Всичко за косата тема 2

  • 83 539
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Нито една маска не съм повторила, но ако вземам някоя от вече ползваните ще заложа на абсолют рипеър.  Просто такъв избор има на пазара,  че не стигам до повторвние Simple Smile
Твоята любима коя е?

# 736
  • Мнения: X
    Нито една маска не съм повторила, но ако вземам някоя от вече ползваните ще заложа на абсолют рипеър.  Просто такъв избор има на пазара,  че не стигам до повторвние Simple Smile
    Твоята любима коя е?
    Joico Moisture Recovery Treatment Balm Simple Smile
    Дори се чудя да взема ли спрей балсама.

    # 737
    • Мнения: X
    Подновявам за пореден път единствено сините Джойковци и Джойко Интенз Хидратор. Любими и незаменими !
    Купувах редовно и Интенз на Лореал, но както всяко хубаво нещо го спряха. Голяма загуба.

    # 738
    • Мнения: 2 122
    На мен любимата ми маска е жълтък, рициново масло, зехтин, глицерин и лъжица бренди Simple Smile Колкото и да опитвам промишлени продукти, идва момент в който се връщам към нея.

    # 739
    • София
    • Мнения: 1 422
    Момичета имам въпрос за една боя. Не съм сигурна дали тук трябва да питам. Simple Smile Ето тази:
    Интересува ме като марка, издържливост и как е косата след нея. Аз съм с тънка коса Simple Smile

    # 740
    • Sofia, Bulgaria
    • Мнения: 1 843
    Wella и Wella professional са най-добрите и най-трайните червени бои, които съм ползвала докато бях червена. Цветовете си отговарят на показаните в каталога. Амонячни бои са и не може да се каже, че са от най-щадящите. След нея косата не съм си я усещала твърда и заплетена (или поне не помня). Косата ми е нормална- нито тънка, нито прекалено плътна и гъста.

    # 741
    • Мнения: 18 562
    Аз имам вече официално-Абсолют на Лореал. Току що поръчах пак и шампоана с нея. Това е единствената маска,която
    ще купувам за втори път.😊 иначе все си правя експерименти. Ето например Тигито никога повече няма да купя. Не ми хареса тази маска, едвам ще я доизразходвам.

    # 742
    • Мнения: 3 542
    Използвам киселинен шампоан и балсам за запечатване на цвета Simple Smile
    Балсама слагам само по дължините.
    И да споделя една снимка с вас.
    На ниво  7 ца Simple Smile)Преди 4 години.И ужасно слаба ,тогава бях 48 кг...Сега съм цели 7 кг над това Pensive


    Сигурно заради това имаш тоя забележителен блясък  Simple Smile

    Би ли споделила кои са тези киселинни шампоани и балсами?

    # 743
    • Мнения: 5 107
    Някой наясно ли е с пресите за коса и по-точно с на бейбилис. От селена ес си поръчах babyliss pro elipsis 3000, а дойде elipsis 3100. По проверка в нета е по-евтина от 3000, а уж я дават като по-нов модел. Много съм объркана дано да има някой по-запознат да поизясни нещата.

    # 744
    • Мнения: X
    http://angelcosmetics.bg/product/442/neutraliziirasht-kisel-sham … hampoo-1000ml.htm
    Това е шампоама и балсама от същата серия Simple Smile
    Другия шампоан е лореал иноа(мъничките от арлен) за боядисана коса.

    # 745
    • Мнения: 3 542
    http://angelcosmetics.bg/product/442/neutraliziirasht-kisel-sham … hampoo-1000ml.htm
    Това е шампоама и балсама от същата серия Simple Smile
    Другия шампоан е лореал иноа(мъничките от арлен) за боядисана коса.

    Благодаря за бързия отговор, но страницата не дава  инфо за продукт  Rolling Eyes
    Пише  >  Страницата не е намерена

    # 746
    • Мнения: X
    http://angelcosmetics.bg/product/442/neutraliziirasht-kisel-sham … hampoo-1000ml.htm
    Това е шампоама и балсама от същата серия Simple Smile
    Другия шампоан е лореал иноа(мъничките от арлен) за боядисана коса.

    Благодаря за бързия отговор, но страницата не дава  инфо за продукт  Rolling Eyes
    Пише  >  Страницата не е намерена
    явно от форума
    Шампоана е
    Неутрализииращ кисел шампоан за след боядисване Rolland Una Acid Shampoo 1000ml
    Цена:22.50лв.
    Тегло: 1.280 кг
    Код: 1266
     
    Почистващ шампоан за боядисана и химически тртирана коса с балансирано рН. Неутрализира алкалното третиране и премахва остатъците. Фиксира цвета в косъма, като по този начин предпазва цвета от избледняване и повяхване. косата е възстановена, мека и жизнена.


     
    1
    Изпрати на приятел
    Оцени продукта
    Добави в Любими
    Сравни
    СВЪРЗАНИ ПРОДУКТИ
    РЕВЮТА
    Неутрализиращ балсам за коса Rolland Una Acid Condition 1000ml
    Неутрализиращ балсам за коса Rolland Una Acid Condition 1000ml
    Цена:
    22.50лв.

    # 747
    • Мнения: 3 542
    Скрит текст:
    http://angelcosmetics.bg/product/442/neutraliziirasht-kisel-sham … hampoo-1000ml.htm
    Това е шампоама и балсама от същата серия Simple Smile
    Другия шампоан е лореал иноа(мъничките от арлен) за боядисана коса.

    Благодаря за бързия отговор, но страницата не дава  инфо за продукт  Rolling Eyes
    Пише  >  Страницата не е намерена
    явно от форума
    Шампоана е
    Неутрализииращ кисел шампоан за след боядисване Rolland Una Acid Shampoo 1000ml
    Цена:22.50лв.
    Тегло: 1.280 кг
    Код: 1266
     
    Почистващ шампоан за боядисана и химически тртирана коса с балансирано рН. Неутрализира алкалното третиране и премахва остатъците. Фиксира цвета в косъма, като по този начин предпазва цвета от избледняване и повяхване. косата е възстановена, мека и жизнена.


     
    1
    Изпрати на приятел
    Оцени продукта
    Добави в Любими
    Сравни
    СВЪРЗАНИ ПРОДУКТИ
    РЕВЮТА
    Неутрализиращ балсам за коса Rolland Una Acid Condition 1000ml
    Неутрализиращ балсам за коса Rolland Una Acid Condition 1000ml
    Цена:
    22.50лв.

    [/b]

    Мерси  bouquet

    # 748
    • Wonderland
    • Мнения: 741
    Момичета, имам странен въпрос!

    Искам да скрия едно вече почти изчезнало омбре, което седи само съвсем на краищата на косата ми и много ме дразни! Изобщо не разбирам от бои, ама срам не срам питам: ако използвам боя, която се води по-светла от корените ми, само върху обезцветената част, където беше омбрето, но на места закача малко от корените ми (които не са боядисвани и са си моя цвят) какъв е шанса да ги боядисам и да се получи някакъв различен цвят Grinning

    И другият въпрос: знаете ли някои деми-перманентни бои, които се продават в България и къде в София мога да намеря такива?

    # 749
    • Мнения: 70
    Да ми препоръчате хубава маска за руса боядисвана коса. Искам да има дълготраен ефект, косата ми да бъде по-мекичка и сияина.

    Общи условия

    Активация на акаунт