Крем за около очи - 8 тема

  • 114 819
  • 728
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте,едва вчера за първи път си купих Балеа с уреа околоочен.Ами разкошен е.Само от кремовете на Авен съм имала такова чувство за мекота и комфорт.
Кожата ми стана изключително суха,след баня или дори измиване на лицето се опъва болезнено,а да не говорим,че изглежда повяхнала и сбръчкана.
Взех и два крема за лице на Балеа,единия за около четири лева,другия около пет.Тази сутрин за трети път се мажа и кожата ми е живнала буквално.Както казах,много ми напомнят на Авен и по текстура,и по действие,само дето за трите да съм дала 13-14 лв.
А Балеа с уреа е невероятно попадение,страхотен околоочен  крем.Не съм ползвала много околоочни,за да сравня,но този определено ще го повторя.За мазна кожа обаче може да не е ок.За под грим не съм пробвала още,на всяко око слагам по три трохички,с цел по-добре подхранване,че е кошмарна кожата ми напоследък.Това е голямо количество,ако сложа по-малко,може и да стане за под грим.

# 196
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Днес ми пристигнаха пачовете  за 54лв. и какво видя в сайта....намалили са ги на 35,00лв Rolling Eyes
Ако някой се интересува може да се възползва.
Ето линк http://filorga.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0% … im-eyes-patch-20/
не се коси виж!!ПРОДУКТЪТ  Е СЪС СРОК НА ГОДНОСТ  ЮНИ/2018 г.

До тогава ще бъде използван Simple Smile Три пъти в седмицата и си готов Simple Smile 
На мен Балеа не ми действа. Мисля, че е нормално - над 50г. съм, а и менопаузата си казва думата...

# 197
  • Мнения: 2 487
Шуши, ще очаквам впечатления как ти действат !!

# 198
  • Мнения: 479
Аз идвам с един  глупав въпрос, но малко ме притеснява понеже за първи път попадам на такъв крем. Купих си на Евелин с Витамин Ц околоочния, но е много воднист. Това нормално ли е според вас? Просто за първи път попадам на воднист и ми е много странно.

# 199
  • Мнения: 920
Да не е околоочен серум? Обикновено серумите са по-воднисти.

# 200
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
От години ползвам пачове и ми е трудно да си представя сутрешната грижа без тях.
В момента съм с тези, вече трета кутия..Съдържат екстрат от японска камелия, нар и алое.

Супер доволна съм.Използвам ги всяка сутрин.По добър ефект имат  , когато са охладени.

Последна редакция: нд, 06 май 2018, 11:09 от sl

# 201
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
От години ползвам пачове и ми е трудно да си представя сутрешната грижа без тях.
В момента съм с тези, вече трета кутия..Съдържат екстрат от японска камелия, нар и алое.

Супер доволна съм.Използвам ги всяка сутрин.По добър ефект имат  , когато са охладени.


С каква цена са и откъде ги взимаш?

# 202
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цената е около 6 евро, купувам ги от испанската веерга супермаркети Mercadona.
Предлагат и единични пачове  
Преди кутийката ежедневно  използвах тях, редувах регенериращ и антиейч
Кутийката определено ми допада повече.
Имам няколко от единичните останали от преди,  но все посягам към кутийката.
Могат да сд ползват и за бръчките ококо устата

Вчера си взех и нощна маска за контура (от магазин за професионална козметика за коса)

Снощи я пробвах .Усещах освежаващ ефект докато заспя.
Нанася се на цялия контур   включително и клепача.
Тази сутрин  контура беше свеж и нямаше подпухване .
Мисля да продължа да я ползвам.
Ако в сутрешния ритуал за грижа  за контура  включите ледена розова вода, а във вечерния екстракт от женско биле и масло от бодлива круша...., контурът ще ви се отблагодари.
 Друг добър и ефективен продукт на същата верига(Marcadona)  на добра цена  е

Ефекта е флаш, контура изглежда по стегнат.
Идеален за специални и не само случаи.Може да се ползва максимум веднъж на ден.
Тук  се вижда ефекта, кокто за съжаление е временен.
https://youtu.be/KcyP_N5w_fM
https://youtu.be/AzpuGjCkyBw


https://www.google.es/search?q=beaute+mediterranea+mercadona& … bih=560&dpr=3

Последна редакция: нд, 06 май 2018, 13:56 от sl

# 203
  • Мнения: 345
2 крема на MEDIK 8-LONDON

1.Формула против тъмни кръгове под очите Dark Cirkles

2.Интензивна формула против бръчки и тъмни кръгове под очите  Eyelift

Продават се в аптеки  и  КОЗМЕТИКА .БГ

# 204
  • Мнения: 2 562
От няколко дена съм с нов околоочен крем.Много ми харесва,не дразни,подхранва добре.Съчетавам го с крема от серията за нормална/комб.кожа.

# 205
  • Мнения: 2 487
Да кажа че съм много доволна от пачовете на Филорга , пробвах ги вече два пъти седмично и наистина хидратират , сенките не са така видими и подпухването е намалено .

С удоволствие ще пробвам и на други марки.

# 206
  • Мнения: 345
Да кажа че съм много доволна от пачовете на Филорга , пробвах ги вече два пъти седмично и наистина хидратират , сенките не са така видими и подпухването е намалено .

С удоволствие ще пробвам и на други марки.



След отстраняване на пачовете , не се отмива околоочния контур,нали?

# 207
  • Мнения: 2 487
Не измивах , а нанесох ЕЛ Revitalizing supreme + power cell crime , което не знам колко е Ок, но е факт че очите ми буквално се отвориха и  бяха свежи.

# 208
  • Мнения: 433
Пачовете не са лош вариант, но всъщност те нямат ли само моментен ефект?

# 209
  • Мнения: 1 103
Здравейте. За първи път пиша в темата и имам нужда от съвет. На 25 години съм и имам силно изразени мимически линии под очите. Очевидно от един серум за лице с който реших да експериментирам се задълбочиха. В търсене на крем съм, който да хидратира дълбоко и евентуално да помогне за намаляване на бръчиците. Също така коректорите ми се впиват в линиите влудяващо много. Приемам предложения от всякакъв ценови клас Animal Bug

Общи условия

Активация на акаунт