Априлчета 2017 - Тема 8

  • 68 431
  • 756
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 280
Малкия получи алергия от АБ. Close

За Бейби Тв и по-точно Били и Бам Бам умира.Много му е интересно и много често се смее с глас на някоя комична сцена.

Аз не го къпя в банята,много е студена,а в кухнята,в мивката. Rolling Eyes Тя е широка и като я запуша става като вана. 😁 Просто не ми се занимава с корита,води,а после как се изхвърля това чудооо...Иначе той много се кефи на водата.

# 91
  • Мнения: 235
Мерси, Белинда, и аз ще ходя да я търся тази извара. Аз още се чудя за домашното кисело мляко, въпреки че, жената от която купуваме прясното мляко, го предава и на мандра и би трябвало да е проверено.
Дит, ние още го къпем в един голям леген в хола. Но много почна да пляска водата и да се изправя, а банята ни е ледник и се чудя и аз какво да правя  Grinning
Бейби, много гадно  Sad 
Ние бяхме на консултация днес - на 10 месеца 9кг, 82см.  Качил е 100 грама само, но мисля че не могат да го измерят точно. Един път го теглят легнал, друг път седнал, с памперс, без памперс  ooooh!

# 92
  • София
  • Мнения: 4 015
Ох, бейби вие от едно на друго скачате...дано ви приключат грижите скоро.
Аз много искам да ходим на плуване, но с тия сухи петънца не знам колко е редно (макар да е в бебешки басейн в болница). А и с тая истерия от къпането направо не си представям да влезнем в басейн.
Понеже и нашата баня не е най-топлата, след като напълня коритото пускам душа да тече във ваната на максимално горещо. Да, става сауна, но и доста топло и приятно (но и банята ми е малка де, за няма 5 мин. е топла колкото да му съблека дрехите).

# 93
  • Мнения: 1 008
Бейби, разкажи за алергията  Cry
П.С. При къпане все още седи седнал в коритото, но много пръска вода, а го къпем в стаята, скоро трябва да обличаме дъждобран Crazy

# 94
  • Враца
  • Мнения: 1 430
И ние я къпем в стаята в коритото, ама изправена, сяда само докато измием главата, прави всичко във вода, особено мен.

Я по опитните мами да кажат, ако и дам супа с риба в 19:00, а в 21:30 пие АМ ще и стане ли нещо?

# 95
  • Мнения: 1 049
Корито използвах около месец, след това директно във ваната. В банята не пускам парно, затопля се от самата вода.
Дит, пробвай го в басейн, на тая възраст по вероятно е да не му хареса веднага, ще трябва да свикне. Мислиш, че от водата може да се влоши ли?
Бейби, бързо да излизате от тая черна серия, в която сте!

# 96
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз само да кажа, че на толкова активности, като на Кифла, нивгаж не мога да удържа Joy Браво на мама, много сте активни бе, аз съм дърта и ме мързи...

Бейби, много съжалявам! Но беше по-скоро очаквано, честно казано Disappointed Лекарски експерименти на наш гръб. Сега иди го питай този, дето ти изписа 4 АБ един след друг какво да го правиш сега това дете, с какво да го лекуваш в идните няколко години и какво да му даваш да яде! Некадърници Rage

Аз съм озадачена как си къпете децата в стая. Нашият човек прави цялата бяня леш, то е цапане, то е плискане...

Козунакът го водихме вече няколко пъти на басейн по хотели като ходим насам-натам. Харесва му да си кисне в топличка водичка, майчушко Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 1 280
Целия се изрина от главата до петите.Изписаха му Фенистил и Калциев глюконат.Докторката при която започнахме да го водим каза,че СумаМед е за деца над 10кг.Инаме не съм давала нищо ново като храна.

# 98
  • Мнения: 1 341
Аз си признавам с едно дете, което вече като започна да се движи, и като се налага свичко да върша докато тя спи, съответно аз не мога да легна следобед вече едвам издържам. Насъбра ми се умора. А за понататък не знам. Та ще я видя на занимални и игри, но веднъж в седмицата, много ще ми дойде всеки ден Blush
Бруклин, баба ми ми прави квасено домашно мляко, точно го купува от една жена която има кравеферма, и млякото и се изкупува от мандра. Наистина се проверява и кравефермата и отделно от мандрата го проверяват самото мляко. Не сме имали проблем.
Ох бейби, не знам с какво са помогна, но пожелавам да му минава вече.

# 99
  • Мнения: 1 049
Ааа, това е защото е едно стики! Като станат повече, не ще имам толкоз ресурс 😆. Тя все още през деня спи, само като съм до нея.
Заради кучака се налага всеки ден да минавам с моп и другото чистене обикновено е сутрин. Най-често вечер пускам перални. Заместено хранене нямаме, така че и зор с готвенето не виждам.

# 100
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят човек напоследък рязко увеличи приема на твърда храна. Започна да мрънка след хранене, видимо недоволен, не иска и да суче. Та увеличих дажбите. Едно 200 грама някъде си мушва на хранене. Мислех, че ще намали сукането за сметка на това, но неее - вкъщи ли сме си, и това върви с пълна сила. И за един месец това дете така се окръгли, истински козунак! Опитът ми сочи, че предстои голям скок в ръста. Батковците му така растяха - първо на тегло, после рязко дръпнат на височина. Скокообразно някак си.

# 101
  • Мнения: 235
Лили, поръчала съм да питат дали всичко е точно, и да го сварят повечко, преди да го сквасят  Laughing
Белинда, браво на козуначко. Моя изяжда по 200гр  откакто заместихме храненето, ама ей го на, само 100гр качил. Вие колко хранения имате заместени? Аз ли бъркам някъде? ЛЛ каза, че не бил слаб, ама аз се притесних.
Да го похваля - няколко пъти го пробвах да пие от сламка без успех. Вчера купих шише със сламка на Авент, ами успя от първия опит  Blush

# 102
  • Мнения: 1 008
Бруклин, колко тежи и на колко месеца е? Нашето също не върви едър.

# 103
  • Мнения: 1 341
И тя яде по 200 гр. На хранене. Обаче яде като пеленаче. 6 хранения има за денонощие Blush Чета дебелите книги трябвало 4 пъти да яде. Да бе да как да стане? Тя яде супа за вечеря към 21 и после е засмукала след един час пак. Е верно е млекце, ама си я ядене (въпреки моите съмнения че суче само по навик), но пък не заспива...
А Кога има скок в разтежа?

# 104
  • Мнения: 235
На 10 месеца, 9кг, но е висок 82см. При вас как е?

Общи условия

Активация на акаунт