Какви жени харесват мъжете?

  • 25 141
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 832
Нито искам да съм по-добра готвачка от нечия майка, нито да заема мястото ѝ. Достатъчно е просто да не се коментира, че " Мама не го прави така ". Намирам го за проява на лошо възпитание.
Ако някой ден мое дете каже, че друг/друга готви по-добре от мен, ще го отчета като моя грешка, че явно не съм го научила на тактичност, а не като обида към кулинарните ми умения.

# 46
  • Мнения: 15 619
Нека не превръщаме темата в "Какво искат жените от мъжете". Има достатъчно много такива. Дайте думата на мъжете. Малко са, ако са и наясно, ще разберете същото което знаете и от началото...

# 47
  • София
  • Мнения: 24 839
И на мен ми се иска да чуя мъжки мнения, а не какво мислят жените, че харесват мъжете.

По повод готвенето- никога не съм го разбирала този комплекс при жени, които не са професионални готвачки и оценката не е свързана с работата им.
Всеки човек си е с вкусовете си, оформени от детството, докато създаде собствено семейство.
Винаги съм предпочитала да ми кажат, ако не им допада дадено ядене, отколкото "тактично" да ровят в чинията и да обясняват, че е превъзходно, ама просто не са гладни.

# 48
  • Мнения: 1 008
И на мен ми се иска да чуя мъжки мнения, а не какво мислят жените, че харесват мъжете.

Като цяло няма какво повече да кажа от това, което вече казах. Точен списък няма и не може да има.

Мога да споделя кое е допринесло за да прекратя някои мои връзки.

Най общо казано това е постоянното неудовлетворение от всичко, което правя, комбинирано с ненаситност.

Каквото и да направех все беше малко и все не беше както трябва, при все, че тя не може да допринесе с нищо, освен с това да каже, че не и харесва. Един вид " не мога да го направя, но не е така".

В един момент това обръща каруцата и дори да си харесвал една жена в началото, вече не изпитваш същите чувства, а счупи ли се едно чувство - няма връщане.

# 49
  • Мнения: 760
И на мен ми се иска да чуя мъжки мнения, а не какво мислят жените, че харесват мъжете.

Аз изразих мнението си на трета страница, но май не се е забелязало много.

# 50
  • Мнения: 15 619
Иванов, отбелязала съм те.
 

# 51
  • Мнения: 361
Най-важното е да прилича на мама...Laughing

Сакън! Жена ми е пълна противоположност на майка ми и съм страшно радостен от този факт.
А иначе какви жени харесваме? Аз мога да кажа какви харесвам аз и коя жена успя да ме закара пред олтара. Външния вид съвсем кратко ще го споделя - високи, слаби, тъмнокоси и мургави. Като съпругата ми.
Сега за качествата - ожених се за съпругата ми, защото е самостоятелна и амбициозна. Мога да си говоря с нея на всякакви теми, понеже е много интелигента (преди вече 4 години получи наградата за най-добър студент по икономика в провинция NRW в Германия). Обръща внимание на външния си вид - тренира всеки ден, прическата и е винаги перфектна, гримът също. Освен това никога не ми се налага да я чакам 100 часа да се оправи - оправя си косата и грима за максимум 15 минути. Винаги, когато не знае нещо, чете и се развива в темата. Имаме общо хоби - да пътуваме. В същото време не е лигла - може да спи както в 5-звезден хотел, така и в палатка сред животните в саваната (последното беше преди 2 години в Кения сред лъвове, маларийни комари, отровни змии и т.н.).

Какво никога не съм търсел в нея и в която и да е жена? - Това е точно обратното на майка ми - никога не съм искал да ми е като подчинена - т.е. да се върна от работа и да ми сложи вечерята. Понеже ядем коренно различни неща, всеки си готви за себе си. Разхвърляна е като мен (пълна противоположност на майка ми). Тя по-често пуска пералня, аз повече чистя, ама има баланс. Не искам да стои и да кротува, когато е несъгласна. Винаги си казва мнението, дискутираме и до момента намираме най-доброто решение. И не, не сме от половин година заедно и затова всичко да е така. Заедно сме от близо 10 години (знам, че пак не е много де).

Преди нея бях с едно момиче, което мислеше, че трябва да ме боготвори и да ми е слугиня. Еми изключително много ме дразнеше това робско поведение, та това беше и една от причините да се разделим.

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 14:22 от Ivo1982

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 3 592
пълна противоположност на майка ми
Ами, какво да ти кажа, както  търсенето на мама, така и точно на нейната противоположност - все е неразрешен Едипов комплекс Wink Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 4 884
Мъжете търсят интересна за тях жена, но категорично мога да кажа кои са качествата, които всички харесват..

Тя трябва да е забавна, весела, усмихната и позитивна.
Тя трябва да умее открито да флиртува с него.
Тя не трябва да го занимава с битовиизми или да владее изкуството- да му ги поднася между другото.
Тя трябва да е секси във всяко едно отношение- палава, закачлива, разкрепостена и с фантазия.
Тя трябва да умее да го провокира и да му бъде интересна с поведението си.
Тя трябва да не го занимава с майка си, сестра си и деца от предишни връзки.
Тя трябва да може сама да изкарва парите си и да се оправя в живота..
Тя трябва да умее да го глези с любими за него неща- за някои това е тава с крем карамел, за други- билети за мач.
Тя не трябва да се държи като негова даденост или красив ловен трофей. Трябва да умее закачливо да му се изплъзва.
Тя трябва да борави умело с похвали и комплименти, когато той се е постарал за нея.
Тя трябва да е разкрепостена и да споделя фантазиите си само с него. Трябва и да обича да гледат филми за възрастни заедно.

Това е...

# 54
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
На такава жена не й трябва мъж.

# 55
  • Мнения: 46 543
Какъв проблем е пък да се прави сравнения между различни готвач/к/и?
Проблемът идва, ако на всяко сядане на масата е все недоволен, а отгоре на всичко не готви.
Скрит текст:
Аз на моя мъж не мога да му се сърдя, ако съм допуснала някаква съществена грешка, защото е запален кулинар и критиката му е градивна.
А пък свекърва ми я критикува повече от мен Laughing като сме заедно и започне да обяснява, че еди кое си не трябва така, само си намигнем с нея и се разхилим.

# 56
  • София
  • Мнения: 17 803
Просто смених ж.р.с м.р. Странно звучи, а ?
Не, звучи компесаторно, заяждаческо и откровено реактивно. Сръдливо като на малко дете.

# 57
  • Мнения: 6 601
Просто смених ж.р.с м.р. Странно звучи, а ?
Не, звучи компесаторно, заяждаческо и откровено реактивно. Сръдливо като на малко дете.

Акция - реакция. Трети закон на Нютон.
Ал Бънди, ти не разбра ли, че в този форум мъжете са без шапка? Wink

# 58
  • Мнения: 15 619
Просто смених ж.р.с м.р. Странно звучи, а ?
Не, звучи компесаторно, заяждаческо и откровено реактивно. Сръдливо като на малко дете.

Акция - реакция. Трети закон на Нютон.
Ал Бънди, ти не разбра ли, че в този форум мъжете са без шапка? Wink
На това му се вика първосигнална глупост. Помисли си още веднъж, ако е необходимо и повече пъти.

# 59
  • Мнения: 1 140
Нямам обяснение какви жени харесват мъжете, но красивите и доста суетни жени в обкръжението ми все са сами или все не попадат на подходящия...

Общи условия

Активация на акаунт