Китайски капсули за отслабване - 13

  • 147 348
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Здравейте незнам дали е с това действие преди години за което пишете,но мисля да пробвам.Ще го купя от http://www.reductil-estestven.eu

# 16
  • Мнения: 400
Ще следя и аз за редуктила пише че няма странични ефекти. Вярно ли е ?

# 17
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте незнам дали е с това действие преди години за което пишете,но мисля да пробвам.Ще го купя от http://www.reductil-estestven.eu



Това като гледам не е редуктил, а редуктил натурал, каквото и да значи това.  Състава му също е различен. Много ме съмнява да има действието, като този от едно време. Междудругото едновремешния си имаше странични ефекти. Ако няма значи, не действа. Стария редуктил съдържаше сибутрамин и се продаваше по аптеките преди да го спрат.

# 18
  • Мнения: 158
Здравейте незнам дали е с това действие преди години за което пишете,но мисля да пробвам.Ще го купя от http://www.reductil-estestven.eu


И аз за пръв път го чувам и виждам, но не ми вдъхва доверие Rolling Eyes Отделно пише да се приемат по 2 капсули дневно ... 30лв за 15 дни е над моя психологически максимум Relaxed

По притеснителното е, че не намирам нищо за тази фирма бритисх фарма, освен фейсбук и сайт на румънски. Дори този българският е пак румънски... и все пак успех на всички!

# 19
  • Мнения: 24
Да се запиша в новата тениска и за да не  е съвсем гол запис ще дам отчет.
  От седмица не приемам Лида, но апетита не ми се е възвърнал. Очаквам тези дни една мацка да ми прати нейните, защото не ѝ понасят добре, а са на изключителна цена, която мога да си позволя в момента. Свалила съм 14 кг. от 10.01 до сега(както съм писала и в предната тема спазвам хранителен режим въпреки Лидата).

# 20
  • Мнения: 623
В предишната тема писах, че поръчвам старата Лида от оригинялналида.ком - отново никакъв резултат и 35 лв на вятъра. Може ли някой да направи едно обобщение какво действа и от кой сайт и какво - не?

# 21
  • Sofiq
  • Мнения: 267
В предишната тема писах, че поръчвам старата Лида от оригинялналида.ком - отново никакъв резултат и 35 лв на вятъра. Може ли някой да направи едно обобщение какво действа и от кой сайт и какво - не?


Точно от там съм много доволна, но от лида слим стронг. Старата лида формула  не е хубава от години никъде.

# 22
  • Мнения: 524
Добро утро момичета, аз рядко споменавам резултат в килограми, но реших да споделя с вас как започнах да пия "Лида" и как е днес.
По спомен 2005-2006 г. бях 170 см. /80 кг. много паласки, корем и брич. Нямах воля за диети и спорт. Тогава за пръв път поръчах "Лида" (беше само един вид). Почнах да я пия, имаше много странични ефекти, но когато усетих прилива на енергия и липса на всякакъв апетит - се мотивирах и понасях неприятните усещания. Първо прибрах корема. Дрехите ми станаха широки. И бях -10кг. още първия месец (не преувеличавам). За пръв път лесно се движех, такава лекота. Харесвах се. Изчистих всички отрови в тялото натрупани от вредни храни.
След още най-много година вече нямах нищо общо с пълната жена с широки дрехи. 55 кг. тесни дънки и прилепнала блуза, без паласки, без корем, нямах брич. Отдолу се показа ново тяло, което вече нося с радост от 10-тина години. Не съм спирала "Лида" за повече от 3-4 месеца. Рядко съм връщала през тези години 2-3 кг. и то само когато наистина се освинвам по празници.
Сега ги пия доста разредено, правя и почивки. Все още имам странични ефекти (но само когато "Лида" "работи"). Не съм имала косопад, сърцебиене и голям задух, но най-голям проблем за мен е зачервяването на лицето за час-два през деня и отпадналост привечер. От скоро пия аспирин (прочетох тук) и по-леко преминават тези неща.
Днес съм 55 кг Simple Smile

Последна редакция: пн, 26 фев 2018, 07:59 от Africana

# 23
  • Мнения: 2 487
Със спорт или без ?а движение ?
Диета ?

# 24
  • Мнения: 448
Добро утро момичета, аз рядко споменавам резултат в килограми, но реших да споделя с вас как започнах да пия "Лида" и как е днес.
По спомен 2005-2006 г. бях 170 см. /80 кг. много паласки, корем и брич. Нямах воля за диети и спорт. Тогава за пръв път поръчах "Лида" (беше само един вид). Почнах да я пия, имаше много странични ефекти, но когато усетих прилива на енергия и липса на всякакъв апетит - се мотивирах и понасях неприятните усещания. Първо прибрах корема. Дрехите ми станаха широки. И бях -10кг. още първия месец (не преувеличавам). За пръв път лесно се движех, такава лекота. Харесвах се. Изчистих всички отрови в тялото натрупани от вредни храни.
След още най-много година вече нямах нищо общо с пълната жена с широки дрехи. 55 кг. тесни дънки и прилепнала блуза, без паласки, без корем, нямах брич. Отдолу се показа ново тяло, което вече нося с радост от 10-тина години. Не съм спирала "Лида" за повече от 3-4 месеца. Рядко съм връщала през тези години 2-3 кг. и то само когато наистина се освинвам по празници.
Сега ги пия доста разредено, правя и почивки. Все още имам странични ефекти (но само когато "Лида" "работи"). Не съм имала косопад, сърцебиене и голям задух, но най-голям проблем за мен е зачервяването на лицето за час-два през деня и отпадналост привечер. От скоро пия аспирин (прочетох тук) и по-леко преминават тези неща.
Днес съм 55 кг Simple Smile
Браво! Радвам се за теб, че си достигнала килограмите с които твоето тяло, пък и ти самата се чувствате комфортно. Имам няколко уточняващи за мен въпроса:
1. Сега от кой точно вид Лида приемаш и от къде я поръчваш
2. Колко време я пиеш преди да направиш пауза почивка от тези 3-4 месеца.Докато достигна за 1г. тези килограми непрекъснато ли я приема или имаше паузи
3. Всеки ден ли я приемаш, когато започнеш или прескачаш дни (само с цел контрол на апетита)
4. Не чувстваш ли привикване вече към тях, т.е да са с по-слаб ефект
5. Включвала ли си и спорт или положителния ефект е само от Лидата

Аз съм доволна от Лида Стронг. Това бяха първите хапчета за отслабване които съм приемала и бях очарована от ефекта им(7-8кг). Сега отново приемам Лида(повече за контрол), но някак не усещам същия силен ефект както в началното, затова питам дали не усещаш привикване и намаляне на ефекта им. Искам да сваля още 3-5кг, но май ще трябва да ги пия всеки ден за да видя ефект.

# 25
  • Мнения: 524
Ще Ви отговоря момичета Flowers Hibiscus
Нека започна със спорта . Аз не тренирам в момента, и никога не съм тренирала. Смених някой навици. Ходене пеша. По-голяма активност в ежедневието, качване стълби, по-обстойно чистене без помощни средства, тоест катерене по шкафовете и пълзене под тях ( примерно). Активност в работата. Става си начин на живот.
Ям всичко - шоколад ежедневно по няколко парченца и картофки един-два пъти в месеца. Но хляб и пържено ограничавам. Пия много вода от "Лида"  ожаднявам.
Сега съм взела "Лида Стронг". Доверявам се на сайта  Оригиналналида.
А що се отнася до привикването - то се усеща, просто няма притъпяване на апетита. Тогава спирам за месец-два и когато пак почна да приемам всичко си е ок. Голями паузи правя през лятото. За мен горещините и "Лида" са несъвместими ( имам чувството, че ще припадна) а и аз в жегата нямам голям апетит. За първата година на прием, нямам много ясен спомен, но 2-3 месеца пиех един почивах, нещо такова Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен Simple Smile
Реших и аз да споделя своя поразителен за мен резултат Simple Smile
В рамките на месец от 70,7 -64,1 =6,6 кг надолу Simple Smile Отново си заобичах кантара , и разбира се си поръчах 2 ра опаковка . А що се отнася до страничните ефекти при мен почти отшумяха , но се забелязвам че съм леко нервна на моменти Simple Smile
Успех на всички които искат да се чувстват добре в кожата си , усмихнат и слънчев снежен ден Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5
Здравейте,
Нова съм във форума Simple Smile, от днес съм на Липозен, за момента имам само сърцебиене и голяма сухота в устата - това моля да споделя като негативи.
Следя форума, ще споделя, ако имам резултати. Много ще се радвам, ако има някой който е пил Липозен и ако може да сподели резултати мниния.
Благодаря, предварително и лек ден!

# 28
  • Мнения: 400
Здравейте,
Нова съм във форума Simple Smile, от днес съм на Липозен, за момента имам само сърцебиене и голяма сухота в устата - това моля да споделя като негативи.
Следя форума, ще споделя, ако имам резултати. Много ще се радвам, ако има някой който е пил Липозен и ако може да сподели резултати мниния.
Благодаря, предварително и лек ден!
.          А имате ли апетит?

# 29
  • Мнения: 5
През деня  нямаш, изпих близо 2 литра вода, но вечерта към 7 огладнях Simple Smile, хапнах малко и ме засити.

Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт