Китайски капсули за отслабване - 13

  • 147 334
  • 756
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 448
Здравейте момичета, а някоя от вас приемала ли е Лида в комбинация с противозачатъчни?  Simple Smile
Да, нямам никакви проблеми в комбинация. Какво те притеснява

# 526
  • Мнения: 6
Момичета, чета в фб Страницата на lida slim strong много доволни клиенти.. Вие имате ли резултати?

# 527
  • Мнения: 110
Здравейте дами,някоя от вас дали е приемала ЛИДА (или друг продукт за отслабване) заедно с Еутирокс -за регулиране на високо ТСХ,дали едното пречи на другото според вас? Благодаря предварително

Poli_sh, ако имаш предвид L-тироксин или някое друго тироидоподобно, то скачай смело с двата крака. Няма противопоказания за съвместния им прием и дори обратното, лидите и подобните забавят метаболизма, докато тирокса го забързва и се получава добра комбинация. Flowers Cherry Blossom

Много благодаря за отговора!

Това лекарско мнение ли е или формирано тук във форума на принципа проба, грешка?

# 528
  • Мнения: 6
Имаше една от Плевен, бях ги поръчвала тези BAschi от нея.
Бяха ок.

Ама после изгубих контактите й и не успях да ги намеря никъде.
Пишете ми в съобщения, ще Ви дам телефонът и.

Имате ли ефект от тези хапчета?

# 529
  • Мнения: 117
Здравейте, 10дни не бях пила мейзимакс и бях ок. Днес сутринта (преди 2часа) изпих 1 капсула и сега ми е много зле. Страшно много ми се повръща и пак ми пада кръвното. Направо съм в шок. Уж Лида има силно изразени странични ефекти, а аз с нея се чувствах много добре. Винаги съм била с нормално кръвно, а сега все едно съм пияна. Не знам дали ми си повръща толкова силно от ниското кръвно...

# 530
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Здравейте, 10дни не бях пила мейзимакс и бях ок. Днес сутринта (преди 2часа) изпих 1 капсула и сега ми е много зле. Страшно много ми се повръща и пак ми пада кръвното. Направо съм в шок. Уж Лида има силно изразени странични ефекти, а аз с нея се чувствах много добре. Винаги съм била с нормално кръвно, а сега все едно съм пияна. Не знам дали ми си повръща толкова силно от ниското кръвно...

Здравейте, и аз вече 5ти ден пия Мейзимакс и на мен ми се отразява по същия начин. Адското гадене.. не знам кръвното ми дали е ниско, обаче световъртеж и липса на апетит определено. Даже не знам дали е точно липса на апетит или просто защото ми се гади постоянно, не ми се яде и не мога да ям. Може би съм свалила около 1 килограм, което даже не го броя за резултат...
Бях прочела някъде, че ако са прекалено силни тези ефекти, може да се пие през ден. Може би така ще направя.

# 531
  • Мнения: 117
Здравейте, 10дни не бях пила мейзимакс и бях ок. Днес сутринта (преди 2часа) изпих 1 капсула и сега ми е много зле. Страшно много ми се повръща и пак ми пада кръвното. Направо съм в шок. Уж Лида има силно изразени странични ефекти, а аз с нея се чувствах много добре. Винаги съм била с нормално кръвно, а сега все едно съм пияна. Не знам дали ми си повръща толкова силно от ниското кръвно...

Здравейте, и аз вече 5ти ден пия Мейзимакс и на мен ми се отразява по същия начин. Адското гадене.. не знам кръвното ми дали е ниско, обаче световъртеж и липса на апетит определено. Даже не знам дали е точно липса на апетит или просто защото ми се гади постоянно, не ми се яде и не мога да ям. Може би съм свалила около 1 килограм, което даже не го броя за резултат...
Бях прочела някъде, че ако са прекалено силни тези ефекти, може да се пие през ден. Може би така ще направя.

Здравейте, аз го пих през ден, през 2.. през 3, но винаги когато го изпия без значение дали съм го пила предишните дни почва да ми се гади... Даже мисля да не го пия повече, а да си поръчам отново Лида. Лично но мен от самото гадене не ми се яде...

# 532
  • Мнения: 400
Така като ви чета, да разбирам ли че от всички други хапчета за отслабване имате странични ефекти само от Лида не? И ако имате какви са?

# 533
  • Мнения: 23
Така като ви чета, да разбирам ли че от всички други хапчета за отслабване имате странични ефекти само от Лида не? И ако имате какви са?

Здравей, аз пия Липовон, от фб страницата перфектно тяло. Има много отзиви че се свалят много кг за месец два. Но никой не е писал как се чуства по време на прием на хапчетата. Аз не знам точно какво да кажа тъй като ги започнах и ги спрях после пак започнах и с много ограничения изкарах 4 ужасни дни... бях замаяна, треперех цялата. МЦ ми закъсня с 7 дни и най сетне ми дойде не знам защо изпих една таблетка и така денята беше направо страшен за мен. Гадеше ми се не можех да стоя на краката си просто мислех че ще припадна. На другата сутрин не го пих реших по времв на цикъл да не ги приемам. Направих  краъка почивка и от вчера ги пия отново, този път се храня каквото ми се яде и по често. Чуствам се много по добре.  Има само една сухота в устата и това е за резултат ще чакам скоро ще пиша отново дали имам свалени кг и см.

Миналата седмица опредвлено имаше ефект. Сега се засичам точно 56 кг.

# 534
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
От 56кг какво се опитвате да свалите ? Защо се мъчите за кило_две....Sunglasses

# 535
  • Мнения: 110
Здравейте, 10дни не бях пила мейзимакс и бях ок. Днес сутринта (преди 2часа) изпих 1 капсула и сега ми е много зле. Страшно много ми се повръща и пак ми пада кръвното. Направо съм в шок. Уж Лида има силно изразени странични ефекти, а аз с нея се чувствах много добре. Винаги съм била с нормално кръвно, а сега все едно съм пияна. Не знам дали ми си повръща толкова силно от ниското кръвно...

Здравейте, и аз вече 5ти ден пия Мейзимакс и на мен ми се отразява по същия начин. Адското гадене.. не знам кръвното ми дали е ниско, обаче световъртеж и липса на апетит определено. Даже не знам дали е точно липса на апетит или просто защото ми се гади постоянно, не ми се яде и не мога да ям. Може би съм свалила около 1 килограм, което даже не го броя за резултат...
Бях прочела някъде, че ако са прекалено силни тези ефекти, може да се пие през ден. Може би така ще направя.

Хора, как пиете такива лекарства, без дори да знаете какво реално садържат!!!???
Никой не опражнява контрол върху вносителите, качеството и съдържанието им!
Не си правете експерименти, не отслабвайте за сметка на дравето си.
Кой в дългосрочен план може да ви каже, какво точно е въздействието върху организмът ви?

# 536
  • Мнения: 400
А някой пил ли е капсули със зелено кафе? Имат ли ефект, намаляват ли апетита? Странични ефекти има ли

# 537
  • Мнения: 23
От 56кг какво се опитвате да свалите ? Защо се мъчите за кило_две....Sunglasses

Не аз не искам кг да сваля . А сантиметри, надявам се коремчето най сетне да се прибере, и в краката много имам. Надявам се че ме разбирате. По време на бременността качих 27 кг. Ако будем реалисти до крайната цел оатават още 2 кг. Но  в момента желанието ми е да се намали коремчето в долана част и бедрата. Сега се мерих въпреки, че сутрин уж казват че е най добре изписа 54,9 но ми направи впечатление, че постоянно съм около 55,5 и 54,9 за сега в този диапазон се движа с 14 хапчета с прекъсваня

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 00:23 от mariq.mimi

# 538
  • Мнения: 400
Някой пие ли Еве Слим?

# 539
  • Мнения: 86
Здравейте! Имам нужда от съвет и се надявам, компетентните тук да ми съдействат. Мъчат ме едни 4кг, които нямат махане със спорт или с диета. МОЛЯ ВИ, посъветвайте ме, кой продукт е подходящ?!

Общи условия

Активация на акаунт