Пазаруване от Amazon - тема №74

  • 113 818
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00LBWWO1Y/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1

Такива чадъри ползвали ли сте ? Здрави ли са и струват ли си ,десенът много ми харесва Simple Smile ?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Момичета, някоя чакаше сините чехли на Find. Отзиви?

Аз,но са в Еконт не зная дали ще успея да ги взема днес.

# 62
  • София
  • Мнения: 641
Как да не обича човек Амазон? Върнаха ми всички разходи за злополучната рокля на Десигуал, включително разходите по връщането. Пристрастена съм Simple Smile
Момичета, не съм ви похвалила дезодорантите, които купувам от УК (в къщи ми казват, че съм луда, защото купувам дезодоранти от чужбина Grinning ). Марката е Sure (доколкото разбрах, английският вариант на Rexona). Крем дезодорант са, но нямат нищо общо с това, което продават на българския пазар. Купувам го, като е на промоция и излиза изгодно, на редовните цени са скъпи.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Gatanegra,сега ако кажеш,че са и без алуминий тия дезодоранти...Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 641
Gatanegra,сега ако кажеш,че са и без алуминий тия дезодоранти...Simple Smile
Честно казано, не знам. Случайно го взех първия път, защото ми трябваше нещо за допълване на поръчка..после просто се влюбих... Имах нужда от наистина ефективен дезодорант и си го намерих.
Ето го, има и съставки Simple Smile
https://www.amazon.co.uk/dp/B00OQ3KBZG?_encoding=UTF8&isInIf … ption_feature_div

Има, наистина. Сега го видях Disappointed

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Абе сигурно има и без...тр.да,се търси.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Абе сигурно има и без...тр.да,се търси.

Има, но не са Рексона, а на марки като Аvene, Uriage, Vichy и др. подобни

# 67
  • Мнения: 5 602
Абе сигурно има и без...тр.да,се търси.

Има, но не са Рексона, а на марки като Аvene, Uriage, Vichy и др. подобни
Може ли линкове на такива,от които сте доволни.Благодаря!

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Скрит текст:
Абе сигурно има и без...тр.да,се търси.

Има, но не са Рексона, а на марки като Аvene, Uriage, Vichy и др. подобни
Може ли линкове на такива,от които сте доволни.Благодаря!

Аз, в интерес на истината съм фен на Рексона (пръскаща) , но на дъщеря ми купувам този .
Прпоръчаха ми и този този естествен кристал , но не сме го пробвали , така че лични впечатления нямам.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Аз от кристалите не останах доволна,ползвах един на ДМ.

# 70
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
https://www.amazon.de/gp/product/B000UH46DK/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1

Такъв балсам дезодорант вземам за дъщеря ми.Аз не обичам ролки по принцип,по-лепкави са ми ,но иначе спира неприятните аромати.В последно време нещо го няма в бг аптеките и поръчах от Германия.Виждам,че на Виши има стик без алуминий,той как е като предпазване ,спира ли изпотяването ? Или друг стик да препоръчате без алуминий ?

https://www.amazon.de/gp/product/B0006O2G1Q/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1

https://www.amazon.de/gp/product/B00EX50GHK/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1

От единия търговец delmed-Versandapotheke са по 2,86е и трите вида, като се поръчат няколко бройки се плаща единична доставка 3,50е и са доста изгодни.МОите още не са дошли да кажа дали всичко е коректно...

Последна редакция: пн, 19 фев 2018, 22:55 от morgana07

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 454
За испанския Амазон дали има някакви кодове за намаление на продукти,с продавач Амазон? Като покупка с гифт карта ,5/50 или нещо подобно?

# 72
  • Мнения: 182
Аз поръчвам и ползвам Sure, като последните няколко пъти вземам от този дезодорант, който е по-компактен от стандартните опаковки /125мл е равно на стандартна опаковка от 250мл, по- компресирано е съдържанието вътре/. Наистина като се пръска като че ли е под по-голямо налягане спрея. Харесва ми аромата и издържа колкото обикновения спрей.
Поръчвала съм този кристал Crystal Deodorant Stick 125 gсъщо, но честно казано изобщо не ми хареса и определено за през лятото не е достатъчен. Не можах също така някак си да приема, че дезодоранта ми няма никакъв аромат. Има много положителни отзиви за този кристал и със сигурност не съдържа вредни съставки като повечето масови дезодоранти, защото е парче естествена минерална сол. 

# 73
  • here and now
  • Мнения: 4 253
Направих поръчка от испанския амазон, но нямах достатъчно наличност в картата, междувременно цените паднаха и я канселирах и я пуснах отново. Добре, обаче са ми изпратили и двете поръчки, като съответно са си дръпнали парите за всичко. В акаунта се вижда само една поръчка. Едната дойде цяла, а другата на части, всеки ден пристигат пакети - ужасТ!
Писах им и ми казаха, че имам 2 поръчки, пратиха ми етикет за връщане на нещата, които ми се дублират, обаче след това дойдоха още. Аз честно казано не помня какво съм отказала... Голяма каша, голямо нещо.. Имам поръчки и от другите амазони и вече не мога да им хвана края... Банкирането ми е смотано.. Времето ми е кът...

Просто се оплаквам...

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 703

Писах им и ми казаха, че имам 2 поръчки, пратиха ми етикет за връщане на нещата, които ми се дублират, обаче след това дойдоха още. Аз честно казано не помня какво съм отказала... Голяма каша, голямо нещо.. Имам поръчки и от другите амазони и вече не мога да им хвана края... Банкирането ми е смотано.. Времето ми е кът...

Просто се оплаквам...

Как може ти да виждаш една поръчка в профила си, те да виждат две?? По принцип, когато нещата са изпратени, няма опция за канселиране, а ако си я канселирала преди това, не би трябвало да са ти ги изпратили изобщо  newsm78  Помоли ги да ти пуснат това, която излиза при тях , да се ориентираш евентуално ...

Общи условия

Активация на акаунт