СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2018

  • 61 210
  • 745
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 56
Beyonce900 и твоят термин е 23.09 Hug

Мен също ме боли, доста се бях притеснила, защото си мислех, че има нещо общо с настинка, но доктора ме успокои точно с това, че е нормално заради растежа на матката и ако няма силни и остри болки и зацапване да не се филмирам. Вече оздравявам и се чувствам в пъти по-добре, но за мое успокоение мисля утре да отида при АГ.

Мен също ме боли повече от ляво .Като стане по силна болката пия ношпа. Доктор ми обясни ,че е затади матката понеже расте . Мен не ме боли постоянно

# 451
  • Мнения: 302
И мен ме боли повече от ляво. Вчера ми се втвърди и коремчето долу. Мисля си че е контракция. При вас леко пулсираща ли е болката? При контракции трябва да се лежи или да се движа? И аз пия но шпа

# 452
  • Мнения: 56
Моите болки са тъпи, като изтръпване все едно.. странно е, не мога точно да го опиша, но не ми се е втвърдявал корема, което си е признак на контракция със сигурност доколкото съм чувала...

# 453
  • Мнения: 2 069
Острата болка и аз я усещам от ляво, а когато започне целия корем да ме боли винаги е в следствие на повече движение. Примерно след като изчистя една стая с прахосмукачката винаги започва да ме боли. Даже го усещам като на топка корема.
МърМяу според мен трябва да се почива.

# 454
  • Мнения: 151
А на вас освен болката пулсира ли ви корема понякога , направо като си сложа ръката на корема и ми играе много странно не знам дали го обясних правилно Simple Smile

# 455
  • Мнения: 2 069
А на вас освен болката пулсира ли ви корема понякога , направо като си сложа ръката на корема и ми играе много странно не знам дали го обясних правилно Simple Smile
При мен го няма това.

# 456
  • Мнения: 209
Сега пък четох из интернет, че било нормално урината през бременността да стане по-алкална. И понякога стерилните проби давали фалшив положителен резултат от замърсяване на пробата. Да поискам ли да се повтори изследването в друга лаборатория отново преди да ми изпишат някой антибиотик да пия? Защото като чета за симптоми при зараза с бактирията, аз отговарям само на е подин от всички изброени и не знам да не пия някакви антибиотици без да има защо. Sad

здравей, питах моята приятрлка тя имала гарденела (не съм сигурна дали така се пише)   слагала си е глобули вагинално и бързо се е махнала

# 457
  • Мнения: 134
Здравейте,
Записвам с термин 03.09. И аз имам болки почти непрекъснато в областта на корема/стомаха. В началото преди установяването на бременността и няколко седмици след това болките бяха като пред цикъл. От началото на четвъртия месец е тъпа неопределена и не силна болка, като на моменти имам и като подежи ниско в ляво и дясно. Но те са за кратко и бързо отминават. Надявам се всичко да е окей с бебчо. Тези дни съм на преглед, ще видя и той какво ще каже. Попринцип знам, че за такива оплаквания изписват нош-па и магнезии.

# 458
  • Мнения: 384
Добре дошла Ливиа Simple Smile
За Магнезия бях писала преди , сега да повторя. От 14та седмица съм с болки и твърд корем. Самопредписах си Магнерот по 1-2 на ден+ нош па. Мина ми всичко и взех, че почти го спрях, вземах по 1 от време на време. Преди 3-4 дни се появиха болки в мускулите отзад на бедрата, като от мускулна треска. Онзи ден бях на преглед и обясних всичко на АГ . Директно ми вдигна дозата на 3*1. Каза, че било нормално вече да получавам липса на микроелементи. Леките болки от разтягането на матката са  нормални, но все пак, мисля, че не трябва да се пренебрегват. Бебетата растат много бързо сега и изсмукват всичко от организма на мама.

# 459
  • Мнения: 31
Аз имах такава тъпа болка ниско ту отляво, ту отдясно във втория и третия месец. Казаха ми точно, че е от растежа на матката. Сега поспря. Имах и по време на проблемите ми с ВЦ-то. За щастие и тях вече ги няма. Вчера си направих и една разходка от 15 км Grinning Очаквах нещо да ме заболи, но нямах никакви проблеми. Сънят също ми се оправи. Нямам проблем вече нито със заспиването, нито със ставането. Изобщо в 4-тия месец вече се чувствам страхотно, така че дръжте се момичета Simple Smile

# 460
  • Мнения: 138
Сега пък четох из интернет, че било нормално урината през бременността да стане по-алкална. И понякога стерилните проби давали фалшив положителен резултат от замърсяване на пробата. Да поискам ли да се повтори изследването в друга лаборатория отново преди да ми изпишат някой антибиотик да пия? Защото като чета за симптоми при зараза с бактирията, аз отговарям само на един от всички изброени и не знам да не пия някакви антибиотици без да има защо. Sad


Тази същата бактерия не е ли причинител на цистит, който знам, че е нормален по време на бременност, най-малкото от факта, че сме по-разнежени. Знам, че не е опасна, моята зълва имаше по време на бременност, изчисти се, мога да попитам с какво.

# 461
  • Мнения: 209
Здравейтее, мислили сте имена илии е още раничко Thinking Ние още не знаем пола и не сме коментирвали това но на мен само мъжки имена ми се въртят в главата понеже съм сигурна, че ще е момче Sweat Smile Ааа има ли такива като мен, който са имали усещане за пола   и са позналиии Joy HugHug

# 462
  • Мнения: 134
Ние си обсъждаме някви имена, и пола ни казаха, но според мен е рано и може да го сменят. Ще почакаме да се види по-добре и тогава ще падне голямото мислене Simple Smile

# 463
  • Мнения: 15
Има има Simple Smile))) И аз съм почти сигурна, че ще е момиче...не е ясно защо Simple Smile)) И за имена съм мислила, но все още не мога да измисля, а хората около мен са с безумни предложения Simple Smile)) Аз искам да ви попитам има още мамчета (освен тези които споделиха)  усетили движенията на бебето?

# 464
  • Мнения: 302
Ами аз от няколко дни усещам нещо като мравчица в корема. И като казах на майка ми каза, че това било бебето. Ама ми се струва рано, утре влизам в 18та седмица

Общи условия

Активация на акаунт