Обсъждане на имотни обяви

  • 74 508
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 664
Да, това с къщите е кофти, но предполагам не след дълго и те ще заминат..

# 721
  • София
  • Мнения: 3 291
Е как 169 000 евро? Много ми се струват.

# 722
  • Мнения: X
Е как 169 000 евро? Много ми се струват.

 И то за имот, който дори няма акт 16 , доколкото разбрах  Thinking

# 723
  • София
  • Мнения: 3 291
Дори и да има. Това са страшно много пари за това място там.

# 724
  • Мнения: 9 664
Защо да няма акт 16?

# 725
  • Мнения: 19 491
Е как 169 000 евро? Много ми се струват.
Ами щом гарсониерата в Ив. Вазов е заминала за броени дни за 100 х. евро, това защо да не е толкова? Какво му е на мястото, близо до центъра, до парк, има юг, нова сграда....

# 726
  • Мнения: X

 Има, объркала съм информацията. Но дори и да има, 1400-1500 евро на квадратен метър ми се виждат прекалено много.

# 727
  • Мнения: 9 664
На тези къщи отдолу като им запушат комините, а ако им закудкудякат и кокошките......
"разрешение за ползване от 2015......" - ето го ключето

Това с разрешението не го разбрах Simple Smile

Иначе цената е 169 000 евро предполагам защото е довършен. Бях пуснала и абсолютно същия но на ш/з и цената беше 1200 евро/кв. Не разбирам защо за Младост това да са нормални цени, а за такова хубаво място да не са..

# 728
  • Мнения: 6 964
На тези къщи отдолу като им запушат комините, а ако им закудкудякат и кокошките......
"разрешение за ползване от 2015......" - ето го ключето

Това с разрешението не го разбрах Simple Smile

Иначе цената е 169 000 евро предполагам защото е довършен. Бях пуснала и абсолютно същия но на ш/з и цената беше 1200 евро/кв. Не разбирам защо за Младост това да са нормални цени, а за такова хубаво място да не са..
На мен това ми харесва повече от Младост освен там, където от Младост се вижда цяла Витоша. Човек може да си представи как си пие кафето, гледайки към парка, където си играят дечица. И е просторно, и стаите са прави (почти).

# 729
  • София
  • Мнения: 3 291
Иван Вазов е друго. Хубав квартал с хубав парк. А това е просто близо до центъра, но самият квартал е с едни малки сбутани улички, с все още несъборени стари къщи.

Ако имам 169 000 евро, ще си купя в Иван Вазов, не на Руски паметник, не и в Младост.

# 730
  • Мнения: 9 664
Аз нямам нищо против Иван Вазов, и аз бих си купила там. Но и този имот в зоната си има доста от предимствата на Иван Вазов. На мен лично парк Възраждане много ми харесва, като пораснат дърветата мисля, че ще стане чудесно. Близо си до центъра, до що-годе хубав мол, до магазини.. Къщите както споменах една по една мисля, че ще изчезват. Сега 1500 евро/кв може би идват малко множко, но 1200-1300 според мен е ОК (не че не бих желала да са по-малко Grinning). И то конкретно за този блок, далеч не всички места в зоната ми харесват.

# 731
  • Мнения: 285
Ориндж Каунти е много неприятен квартал за мен, но пък не мога да отрека, че по някаква причина е много търсен в момента.

# 732
  • София
  • Мнения: 4 254
Причина - бъдещо метро и НБУ за тези, които купуват за инвестиция.

# 733
  • Мнения: 1 483
Районът между Руски паметник и паркчето е супер неприятен, малки порутени къщички, мизерия, разбити улици, няма зона и съответно няма тротоари. Тази ул. Добруджански край е една голяма кал, а по оградите: "СПАДАТ ГУМИ"... Подозирам, че в близките години ще продължат строежите и ще е все така. Ремонтът на хотел Родина също замърсява. Конкретно двете апартаментчета там са северни, стаите са западни де, но холовете север и запад. Нямат ТЕЦ -> няма стопляне. Горното пък няма козирка над балкончето на хола. Според мапса блока е там от 2012, но акт16 - 2015.

# 734
  • Мнения: 1 715
Е как 169 000 евро? Много ми се струват.
Ами щом гарсониерата в Ив. Вазов е заминала за броени дни за 100 х. евро, това защо да не е толкова? Какво му е на мястото, близо до центъра, до парк, има юг, нова сграда....

Къде видяхте юг в този апартамент. Аз като гледам дневната си е чист север!

Общи условия

Активация на акаунт