Математически турнири 1-4 клас. Тема №49

  • 114 867
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Къде я има тази информация за ЕК Пловдив? В РУО няма нищо. Ние се записахме в училище, но в нашето никога не е имало състезания, 99% е сигурно, че няма да има ЕК. Къде да следя все пак в кои училища ще се проведе, дали ни има в списъка и т.н.  newsm78 Имам чувството, че ще изпуснем някакъв срок заради нулева информираност.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Слаби резултати във Варна, в сравнение с миналата година.
П.С. И при нас дедето си даде по-висока оценка... Няма да търсим точки, макар и да са фатални. Още три състезания ни очакват.
Според дъщеря ми един от проблемите е, че са имали задачи с деление на двуцифрени числа, а те все още не са ги изучавали. Не знам в кого е проблема.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 709
Нашата класна поиска информация от второкласника дали ще ходи на ЕК, защото трябвало да подадат заявки в РУО. Не разбрах системата... нито къде ще се провежда.

# 63
  • Мнения: X
Вероятно ще го спомена за десети път...Срокът за определяне на училищата - домакини е 27 февруари. Вероятно точно по тази причина в някои градове беше/е организирано предварително записване, за да се предвидят достатъчно места за желаещите да участват. Има почти месец до състезанието. Едва ли някой ще го пропусне.

# 64
  • Мнения: 258
В Пловдив МБГ се проведе в ОЦ Авигея на тяхната страница има списък.

# 65
  • Мнения: X
Трима българи са шампиони на Тайландската олимпиада по математика за 2018 година и ще донесат в България купите на победители. Това са:
Мартин Цветомиров Матов от 40 детска градина в София - шампион в подготвителна група;
Йордан Емилов Стоянов от Начално училище „Т. Влайков” от Пирдоп – шампион сред първокласниците;
Ясен Пенчев от ПМГ в Габрово, шампион сред шестокласниците.

Редактирам се. Новината беше изтрита от ФБ страницата на Mathematical Mail.

Последна редакция: чт, 22 фев 2018, 09:16 от Анонимен

# 66
  • Мнения: 4 145
Поздравления за децата!
Но това ,което ме шокира -дете от детска градина отива на международно състезание в Тайланд Hushed

# 67
  • Мнения: 815
Поздравления за децата!
Но това ,което ме шокира -дете от детска градина отива на международно състезание в Тайланд Hushed

Защо не? Дете на наши приятели в 4гр. в градината, решаваше логически задачи от състезания за 4 клас на батко си.

# 68
  • Мнения: 4 145
Поздравления за децата!
Но това ,което ме шокира -дете от детска градина отива на международно състезание в Тайланд Hushed

Защо не? Дете на наши приятели в 4гр. в градината, решаваше логически задачи от състезания за 4 клас на батко си.
И какъв е смисъла?Какво ще се доказваш толкова в детската градина?
Да не говорим колко средства отиват за това?

# 69
  • Мнения: 3 067
Има изключителни деца. Има и такива, от които с преса може да се изкара много. Дано всичко да се случва леко и безстресово за тези деца.

# 70
# 71
  • Мнения: 3 067
ЕK за Бургас.

http://www.rioburgas.org/matematika.html

Инфото е най-долу. Е, просто казва, че ще има ЕК навсякъде из Бургас и да отидат в 10.30 децата, но е без срокове за записване и други такива незначителни подробности.

Последна редакция: чт, 22 фев 2018, 11:39 от solnichka

# 72
  • Мнения: 364
Здравейте, има ли някъде задачите от миналите години от Румен Грозданов за 2 клас?

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 78
Къде я има тази информация за ЕК Пловдив? В РУО няма нищо. Ние се записахме в училище, но в нашето никога не е имало състезания, 99% е сигурно, че няма да има ЕК. Къде да следя все пак в кои училища ще се проведе, дали ни има в списъка и т.н.  newsm78 Имам чувството, че ще изпуснем някакъв срок заради нулева информираност.

За кое училище в Пловдив става въпрос? Ние сме в МГ и по моя информация от Директора тази година в Пловдив ще се осъществи в Патриарх Евтимий, или в него и още някое училище. Но е пълна каша и все още нямат указания точни, дори и самите те не знаят нищо друго освен датата на провеждане.
Ако някои има информация от РИО Пловдив, моля да я сподели.

# 74
  • Мнения: 4 145
В РИО  Пловдив все още няма никаква информация за кенгуру
толкова се радвам че го махнаха това състезание за прием
странно е че в бургас ще се провежда в почти всички училища
ако и тази година се чака колкото миналата и децата ще са с номера , изобщо няма да му се чудя

Общи условия

Активация на акаунт