помощ!!! семейството се разпада

  • 21 773
  • 240
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 363
какво е според мен положението - човекът вече е изстинал като чувства към тебе (влюбеността трае средно 2-3 години!), вероятно се е появил и нов женски дразнител на хоризонта, който допълнително го е накарал да осъзнае, че не те обича вече, нямате деца или нещо друго, което да ви държи заедно - и решението да е далече от тебе идва естествено.
в случая, опитите ти да търсиш причини, какво си сбъркала, да му доказваш любовта си и т.н. само ще му досадят повече. нищо не си сбъркала, просто такъв е животът...

остави го на мира, може след време да реши, че предпочита теб. но може и да не реши.
но не го атакувай с емоциите си.

# 16
 ние сме заедно от далечната 1998 година, вече 8 години, а през 2004 се оженихме

# 17
  • Мнения: 798
Изчакай малко да се успокоят нещата. Но щом ти е казал, това е много сериозна кра4ка за един мъж. Трябва да помислиш дали има смисъл да живеете заедно ако той наистина ве4е не те оби4а. Остави го малко да помисли и той. Може да се осъзнае. Не го натискай , да няма обратен ефект. Съжалявам много 4е се е полу4ило така, дано той да оцени любовта ти.Успех  bouquet

# 18
какво е според мен положението - човекът вече е изстинал като чувства към тебе (влюбеността трае средно 2-3 години!)

 Да но ние сме от 8 години заедно и затова сега по-трдно си представям нещата с влюбчивостта.

 Благодаря ти за откровениия отговор Hug

# 19
  • Мнения: 1 413
Ако си сигурна, че няма друга, тогава започвам да си мисля че може да се получава нещо подобно на едни наши семейни приятели, които изглеждаха идеалната двойка - винаги в разбирателство...разделиха се изведнъж, защото се оказа, че са премълчавали много конфликтни ситуации вместо да ги разрешат. Да не би твоят съпруг да таи в себе си някакво недоволство от нещо, което си направила или правиш...все пак опитай да го накараш да говори откровено, за да си наясно какво става!
Ние с моя мъж пък много се обичаме, но много се караме - и това не е добре, но златната среда е трудно нещо...желая ви щастие!

# 20
Изчакай малко да се успокоят нещата. Но щом ти е казал, това е много сериозна кра4ка за един мъж. Трябва да помислиш дали има смисъл да живеете заедно ако той наистина ве4е не те оби4а. Остави го малко да помисли и той. Може да се осъзнае. Не го натискай , да няма обратен ефект. Съжалявам много 4е се е полу4ило така, дано той да оцени любовта ти.Успех  bouquet

  Благодаря за отговора ти, ще изчакам, за момента друг избор нямам.

  Благодаря ви момичета ще сте тук, за да мога да споделя с някой, много ми е тежко, а с нашите мисля че още е рано да споделям каквото и да било.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами, не можеш да спреш някой, който иска да си тръгне.
Ако има възможност да поговорите, да се обясните, може би има възможност да коригирате евентуалния проблем и да запазите семейството.

# 22
  • Мнения: 955
Имах една такава дълга връзка с водолей, който от време на време ми споделяше, че му липсва тръпката. Разделихме се преди да се оженим защото и двамата си дадохме сметка, че сме си омръзнали. Дано не съм лош пророк и за вашата връзка, но дългите връзки не дават хубав брак, то оттам идва и "сляпата неделя" - обратното, че при бързо развитие на нещата има хепи енд.  Rolling Eyes

# 23
Да не би твоят съпруг да таи в себе си някакво недоволство от нещо, което си направила или правиш...все пак опитай да го накараш да говори откровено, за да си наясно какво става

 Вече не знам нищо, довечера дано се изяснат нещата, благодаря ти. Не сме се карали, не сме имали конфликтни ситуации, които да ме карат да мисля за нещо натрупано и таено дълго в душата. Вече нищо не знам!!!


Ами, не можеш да спреш някой, който иска да си тръгне.
Ако има възможност да поговорите, да се обясните, може би има възможност да коригирате евентуалния проблем и да запазите семейството.
Това е сигурно, че ако някой твърдо е решил да си замине не можеш да го спреш.

Имах една такава дълга връзка с водолей, който от време на време ми споделяше, че му липсва тръпката. Разделихме се преди да се оженим защото и двамата си дадохме сметка, че сме си омръзнали. Дано не съм лош пророк и за вашата връзка, но дългите връзки не дават хубав брак, то оттам идва и "сляпата неделя" - обратното, че при бързо развитие на нещата има хепи енд.  Rolling Eyes
  Така е. Той е рак а аз съм везни, навсякъде в хороскопите пишат че съжителството е трудно.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Според мен може да има влияние и от приятели. Моят мъж така няколко пъти му писваше да се бори с разни тъпанари, на които не им влиза в работата да се бъркат в чужди връзки. Аз го оставях да прави каквото иска и накрая идваше при мен. Сега също му се случва да се чувства несигурен, но го преодолява бързо с няколко целувки и една топла прегръдка. Остави го за известно време и му покажи, че уважаваш решенията му.

# 25
  • Мнения: 1 258
Ще стане това,което трябва да стане.Обикновено животът повтаря събитията,но с нови герои.
Една връзка винаги преминава през моменти на привидно или не изчерпване и тогава винаги някой от двамата задължително се увлича по някой друг.Такъв е животът.
Излизай с приятели и разговаряй.Не се застоявай сама.И се усмихвай,колкото и да ти е трудно! Hug

# 26
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

   благодаря ви за отзивчивостта

# 27
  • Мнения: 1 840
Мило момиче, много ми стана мъчно за теб, защото мога да си представя колко е голяма болката ти. Но трябва да се съвземеш. Сигурна съм, че е за добро. Ако това семейство няма бъдеще, по-добре е да се разпадне сега, когато нямате деца, защото после нещастните ще бъдат повече. Не допускай грешката да му родиш дете, за да го задържиш - за момент може и да подейства, но после пак ще си тръгне. Вярвам, че мъжът, който ще те обича истински и непреходно, още не си го срещнала, това тепърва предстои. А насила любов не става, не го карай да остане с теб от съжаление - това съжителство е обречено на провал. Колкото и да те боли, помни, че когато губиш, не знаеш какво печелиш и като мине време, ще видиш, че така е станало по-добре за теб. Не "инвестирай" повече в тази връзка - за потънал кораб попътен вятър няма. Гледай напред, ще бъдеш щастлива и ще имаш хубаво семейство, но с друг човек, който заслужава да получи твоята любов и който ще ти върне такава. Това, че не се карате, не винаги е добър знак, не е номрално, напротив, най-вероятно той е трупал в себе си някакви негативи, които са убили любовта му. Желая ти много щастие!

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Написах развод за да не повтарям раздяла. Пожелавам ти да не се стига до там Peace

но дългите връзки не дават хубав брак, то оттам идва и "сляпата неделя" - обратното, че при бързо развитие на нещата има хепи енд.  Rolling Eyes

С това не мога да се съглася. Липсва логика... връзка или брак- в един момент все става дълга.
Интересно ние като имаме 14 годишна връзка, и от нея 10 год. съвместно съжителство (без брак) какво ли трябва да очакваме?

# 29
 Безкрайно благодаря за милите и топли думи, за съветите и отзивчивостта. Благодаря че ми вдъхнахте кураж.   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт