СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2018

  • 61 244
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 15
Като мравчица Simple Smile колко хубаво Simple Smile Не е рано, защо да е рано 18 седмица е напълно възможно!

# 466
  • Мнения: 9
Здравейте, може ли да ме включите в групата във фейсбук 🙂

# 467
  • Мнения: 2 124
Ами аз от няколко дни усещам нещо като мравчица в корема. И като казах на майка ми каза, че това било бебето. Ама ми се струва рано, утре влизам в 18та седмица
В 18 е възможно да се усетят.

# 468
  • Мнения: 2 070
Идея за име имам, но само за момче. Ако е момиче обаче нямам никаква представа Rolling Eyes

МърМяу и аз мисля, че не е рано Wink

# 469
  • Мнения: 384
Ами аз от няколко дни усещам нещо като мравчица в корема. И като казах на майка ми каза, че това било бебето. Ама ми се струва рано, утре влизам в 18та седмица
Аз го усещам от два дни доста. Вече не е пеперудени движения, а направо си шава.
Мърмяу, сигурна ли си за седмицата? Аз съм в 16+3, с термин 1-2.09 по цикъл, а бебчето върви малко напред и отговаря на 17та.
За имена имаме и двата варианта вече 😀

# 470
  • Мнения: 209
Идея за име имам, но само за момче. Ако е момиче обаче нямам никаква представа Rolling Eyes
Ух и мене ако ме изненада и е момичее не  знам, никакви имена не ми минават през ума
МърМяу и аз мисля, че не е рано Wink

# 471
  • Мнения: 302
Не явно Grinning трябваше да пише 17та,ама пътувах и нещо се е плъзнало. И за това ми се струваше рано, чета че от 18та се усеща
П.п.: а и то 16+3 не е ли 17та седмица? Изобщо не се разбирам с тея седмици днес значи Grinning

# 472
  • Мнения: 2 124
Не явно Grinning трябваше да пише 17та,ама пътувах и нещо се е плъзнало. И за това ми се струваше рано, чета че от 18та се усеща
Това с усещането на бебето е много индивидуално, особено ако е първа бременност, отражение дава дори и разположението на плацентата. На теория е възможно да се усети в 18 г.с., но едва ли ясни отчетливи движения. При първа бременност повечето жени дори след 20 г.с. усещат движенията. При първа бременност коремната мускулатура е много стегната, а в седмиците 14, 15, 16, че даже и 17 бебето е още много слабичко за да се усеща.

# 473
  • Мнения: 384
16та седмица си е 16та седмица 😀 Все още не е пълна един вид.
Определено е  важна и плацентата, да. Моята е задна. Онзи ден акушерката ме пита дали не го усещам вече, обясних й за леките пеперудки и буболечки дето ми ходят вътре от време на време и тя ми каза Да, точно това е. А от два дни усещането е много странно, като водно легло вътре в корема ми Rolling Eyes Вчера не се спря цял ден. Иначе, със сигурност не са отчетливи движенията, рано е за ритници още Grinning Аз лично имам усещане за цялостно движение вътре в мен, просто нещо мърда и това е.

# 474
  • Мнения: 3 794
Според мен 16г.с.+3 е 16 пълни седмици и три дена от 17та. Като с годините.

# 475
  • Мнения: 2 124
16та седмица си е 16та седмица 😀 Все още не е пълна един вид.
Определено е  важна и плацентата, да. Моята е задна. Онзи ден акушерката ме пита дали не го усещам вече, обясних й за леките пеперудки и буболечки дето ми ходят вътре от време на време и тя ми каза Да, точно това е. А от два дни усещането е много странно, като водно легло вътре в корема ми Rolling Eyes Вчера не се спря цял ден. Иначе, със сигурност не са отчетливи движенията, рано е за ритници още Grinning Аз лично имам усещане за цялостно движение вътре в мен, просто нещо мърда и това е.
При мен плацентата е на предната маточна стена и доктора каза, че по-късно ще усетя движенията и корем нямам сякаш не съм бременна а съм в 15+седмица

# 476
  • Мнения: 302
Ами аз го разбирам, че като казваш 'в' коя седмица си се подразбира коя седмица тече в момента, а не колко пълни имаш.

# 477
  • Мнения: 2 124
Ами аз го разбирам, че като казваш 'в' коя седмица си се подразбира коя седмица тече в момента, а не колко пълни имаш.
Точно това имам предвид на мен доктора ми казва примерно 15 + седмица, като станат 15 +7 ми казва, че съм в 16 седмица, а не в 15 + 3 да ми казва, че са минали 3 дни от 16 седмица.

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
А кога влизаме в 4 я месец???Аз мислех,че като се направят 13 седмици.Пък вчера една позната спори с мен-не съм била знаела,не се брояло така

Бебето го усещам отдавна.Но е заради третата бременност и задната плацента.Първия път го усетих в 20 та г.с

# 479
  • Мнения: 2 124
А кога влизаме в 4 я месец???Аз мислех,че като се направят 13 седмици.Пък вчера една позната спори с мен-не съм била знаела,не се брояло така

Бебето го усещам отдавна.Но е заради третата бременност и задната плацента.Първия път го усетих в 20 та г.с
От 14 седмица се брои началото на 4 месец. Трета бременност, поздравления! Да са ти живи и здрави.

Общи условия

Активация на акаунт