от къде да купя памперс-бански, водоустойчив :-)

  • 6 755
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 928
много благодаря !!!!
а знаеш ли дали Huggies продават на бройка... в кои магазини ....

В Бебелан /в магазина до хотел Плиска/ продават всякакви памперси на бройка.

На мен точно в този магазин ми обясниха, че памперсите бенетон и хъджис, просто са по шаренки и се водят за плаж, т.е. да не е по дупе на пясъка, но за вода не са хубави. Пак попивала водата и като излезе детето от басейна трябва веднага да се махнат. И аз се услушвам с какво ще влизаме в басейн, но засега май ще сме на варианта надуваем бебешки басейн само за него и без памперс  Simple Smile

# 16
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Така е. Миналата година седеше с такива само на плажа, във водата по голо дупе, но сме я къпали само в морето не в басейн.

# 17
  • Мнения: 2 214
Цитат
но засега май ще сме на варианта надуваем бебешки басейн само за него и без памперс   
 

Миличка как няма да пусниш дребосъка в голямата вода Thinking
Ами аз малкия в 7 месеца го къпах в големия басейн. То си е друго когато има много вода!
Не се сърди обаче какъв смисъл да ходиш на море ако не се топнеш в него newsm78

# 18
  • Мнения: 2 214
Не знам кои са добри,но само ще ви кажа,че 100% трябва да се ползват,аз миналата седмица се върнах от Велинград от минералните басейни с гъбички и инфекция,в петък ще водя и малката да я преглеждат,дано поне тя се е отървала.
Да кажа,че тези на Бенетон се пълнят с вода и не стават за вода
Каде беше във Велингард?
Защото и аз ходя често та поне да не хвана нещо newsm78

# 19
  • Мнения: 928
Цитат
но засега май ще сме на варианта надуваем бебешки басейн само за него и без памперс   
 

Миличка как няма да пусниш дребосъка в голямата вода Thinking
Ами аз малкия в 7 месеца го къпах в големия басейн. То си е друго когато има много вода!
Не се сърди обаче какъв смисъл да ходиш на море ако не се топнеш в него newsm78

winter, много ми се иска да го пусна в басейн и баща му да го учи да плува. Обаче, представяшли си, да стане голямата работа и акита да плувнат във водата  Sick Честно ти казвам, няма да знам къде да се завра от срам.
Моя колежка ми разказа за техни подобни преживявания, но на плажа и как после татито събирал  hahaha , много смешно ми беше, ама не искам да съм в тази ситуация  Hug . А голямата вода няма да избяга  Peace

# 20
  • Мнения: 2 214
Цитат
winter, много ми се иска да го пусна в басейн и баща му да го учи да плува. Обаче, представяшли си, да стане голямата работа и акита да плувнат във водата   Честно ти казвам, няма да знам къде да се завра от срам.
Моя колежка ми разказа за техни подобни преживявания, но на плажа и как после татито събирал   , много смешно ми беше, ама не искам да съм в тази ситуация   . А голямата вода няма да избяга   

Решението си е твое обаче ако искаш да сабереш статистика колкова деца се са нааквали в басейна, ще взема да пусна една тема Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 6 258
Следя темата с интерес, защото август-септември ще ходим на море Simple Smile, та можете ли да ми обясните каква е разликата м/у непромукаем (или там водоустойчив, както се води) памперс и бански за бебета? Аз си мислех, че е едно и също? newsm78

# 22
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Каде беше във Велингард?
Защото и аз ходя често та поне да не хвана нещо newsm78
В хотел Рич ходя,където се предполага,че за 100лв нощувка трябва да има качество

# 23
  • Мнения: 5 228
Днес купих бански Бамбино Мио. Изглеждат много добре - меки са, от много хубава материя.  Още не сме ги провбали обаче.

# 24
  • Мнения: 179
Днес купих бански Бамбино Мио. Изглеждат много добре - меки са, от много хубава материя.  Още не сме ги провбали обаче.

Извинявам се за въпроса, но от къде ги купи?! Има ли ги по магазините, защото аз днес поръчах в ДаНет, но нямат нашия размер, а гледам, че сме почти на една възраст с вас?!

  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 214
Не питаха мен обаче ако позволите ще отговоря  Wink от къде аз ги взех:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=167&products_id=1945

# 26
  • Мнения: 2 214
опа Joy
не четох внимателно Embarassed
Видях ги и тук http://www.bambinomio.nn-bg.com/products.html#Baby%20-%20бански за съжеление незнам къде има магазини на Неделчев в София

# 27
  • София
  • Мнения: 797
Днес купих бански Бамбино Мио. Изглеждат много добре - меки са, от много хубава материя.  Още не сме ги провбали обаче.

 И аз искам да попитам , освен в Данет , има ли ги в някой магазин? Не друго, ами не мога да преценя размера, колебая се между L  и   XL, затова трябва да ги видя на живо, а не ми се занимава с връщане на доставки.

# 28
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
опа Joy
не четох внимателно Embarassed
Видях ги и тук http://www.bambinomio.nn-bg.com/products.html#Baby%20-%20бански за съжеление незнам къде има магазини на Неделчев в София

Неделчев-Неделчев ООД
ж.к. гоце Делчев
ул. Силиврия 16
София 1404
тел. 958 26 29, 958 26 62
bambinomio@nn-bg.com

# 29
  • Мнения: 5 228
Аз също ги купих от е-магазин, но от www.family-bg.com. Поръчах ги вчера и днес ми ги доставиха. За съжаление не знам къде ги има "на живо".

Общи условия

Активация на акаунт