благотворителна вечер на Двете феи

  • 4 424
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
Аз искам книжка,дори и да не успея да се замъкна до там Wink
п.с. здравейте, отново Wink

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да бе Криси...много е добра станала Мариета!? hahaha Не знаеш как ме избъзика през всички деца в Доганово! Embarassed И това не я успокои, ами по същия начин се подигра с природните ми дадености и пред директора на дома! ooooh!
Срам, срам... Sick


Завижда бе,завижда ,ама си е наша и ще си я държим близо.

# 17
  • Мнения: 2 249
Да бе Криси...много е добра станала Мариета!? hahaha Не знаеш как ме избъзика през всички деца в Доганово! Embarassed И това не я успокои, ами по същия начин се подигра с природните ми дадености и пред директора на дома! ooooh!
Срам, срам... Sick

Joy hahaha Joy hahaha
айде айде-не знам кой каза пред всички деца-'много са ти попраснали циците от бременността'-просто ти го върнах лекичко....хм...няколко пъти-ама той Дунчев ме подстрекава-чу ли кво каза кат застанахме за снимка и той до теб"аз тука ша застана до Хималаите" Mr. Green Joy hahaha и мята погледи Shocked
sorry за спама Crazy ма не се сдържах Sick

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да бе Криси...много е добра станала Мариета!? hahaha Не знаеш как ме избъзика през всички деца в Доганово! Embarassed И това не я успокои, ами по същия начин се подигра с природните ми дадености и пред директора на дома! ooooh!
Срам, срам... Sick

Joy hahaha Joy hahaha
айде айде-не знам кой каза пред всички деца-'много са ти попраснали циците от бременността'-просто ти го върнах лекичко....хм...няколко пъти-ама той Дунчев ме подстрекава-чу ли кво каза кат застанахме за снимка и той до теб"аз тука ша застана до Хималаите" Mr. Green Joy hahaha и мята погледи Shocked
sorry за спама Crazy ма не се сдържах Sick

както винаги сте били подвижен цирк.
много ви се кефя еййййййййй

# 19
  • Мнения: 4 195
Да бе Криси...много е добра станала Мариета!? hahaha Не знаеш как ме избъзика през всички деца в Доганово! Embarassed И това не я успокои, ами по същия начин се подигра с природните ми дадености и пред директора на дома! ooooh!
Срам, срам... Sick

Joy hahaha Joy hahaha
айде айде-не знам кой каза пред всички деца-'много са ти попраснали циците от бременността'-просто ти го върнах лекичко....хм...няколко пъти-ама той Дунчев ме подстрекава-чу ли кво каза кат застанахме за снимка и той до теб"аз тука ша застана до Хималаите" Mr. Green Joy hahaha и мята погледи Shocked
sorry за спама Crazy ма не се сдържах Sick
rotfImbo rotfImbo newsm62 newsm62 newsm62
много е права Роси - какъв купон съм изпусналааааа ooooh!

# 20
  • Мнения: 3 248
Да бе, после Мери му вика нещо, че била по-ниска от мен, а Дунчев - "Питаш ли ме мене на какво ниво са ми очите?!" #Crazy Направо ме скъсахте от бъзици! Confused Тия хора трябва да ни възприемат насериозно, а те кой знае вече какво си мислят!
Освен това Мариетке, не го казах пред всички деца, докато ти ми го върна пред всички...че и пред директора! Crossing Arms
А вие к'во ни се смеете...има широк репортаж от мен, на камерата на Мери...касетата е пълна с глупости, тъй като на няколко пъти забравям да я спирам и тя си записва, а Мериии, ах тази Мери... Whistling
Айде, хубав ден! Heart Eyes Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 770
Да бе Криси...много е добра станала Мариета!? hahaha Не знаеш как ме избъзика през всички деца в Доганово! Embarassed И това не я успокои, ами по същия начин се подигра с природните ми дадености и пред директора на дома! ooooh!
Срам, срам... Sick

Joy hahaha Joy hahaha
айде айде-не знам кой каза пред всички деца-'много са ти попраснали циците от бременността'-просто ти го върнах лекичко....хм...няколко пъти-ама той Дунчев ме подстрекава-чу ли кво каза кат застанахме за снимка и той до теб"аз тука ша застана до Хималаите" Mr. Green Joy hahaha и мята погледи Shocked
sorry за спама Crazy ма не се сдържах Sick

Ша ма побъркате от смях, ей!!!!!!!!!!!!!  bombs rotfImao rotfImao

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
говорих с Феите......

ако стане напечено ще отворят залите ,но предупредих,че ще сме с децата.Така ,че-там сме в 19.00!!!!!!!

# 23
  • Мнения: 863
говорих с Феите......

ако стане напечено ще отворят залите ,но предупредих,че ще сме с децата.Така ,че-там сме в 19.00!!!!!!!
Супер, значи ще съм спокойна,аз по мой изчисления ги смятам 5бр.зверчета за сега newsm78 Още ще има ли Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз ще дойда с децата и мъжО  Laughing  Hug
Нали може  Embarassed

# 25
  • Мнения: 4 195
И аз ще дойда с децата и мъжО  Laughing  Hug
Нали може  Embarassed
хахах аа децата
мойто ще е с нас
Дамянти нали знаеш да казваш на люлинкста група ако искат да дойдат
значи сумата набрана от книгата е за Движението , цена книгата няма да има - кой колкото прецени да даде, ако някой иска но неможе да дойде да ти даде колкото прецени да му купиш книжка Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами аз имам 2 деца - син на 11 и син на 1  Hug  Peace Ама ти не знаеш ли  newsm78

Ще кажа на групата разбира се  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 195
Ами аз имам 2 деца - син на 11 и син на 1  Hug  Peace Ама ти не знаеш ли  newsm78

Ще кажа на групата разбира се  Laughing
уф ама аз не чета правилно, знам те колко деца имаш - те са незабравими ама като чета през дума така е, по тоя случай ги цункай, сори за оффа ooooh! ooooh!

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз ще дойда с децата и мъжО  Laughing  Hug
Нали може  Embarassed
хахах аа децата
мойто ще е с нас
Дамянти нали знаеш да казваш на люлинкста група ако искат да дойдат
значи сумата набрана от книгата е за Движението , цена книгата няма да има - кой колкото прецени да даде, ако някой иска но неможе да дойде да ти даде колкото прецени да му купиш книжка Hug

Събраната сума отива директно при дома.В мисъл през нас де,но се знае ,че веднага се пазарува квото кажат от там

# 29
  • Мнения: 3 248
За утре остава, нали?! Thinking
Аз съм през целия ден на изпит, и ще чакам резултатите до край, така че има малка вероятност и да го пропусна, защото последния елемент от изпита ми свършва в 17 часа! Rolling Eyes

Айде, дано се видим, че все не се събираме всички! Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт