Препоръчайте ми безамонячна боя за коса

  • 6 485
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 723
Много благодаря!!!  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 317
Аз съм доволна от безамонячните на Lisap.Трайни са и въобще не изтощават косата.

# 17
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ще използвам темата да попитам - безамонячните бои покриват ли бели коси? Защото моята вече е прошарена и май няма да стане...Благодаря предварително   bouquet
Моята коса също се прошари- покрива я много добре Кастинга.
Сравнение правя с професионалните на Лреал, когато се боядисвам в салон- трайността е една и съща

# 18
  • Мнения: 306
Много Ви БЛАГОДАРЯ,мили мами!След1/2h.тръгвам за кухнята и ще потърся да си я купя!Аз ще се потъмнявам леееко,няма как да не стане! smile3525 smile3525 smile3525А и мама ще е много доволна,защото от къната/кестен+черна/белите коси й червенееха.цАлувки!

# 19
Feria на L'Oreal е боя с по-малко съдържание на амоняк от обичайното. Не я препоръчвам - не хваща добре, а пък е много по-вредна за косата от Кастинг - аз се правя с нея. Много е добра - пада бавно и няма абсолютно никаква разлика с израстващата коса в корените. И се продава навсякъде Simple Smile

# 20
  • Мнения: 27 524
Feria на L'Oreal е боя с по-малко съдържание на амоняк от обичайното. Не я препоръчвам - не хваща добре, а пък е много по-вредна за косата от Кастинг - аз се правя с нея. Много е добра - пада бавно и няма абсолютно никаква разлика с израстващата коса в корените. И се продава навсякъде Simple Smile

За русите тонове на Ферия важи ли това за по-малкото амоняк?

# 21
  • София
  • Мнения: 35 950
Повече от 10 години съм ползвала Кастинг - по добра от нея няма. За мен. Моята сестра обаче не я хваща.Някои коси са по-особени и им трябва по-силна боя. Ако твоята не е от тях, препоръчвам Кастинг на Лореал.

# 22
  • Мнения: 267
И мен ме интересува ако някой е ползвал за освежаване на русия цвят дали се получава леко изсветляване или някакво изравняване на цвета в корените ? (естествения ми цвят е също светъл, но не колкото кичурите)

# 23
  • Мнения: 1 063
След като ползвах цяла година Кастинг, косата ми се омазни и забелязах, че от нея получавам косопад. Смених я с друга безамонячна (даже малко случаен избор Elgon професионална италианска) и сега съм си добре - нито косопад, нито омазняване! Иначе Кастинг покрива бели коси! И до сега ми бе фаворит, но след като започна да ми прави проблеми и установих, че е от боята, няма да се разберем с нея (респективно Кастинг).

# 24
  • Мнения: 302
Ползвала съм безамонячна боя само на Лисап и съм доволна

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328
Откъде купувате "Лисап"? От Кастинг-а бях доволна, докато не почнаха да я забъркват в съседните нам страни. От около две години, като с престраша да я ползвам, почва проблем със себорея и косопад.

# 26
Feria на L'Oreal е боя с по-малко съдържание на амоняк от обичайното. Не я препоръчвам - не хваща добре, а пък е много по-вредна за косата от Кастинг - аз се правя с нея. Много е добра - пада бавно и няма абсолютно никаква разлика с израстващата коса в корените. И се продава навсякъде Simple Smile

За русите тонове на Ферия важи ли това за по-малкото амоняк?
Доколкото знам си важи за цялата серия. Аз обаче съм се правила с тъмна боя на Ферия и нямам отзиви за русите нюанси.

# 27
  • Мнения: 1 107
L'Oreal Casting - страхотна е!

Общи условия

Активация на акаунт