Пазаруване от H&M ➤ 17

  • 85 798
  • 785
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Аз още нямам мейл за върната сума...върнах пратката на 9ти.  Thinking
Да питам за връщането - банковата сметка си я пиша в профила, за да ми върнат по нея парите, нали така? Аз имам една банкова сметка, трябва ли да си открия друга, за да няма злоупотреби?
м не знам...имам една посочена и това е.

# 226
  • Мнения: 68 656
Не, същата сметка си остави. Не съм имала проблем с това засега....

# 227
  • Мнения: 1 379
Да кажа за палтото. Много  ми харесва на мен. Широко е и ръкавите са широки и моделът е къс,  но си стои добре и изглежда официално. Аз поръчах 36 ти номер, защото нямаше 38ми, който принципно нося за връхни дрехи, но ми е добре. Като цяло сън много доволна и благодаря на потребителката, която сподели за него Simple Smile

# 228
  • NE
  • Мнения: 10 999
Mystic, обади им се на телефона. Мен ме бяха забавили миналия месец с една блуза и не ми взеха такса връщане. Писах им имейл, но имаха забавяне в склада и понеже 14-дневния срок беше минал, ме помолиха да им се обадя и на другия ден преведоха паричките.
Аз също имам една посочена банкова сметка. Ако плащам с друга карта, връщат ми парите пак на сметката в профила.

# 229
  • Мнения: 68 656
от 9.02.....14 работни дена са до 2 март някъде. Не са закъсняли още...

Палто не видях...телефоните ли не знаете как да ползвате, нямат ли камери....хм...чакаме си снимките, да знаете. На думи не вярваме...:

# 230
  • Мнения: 2 317
Май не се изразих точно - имам само сметката, по която ми превеждат заплатата. Дано са коректни и да няма проблем. Ако не успея да го продам близките седмица - две, ще го връщам.

# 231
  • Мнения: 68 656
И аз тази сметка съм написала...със заплатата ми.

# 232
  • София
  • Мнения: 974
Получих розовото детско якенце. Наистина е тъничко, за пролет-есен .

# 233
  • Мнения: 879
За връщането на пратки се броят 14 работни дни от пристигането им в склада, което е в Италия. Чак след това може да се претендира забавяне на връщане на парите. Може да им звъннете и да питате къде по трасето се намира пакетът ви.

# 234
  • Радомир
  • Мнения: 627
Аз мисля, че пише 14 дни от предаването на куриер.

Ето цитирам условията им:

"Последствия от връщане на поръчката

Ще възстановим всички плащания, които сме получили от Вас, включително разходите за нашата стандартна доставка, без неоправдано забавяне и не по-късно от 14 работни дни от деня, в който сте предали пакета на Еконт. При плащане с наложен платеж, ще възстановим парите Ви на посочената от Вас банкова сметка. "

# 235
  • Мнения: 879
Когато съм връщала неща, всеки път поддържам връзка с тях. Винаги това ми казват. Факт е, че не съм имала птоблем с неплащане или забавяне.

# 236
  • Мнения: 68 656
Ама работни....това удължава времето. Обикновено пратката е при тях още следващият ден от връщането в еконт. В случая на Мистик няма забавяне.

# 237
  • NE
  • Мнения: 10 999
14 дни от предаването на пакета в Еконт. При мен предаването беше на 29.12.17 г., а им писах на 16.01.18 г. Не са работни дни. На Мистик в петък е 14 ден по мои сметки.

# 238
  • Мнения: 2 317
А свързвате ли се с тях предварително като връщате стока, или просто я носите в Еконт?

# 239
  • Мнения: 68 656
Ще възстановим всички плащания, които сме получили от Вас, включително разходите за нашата стандартна доставка, без неоправдано забавяне и не по-късно от 14 работни дни от деня, в който сте предали пакета на Еконт

Това е от Общите им условия на сайта.

А иначе в бланката за връщане пише само 14 дни...без работни.

Общи условия

Активация на акаунт