-там. Сега съм я лакирала с Росалинд преди 3 дни та да видим колко ще трае с него. Иначе фрешер, каре, праймър, ултрабонт по свободния край, база и топ всичко е Коди (без карето де). Всеки път по един и същ протокол я лакирам и в зависимост от цветния лак издържа различно. Много ми е странно.

# 129
  • Мнения: 2 180
И аз съм го забелязала това с цвета ,дори и на една и съща марка виждам разлика .
При по-стари лакове също забелязвам разлика в трайността.

# 130
  • Мнения: 2 028
Момичета, защо не мога да кача снимка - както ме посъветвахте преди време, слагам си снимката в скрит албум във Фейсбук и после тук между таговете за картинка слагам линка, нали така? Но нищо не се визуализира....

Сега видях, че всички снимки в албума ми са с един URL... може би това е проблемът, че не може да намери точния адрес на конкретната снимка, но вие как го правите?

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 09:55 от tiriti

# 131
  • Мнения: 2 180
Момичета, защо не мога да кача снимка - както ме посъветвахте преди време, слагам си снимката в скрит албум във Фейсбук и после тук между таговете за картинка слагам линка, нали така? Но нищо не се визуализира....

Сега видях, че всички снимки в албума ми са с един URL... може би това е проблемът, че не може да намери точния адрес на конкретната снимка, но вие как го правите?
Десен бутон върху картинката >copy image location мисля ,че пишеше  и постваш копирания линк [img]тук[ /img]

# 132
  • Мнения: 2 028
Стана! Благодаря!

Скрит текст:

Скрит текст:

# 133
  • Мнения: 3 199
Тази акрилна будра по-добра ли е за здравината от рейнфорс? Това същата пудра ли е като онази, с която се правят "пуловерите"?

# 134
  • Мнения: 5 892
аз имам реинфорса на Канни и със сигурност е по- добра, да и на другия въпрос Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт