Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

СофтУни Светлина

• 46 759
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • София
Какво се оказа в крайна сметка, делят ли сградата а Испанското училище или са си само СофтУни?

# 301
  • София
Само Софтуни са.

# 302
Транспорта се плаща отделно. Успеха се взема от 1 срок, както е в американския колеж.
Здравейте,
синът ми е 7ми клас тази година и също се интересуваме от училището.
Прегледах темата, но не ми стана ясно как януари-февруари се минава вътрешния тест и интервюто и още тогава се разбира дали детето е прието, а и се подписва и договор. А изпитите по бълг.ез. и математика и средният успех от 7ми клас?Може и да пропускам нещо, защото четох набързо...
Другото, което ме интересува е транспорта включен ли е в годишната такса?

По принцип резултатите от НВО не ги интересуват. Мисля , че в повечето частни училища е така.  Дъщеря ми беше приета малко преди извънредното положение през март. Таксата я внесохме през май, но нищо не казахме на детето, за да не се отпусне. Съобщихме и 1 ден преди първото НВО, за да е по спокойна и това подейства - изкара доста повече точки отколкото на пробните изпити. Бала щеше да и стигне за НПМГ например.

# 303
Здравейте! Синът ми ще кандидатста тази година. Може ли родители на деца, които вече са в гимназията от година, две да
 споделят доволни ли са от:
Дисциплината;
Има ли чувствителен напредък в езика, който изучават;
Предвиждат ли се стажове през лятната ваканция във фирми за по-големите ученици;
Имат ли впечатления от развитието на децата в конкретната специалност на паралелката в която са?

Благодаря Ви! Дано не съм досадила.

Общи условия

Активация на акаунт