Какви жени харесват мъжете?

  • 25 044
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 622
Като сме на тая тема се сетих за свекървата. Навремето, когато ММ ѝ е съобщил, че ще я запознае с мен, първото нещо което го е попитала е " Как изглежда? Така като мене ли е" 😂. Да уточня, че свеки е с огромно самочувствие, винаги се гримира и гласи, като папагал. ММ не е много тактичен и ѝ е казал, че съм доста по-висока и слаба от нея.
Като чух как ѝ е отговорил го смъмрих, че свеки ще ме намрази още преди да ме е видяла. Е, така и стана де 😂😀

# 16
  • Мнения: 25 590
Как да си хванем мъж в 5 лесни стъпки:

1. Преместете дивана централно срещу телевизора.

2. Отворете една бира и я поставете на масата пред дивана.

3. Изсипете храната в голяма купа.

4. Отворете вратата на апартамента.

5. Изчакайте.

# 17
  • Мнения: 6 577
Как да си хванем мъж в 5 лесни стъпки:

1. Преместете дивана централно срещу телевизора.

2. Отворете една бира и я поставете на масата пред дивана.

3. Изсипете храната в голяма купа.

4. Отворете вратата на апартамента.

5. Изчакайте.

3. може да бъде прецизирано. Чипс.

Имаше и един добър виц за магазина за мъже и магазина за жени.
Ако попадна на него, ще го пусна, много точно отговаря на въпроса на авторката

# 18
  • Мнения: 1 206
Смятам, че темата е интересна, ако мъже отговарят и то не шеговито. Би било добре и мъжете също да кажат, като я срещнат Дулсинея, с какво те биха били ценни за нея. Добре е и двата пола да си сверят часовника.
Иначе моя опит показва, че мъжете харесват жени, които уважават себе си- от това да се поддържат/кой с колкото финанси разполага/ до това какво отношение е склонна да търпи. Харесват жени с богата обща култура и да има все пак някакви лични финанси/дошли от работа/. Тези, които аз познавам, не се впечатляват, нито носи бонус факта, че жената има висок доход или ключова работна позиция. Не обичат също жени тип мъжкарани. Не държат да е слугиня, но ценят когато провявят грижа към него чисто в битов план.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 775
Обичат да се оглеждат в жената дори нетолкова примитивните екземпляри. Да ги гледка с възхищение, но не преклонение. Да е мека, но не бвзгласна. И клишето, че прекалени умни жени не се харесват особени дори на доста интелигентни мъже според мен е вярно. Да, хубаво е да не е глупава като чепик, но и прекалено изразен интелект по- скоро отблъсква.

Изобщо, мъжете не се замислят много над качества като съвестност, работливост, честност и подобни. Подхождат по- комплексарски и харесват жени, които ги карат да се чувстват желани, демек някакво признание.

# 20
  • Мнения: 6 577
Обичат да се оглеждат в жената дори нетолкова примитивните екземпляри. Да ги гледка с възхищение, но не преклонение. Да е мека, но не бвзгласна. И клишето, че прекалени умни жени не се харесват особени дори на доста интелигентни мъже според мен е вярно. Да, хубаво е да не е глупава като чепик, но и прекалено изразен интелект по- скоро отблъсква.

Изобщо, мъжете не се замислят много над качества като съвестност, работливост, честност и подобни. Подхождат по- комплексарски и харесват жени, които ги карат да се чувстват желани, демек някакво признание.

Няма глупави като чепик жени. Важи и за обратната крайност. Жените не са по крайностите.
Така че съждението за отблъснатите мъже е несъстоятелно.

# 21
  • Мнения: X
Аааа, има жени и мъже глупави като чепик. Мъжете поне не си мислят, че са уникални.

# 22
  • Мнения: 6 577
Не знам. Аз жени такива не познавам.
А виж, мъже познавам Simple Smile Simple Smile

# 23
  • Мнения: X
Защото си ги издигнал над себе си.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 775
Всякакви хора има, как да няма Laughing

# 25
  • Мнения: 2 124
За мъжа е важно не каква Е жената, а как ТОЙ се чувства край нея.
Ако тя внася хармония и лежерност в ежедневието му и той се чувства силен, оценен и нужен, тогава това е жената за него.
Когато той вижда, че тя ще мине и без него, че е самовлюбена и капризна или че постоянно влиза в спорове и борби за надмощие, няма как да се получи.
Имам един такъв пример пред себе си - постоянно надцакване кой бил по-добър шофьор, кой чистел по-добре с прахосмукачката, кой бил по-добре реализиран професионално...
От избиване на комплески и спорове, за да си прав на всяка цена, никой няма нужда.

# 26
  • Мнения: X
Самодива, до голяма степен съм съгласен с теб.
Така, както оставям жената да е жена, искампи тя да ме остави да съм мъж.

# 27
  • София
  • Мнения: 28 540
Самодива, описа детенце, което трябва да бъде потупвано по главичката и да му се казва 'Браво". И да, повечето жени могат да се справят сами. Както и повечето мъже.

# 28
  • Мнения: 40 839
Това е малко като какви дрехи харесват мъжете. Ами,  когато отиват на мач, ще си сложат дънки, маратонки и тениска. Когато обаче отиват на (първа) среща ще изтупат със сако, обувки и някакъв елегантен панталон. Или с други думи целта определя и вкуса. Ми, и с жените е като с дрехите, според над половин вековните ми наблюдения.

Основно според мен един и същи мъж обикновено харесва два вида жени, според целта на връзката:
- Жена за забавление, показване и фукане
- Жена за семейство и деца

Двете зони се припокриват разбира се, но си имат и основни разлики. Докато при първата външността е всичко, заедно със сексуалните умения (по-скоро склонността да разрешава всичко), при вторите се търсят и интелект, сходни интереси, характер, умения да създава спокойствие и уют. С първите се хвалят, вторите си ги пазят.

Що се отнася до "да е като мама", ми съвсем нормално е човек да харесва това, с което е свикнал. Вкусът се възпитава в края на краищата и ако +20 години е ял боб със запръжка, после боб без запръжка ще му е странен. Имаше един виц, дето младата булка как ли не се опитвала да сготви "като мама" и все не било същото, докато един ден се отплеснала и загорила манджата. И баш тогава се случило, да е уцелила точно "като мама" Simple Smile

 Да не говорим, че "мама не го прави така" не винаги е упрек, както ние жените сме склонни да го приемаме. Това много често просто показва, че е забелязана разлика. И тя може и да е за добро, не е хубаво да се избързва с реакцията, преди да се види какво стои зад казаното. Мъжете не му мислят много много, когато приказват и е най-добре да не се търсят винаги скрити послания, а думите им да се разбират абсолютно буквално - супата на мама е различна. Дали по-хубава, по-лоша или същата вече тепърва следва да се разбере.

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 07:29 от Черна станция

# 29
  • Мнения: 2 207
"Не е като на мама" винаги ще ми звучи като "Не е като в детската градина". Не мога да толерирам дълбочината му.

Общи условия

Активация на акаунт