Влюбена в женен мъж!

  • 3 346
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Привет принцеси. Изпаднах в ужасна ситуация. На 32 години съм и съм имала доста връзки ,които винаги са били с неподходящи мъже. Приключих последно една връзка с един мъж преди 7 8 месеца доста драматично. Скандали ,разправии,драми... Бях си казала ,че скоро не искам да чувам за мъж. Аз съм от по-студените жени,които трудно си показват емоциите и чувствата.Реших да сменя офиса в който работех с нов,в същата фирма. Отидох в новият офис ,като познавах там момчетата ,които работеха от преди това. Както и да е. Започнах в новият офис и всичко чудесно. Само,че с единият ми колега се случиха някакви закачки подмятания и на края естествено флирт. Започна уж на игра ,на игра и правихме секс! От тогава ,какво се промени в мен не знам,но за първи път съм лудо влюбена в този мъж. Не мога да се представя живота си без него,като чувствата от негова страна са още по-големи. До тук всичко перфектно. Но.... този мъж е женен и има малко детенце. Не може без тях ,но не може и без мен. Аз мога лесно да го накарам да избира. Не,че искам да отделя бащата от детето,но реално детето ще е обичано винаги. До момента не съм го карала да избира. Да знам,че мъже много,защо женен точно! Но това са чувства. Те не питат. Не искам да имам щастие на гърба на една нещастна жена,която ще бъде наранена от нас,ако разбере за нас. Но ,аз наистина за първи път в живота си усещам любовта,пеперудите в стомаха,щастието, пълното удоволствието от секса , това да виждаш в очите на този мъж обожанието ,към теб... Аз без него не мога,той твърди,че ако нямаше детенце ,до сега да си беше дошъл при мен. Живата винаги е бил нечестен и несправедлив. В случая е такъв за жена му. Но в край на сметка всеки мисли за себе си. На мен също са ми изневерявали и знам,че е гадно,знам как боли и прочие. Искам и аз щастие ,но с този мъж. Принцеси на форума. Моля Ви дайте съвет,да го карам ли да избира или просто да го нараня и да си тръгна и да го изстрадаме двамата. Правих опит да си тръгна и той 2 дни беше,като болен. Много страдаше и не понесох са го гледам така. Но искам да си е само мой! Моля Ви не ме упреквайте,защото и аз бях съдник и то голям за жените,които са любовници! Но от съдник,станах и аз виновна! Как да е мой,как да го карам да избира между детето си и мен?

Последна редакция: пт, 06 май 2022, 20:08 от jollkata2023

# 1
  • Мнения: 4 002
Като ни наричаш принцеси, няма да ни спреш да ти кажем да си прибереш половия орган обратно в гащите и спреш да разваляш чуждото семейство.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 059
Направи го, накарай го да избира.

После си опичай акъла с кой флиртуваш и защо.

# 3
  • Мнения: 2 925
В лош филм си се вкарала. Това не се прави никога! Има принципи в живота, които не трябва да се нарушават, защото утре може да си на мястото на жена му. Аз бих прекратила всичко това на секундата.

# 4
  • Мнения: 771
Излишна си. Точка.

# 5
  • Мнения: 1 348
Първо си отговори на въпроса защо искаш да е само твой - защото не можеш да го имаш и така тръпката е голяма в момента, или защото искаш да създадеш и ти семейство с този човек.

# 6
  • Мнения: 12 725
Сама пишеш, че все си в неподходящи връзки. Тази е не просто поредната неподходяща, а нещо като кулминация. Даже той временно да избере теб пред семейството си, нищо няма да излезе. Дано това те откаже да живееш във филми и да си хабиш времето с изгубени битки.
Както се пее в песента:... Че няма да си вечно млаааадаааа...

# 7
  • Мнения: 3 172
Накарай го да избира, така ще свърши тази история.

# 8
  • Мнения: 2 881
На никоя жена няма да и много хубаво мъжа и да гледа другаде , дори ти да не го отделиш от тях , ще е друга .

# 9
  • Мнения: X
Ако съм влюбена грам няма да ми пука женен ли е. Никой насила не го е принудил да спи с мен. Била съм с обвързани за забавление. За сериозно не ми трябва мъж с дете.

Съветвам те да си помислиш дали ако той се раздели с жена си, ти ще си ок с това, че ще продължава да се грижи за детето си. Това означава ресурс, внимание да се отделя от теб в друга посока. Аз лично това не го приемам.

Иначе ако толкова го искаш, давай, накарай го да избира. Само накрая да не се окаже, че изборът му не си ти.

# 10
  • Мнения: 2 429
Темата е пързалка

# 11
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Сериозно ли намираш за неустоим мъж , който изневерява на жена си и даже има малко детенце?
Той е идеалният ?
Накарай го да избира.
Жена му заслужава нещо по-добро !!!

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сериозно ли пожелавате на младата му и нищо неподозираща жена, която гледа детето им, този да е с нея?

jollkata2023, не че нещо, но ще дойде момент и с теб ще постъпи така

каквото и да решиш, все тая

White tiger, да!!!

# 13
  • Мнения: 1 598
Парясници под път и над път. Как спиш изобщо сън хваща ли те
 Това рано или късно се плаща.

# 14
  • Мнения: X
"Приключих последно една връзка с един български актьор преди 7 8 месеца доста драматично."😆😂

Записвам! ☝️

Общи условия

Активация на акаунт