Какви жени харесват мъжете?

  • 25 056
  • 1 026
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте. Първо знам, че въпроса няма еднозначен отговор. Не питам визуално-знам, че то е първото впечатление, но е страшно субективно и не най-важното.
Въпросът е за качествата на характера-кои черти, поведения и т.н. са харесвани.
Питанията не са за еднократки секс свалки, а примерно какво търсят в една жена с която биха имали пълноценна връзка или семейство?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 565
Мъжете не са константа.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
Най-важното е да прилича на мама...Laughing

# 3
  • Мнения: 6 622
Това е много относително. Всеки мъж търси различни неща.

# 4
  • Мнения: 4 009
Най-важното е да прилича на мама...Laughing

Имах гадже преди години, което много искаше да намери някоя, която да е обратното на мама, намери мен, и след време имаше наглостта да се обиди, че не правя нещата като мама Grinning

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
Най-важното е да прилича на мама...Laughing
Имах гадже преди години, което много искаше да намери някоя, която да е обратното на мама, намери мен, и след време имаше наглостта да се обиди, че не правя нещата като мама Grinning
Именно, не подценявайте Едипа Laughing

# 6
  • Мнения: 669
Тихи, сладкодумни, галещи егото на мъжа. Богини в леглото, царици в кухнята.

# 7
  • Мнения: 46 515
Всеки мъж е различен, няма такова нещо като "мъжете".

За клишетата - не съм забелязала да са верни в повечето случаи.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Жените, които се обичат. И тези, в които като се огледат, им харесва отражението.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Харесват жените да им се възхищават, да се чувстват единствени и неповторими, но без жената да губи себе си и да се обезличава.

# 10
  • Мнения: X
Да готви като мама, да сменя гумите на колата като тати. Да е работлива, че при здрава и права жена да се работи е грехота.

п.с. Бъди себе си и никога не се опитвай да се харесваш на някой. Това ще ти изиграе много мръсен номер във времето.

# 11
  • Мнения: 6 581
Авторката защо пита? Търси ли?
Да пуска резюме, ние ще преценим и ще ѝ кажем какво има и какво ѝ липсва от търсеното.
Ще ѝ помогнем, с една дума.

# 12
  • Мнения: 2 210
Оправни, но с благи души. Абе вярно, точно като мама.

# 13
  • Мнения: 46 515
Много малко примери съм виждала, които търсят жена като мама. И това, че харесват манджите на мама също рядко срещам.

# 14
  • Мнения: X
Мойта мама вода да свари и ще я обърка. Една от бившите и тя. Значи наистина мъжете търсим жени, които готвят като мама.

Майтапа на страна, но никой мъж не търси жена да готви като мама или да и грижовна като мама. Жената трябва да е грижовна като жена, да е емоционална като жена и да се държи като жена, не като мъж.

Общи условия

Активация на акаунт