Всичко за всички марки гел лакове - 16

  • 64 571
  • 762
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 892
Имам следния проблем - като ходя в салон и ми махат с ел. пила лака и пада супер бързо, а гледам, че врътката е сложена на средни обороти. Аз вкъщи като пробвах последния път да махам и просто не искаше да пада - пробвах на средни, пробвах и на максимални 30 000 оборота, но много по-бавно се случваха нещата - какъв може да е проблемът? Ако натиснех повече, ми се получаваше дупка в гела, така че явно не трябва да натискам по-силно, но защо не пада иначе... някакви предположения? Накрайника ми е металния 4-я отляво надясно - т.е. със средна грапавина
как може да сваляш гел лак така? Ползва се титаниев или керамичен накрайник, и машината се настройва спрямо накрайника в каква посока да върти. Ако накрайника  е за въртене на ляво, а машината върви на дясно нищо не маха, само пари. Евтините розови пили пилят само в една посока. Отделно колко е опасно да си задълбаеш плочката като нямаш никакъв опит.

# 181
  • София
  • Мнения: 10 324
Привет момичета, надявам се приемате нови попълнения в групата  Hug

Прочетох цялата тема , включително и първите постове, НО пак ще се върна да чета , от един път няма да стане  Mr. Green

От всичко прочетено се спрях на следните три лампи
SUN  6, 8 , 9xplus  , може би най - клоня към осмицата. Вие коя ще ми препоръчате да взема  newsm78

Погледни и SUN3 48W, изключително съм доволна от лампата, има всичко за което мога да се сетя. Ще има намаления в края на март, моята е миналогодишното, струваше 29$.

# 182
  • Мнения: 2 179
Моята фреза е такава
цък
Имам и такива,но не са много качествени
цък

# 183
  • Мнения: 2 018
Имам следния проблем - като ходя в салон и ми махат с ел. пила лака и пада супер бързо, а гледам, че врътката е сложена на средни обороти. Аз вкъщи като пробвах последния път да махам и просто не искаше да пада - пробвах на средни, пробвах и на максимални 30 000 оборота, но много по-бавно се случваха нещата - какъв може да е проблемът? Ако натиснех повече, ми се получаваше дупка в гела, така че явно не трябва да натискам по-силно, но защо не пада иначе... някакви предположения? Накрайника ми е металния 4-я отляво надясно - т.е. със средна грапавина
как може да сваляш гел лак така? Ползва се титаниев или керамичен накрайник, и машината се настройва спрямо накрайника в каква посока да върти. Ако накрайника  е за въртене на ляво, а машината върви на дясно нищо не маха, само пари. Евтините розови пили пилят само в една посока. Отделно колко е опасно да си задълбаеш плочката като нямаш никакъв опит.

Аз не си задълбавам плочката, ами изграждането с гел - с пилата свалям гел лака над гела, така че до плочката има още много Simple Smile Също така пилата ми може да върти в двете посоки, така че не е това проблемът. Най-вероятно е просто до фрезата, както каза Обичах и ще си взема като нейната керамична или като тази, с която ми свалят в салона - от волфрамов карбид - някой ползвал ли е подобна?
Скрит текст:

# 184
  • Мнения: 5 892
моите са керамични, иначе с такава резба.

# 185
  • Мнения: 2 018
Моята фреза е такава
цък
Имам и такива,но не са много качествени
цък

Синя или червена да си взема?

# 186
  • Мнения: 378
Tiriti, и аз мисля като Обичах, имам същите фрези, но за мен не стават. Аз също си поръчах такъв накрайник като Обичах, с червена насечка. И също такъв:
ERUIKA 10 Style Choice Tungsten Carbide Nail Drill Bits Machine Nail Cutter Nail File Manicure For Manicure Nail Art Accessories
 http://s.aliexpress.com/INZ36b6Z?fromSns=Копиране в буферната памет
(from AliExpress Android)
N02
А този, който показваш също изглежда добре, но още нямам поглед.
Да изкажа специални благодарности към Номер, която ми отговори на много  въпроси относно пилите и ми даде ценни съвети.

# 187
  • Мнения: 2 179
Моя е със синя лента..тук някой беше писал подробно цветовете за какво точно са ,ако някой го помни ще е от ползва да го имаме на 1-ва страница Simple Smile

# 188
  • София
  • Мнения: 3 414
Пробвайте укрепване с акрил върху изкуствен нокът.
С такива фрези за еднократна употреба Лара М сваля гел при поддръжка,Важна е ел.пилата мощността.Моята е стронг 90 и мога да сваля покритие със всякаква фреза.1 година тренирах на изкуствени нокти сваляне,за 10 мин свалям на двете ръце,но отдолу има задължително укрепване,не стигам до естествения нокът.

# 189
  • Враца
  • Мнения: 800
Номерче, от къде взе стронг 90 и само за себе си ли я ползваш? Доволна ли си? А като не стигаш до естествения нокът на три лакирания махаш ли всичко и да полагаш наново?

# 190
  • Мнения: 5 892
Не вярвам Лара да работи с тези шкурки. Видях ги в клип, но е супер непрофесионално. С шкурка се пилят пети( за теб знам, че знаеш). С въпросния клип само си плави реклама на пилата, която продава за 700 и кусур, а скоро я гледах нова някъде за 250-300лв.. Отделно и Старлет, и Макс активно зареждат от Алито...

# 191
  • София
  • Мнения: 3 414
ferriy от магазин за зъботехнически инструменти и консумативи.Не ,не следя трисваляния да има, водя се от състоянието на основата.За мен и за две приятелки я ползвам.По скоро я имам за да си начеша душата,трудно ми е на дясна ръка да си сваля сама лака.
Камалия не се бях замислила за рекламата на пилата,не бих взела от никой който се занимава с маникюр такава пила,гаранцията ако се случи нещо,няма кой да я изпълни качествено,като се има в предвид че са зъботехнически машини.
 ако бях действаща маникюристка бих си взела саеши с прахоуловител....мечтая си.

# 192
  • Мнения: 2 179
И аз много искам прахоуловител ,но все не отделям пари....

# 193
  • Мнения: 5 892
Ако имате мъже инженери ще ви направят. Това е като обърнат вентилатор. Моя е на Зоя за 80лв, но супер ме дразни. Искам на Пробитс, но нямам пари. За тези, които не са вградени, не съм чувала особено добри отзиви.

# 194
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз искам ел пила с вграден към нея прахоуловител.Едно цяло.

Общи условия

Активация на акаунт