Математически турнири 1-4 клас. Тема №49

  • 114 929
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 116
Здравейте,
Могат ли да се изтеглят отнякъде задачите от зимния кръг на Математика без Граници (2018)?
Интересуват ме задачите за 2 клас.
Благодаря предварително!

# 76
  • Мнения: 4 159
има ли награждаване на олимпиадата на регионално ниво
или няма такава практика  newsm78

# 77
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 290
Има класиране от МБГ
http://www.mathematicalmail.com/category.php?id=193

# 78
# 79
# 80
# 81
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 290
Цитат
в двадцатый второй раз прошла олимпиада начальных классов.
По примерным оценкам в Олимпиаде участвовало более 10000 участников из разных городов и стран.
Сейчас идет проверка. Результаты будут ориентировочно после 15 марта

Simple Smile и тук ще се чака Wink

http://mathbaby.ru/olympiads/olimpiada-nachalnoy-shkoly/2017

# 82
# 83
  • София
  • Мнения: 943
В списъка виждам името на детето си, но училището е друго  newsm78. Или е моето дете с объркано училище, или има точно съвпадение на имената в другото училище и моето го няма в списъка ooooh! Какво трябва да направя?
Защо не са разписани точките по задачи както в другите списъци? Аз как да разбера къде е объркалo?
На някои деца от нашето училище пък са объркани имената  Crazy

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 10:19 от magina

# 84
  • Мнения: 3 079
Или звъните в инспектората или ако сте с разтропана класна (виждала съм такива, за жалост не тези на моето дете), кажете на нея.
Това за въпроса какво да правя, а другите въпроси бяха реторични, нали? Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 692
За 4 клас за сф има доста ниски резултати, а голям брой деца - към 1200. Не знам минали години как е било... сигурно преди две години с този крал карл и вестоносците е било най-слабо 😂

# 86
  • София
  • Мнения: 943
Tелефона, който е даден на сайта на  РУО София-град никой не го вдига от сутринта  Tired

# 87
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 290
сравнение "на око" Simple Smile
5 и 6 клас имат много повече добри резултати от 4 клас

# 88
  • Мнения: 3 079
Tелефона, който е даден на сайта на  РУО София-град никой не го вдига от сутринта  Tired
Щом са направили толкова грешки в протокола, телефонът сигурно се къса да звъни. Simple Smile
Класната остава. Дано й пука и не срещнете празен поглед с тоя въпрос. Успех!

st. Dobri, за 6 клас не знам, но за 5, по моя оценка, задачите бяха по-леки от тези на четвъртокласниците.

# 89
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 290
и аз съм с такива впечатления Wink
като се замисли човек - нормално. НОМ влиза в бала на четвъртокласниците, кандидати за СМГ Wink трябва някак да се отсеят децата.

Общи условия

Активация на акаунт