"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 5

  • 59 912
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 722
Ето я и оригиналната статия, от която ви пуснах превода на рускините!

Zoraki ayrılık üzecek!
Bir yarışma programını sunacağı için yakında Arnavutluk'a gidecek olan Almeda Abazi, eşi Tolgahan Sayışman ile zoraki bir ayrılık yaşayacak.

https://www.gecce.com.tr/haber-zoraki-ayrilik-uzecek

# 706
  • Мнения: 1 042

   Спокойно, момичета!

   Всеки си има право на своето мнение. Сякаш повечето тук сме на едно мнение за Ийт. Аз съм била по-и от Нур. Но нямах късмета и щастието да имам до себе си някой приятел като Фатех да ми отваря очите. Защото Фатих е точно това - един самоотвержен приятел. При това и влюбен. Любовта не е само привличане между двамата. Каквото несъмнено има между Ийт и Нур. Тя е и разбиране, отдаване, присъствие, когато имат нужда от теб, помощ. Най-вече душевна помощ, когато ти е тежко, когато се чувстваш изгубен, някой да те подкрепи и помогне да се изтеглиш от това състояние. За мен Фатих е по-мъж от Йит. Несъмнено Ийт е искрен, не е задкулисен, но му липсва нещо в държанието, възпитанието, манталитета. Точно пасва на комшийския манталитет. Фатих е по-различен, по-съобразяващ се с жената по принцип, а камо ли с жената до себе си. Истинска любов е предадена в лицето на Нур. Освен обичаща и влюбена, тя проявява много разбиране. Дори прекалено много. Толкова, че се застрашава самата любов между нея и Ийт. До възможност да се загуби. Много неща вече ме дразнят в сериала, но явно това е сценарийната криза при тях, защото това е масово явление. Насилия, заплахи, неразбиране и незачитане и тем подобни. Възможно е и да искат да имат възпитателно въздействие, но като си спомням по-първите сериали... Тогава нямаха ли нужда от превъзпитание!?
 Само да ви пусна една усмивка за снощната серия - да катастрофираш с хеликоптер и да имаш само няколко драскотинки ...си е голям късмет, нали!?
  Излизам, хубав следобед!
Криси, щом искаш истинска любов гледай Кара Севда,там има един мъж герой и мечта за всяка жена, пък и действието е многопластово

# 707
  • Мнения: 331
Една новопостъпила във форума ви провокира: кое е сладурчето на снимката? Жокер: главно действащо лице в настоящия сериал
 

Последна редакция: пт, 09 мар 2018, 18:42 от sineokatafeia

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Една новопостъпила във форума ви провокира: кое е сладурчето на снимката? Жокер: главно действащо лице в настоящия сериал
 
Добре дошла, синеочке!
Сладурчето е Фатих и наистина е много готин с тази визия Heart

# 709
  • Мнения: 331
Добре заварила, Дорис Simple Smile
И настоящата му визия е готина, просто е съвсем различна, малко в стила на английските джентълмени Simple Smile
А що се отнася до другите му качества, напук на всички "ийтки" заставам твърдо зад него: добър, състрадателен, уважителен, внимателен, с чувство за хумор и т.н... Дори и по-скромен на външен вид да беше, с отношението си щеше да спечели сърцата. Така че визията му е бонус към характера.

# 710
  • Мнения: 331
Хайде бъдете честни, ако на пътя ви застане този джентълмен, нима бихте го подминали? Нищо против мускулестия мачо Ийт бей, но нека да не го обожествяваме, особено предвид поведението му напоследък..

# 711
  • Мнения: 13 722
Кадри от предстоящия епизод:

















Приятно гледане!

# 712
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Нямам търпение за серията тази вечер, така съм зажадняла за малко влюбени и в мир един с друг Иит и Нур.   Blush

А Фатих го загрозява мустакът, малко на чичка го докарва. Ако бяха оставили актьора само леко брадясал, щеше да е Оха!

# 713
  • Мнения: 13 722
 
Хайде бъдете честни, ако на пътя ви застане този джентълмен, нима бихте го подминали? Нищо против мускулестия мачо Ийт бей, но нека да не го обожествяваме, особено предвид поведението му напоследък..
Добре дошла, sineokatafeia !(пиши как да се обръщаме към теб)
Надявам се да се чувстваш приятно в темата за любовта!
За теб и всички почитателки на Танер Румели/Фатих Селимер:









# 714
  • Мнения: 4 642

   Спокойно, момичета!

   Всеки си има право на своето мнение. Сякаш повечето тук сме на едно мнение за Ийт. Аз съм била по-и от Нур. Но нямах късмета и щастието да имам до себе си някой приятел като Фатех да ми отваря очите. Защото Фатих е точно това - един самоотвержен приятел. При това и влюбен. Любовта не е само привличане между двамата. Каквото несъмнено има между Ийт и Нур. Тя е и разбиране, отдаване, присъствие, когато имат нужда от теб, помощ. Най-вече душевна помощ, когато ти е тежко, когато се чувстваш изгубен, някой да те подкрепи и помогне да се изтеглиш от това състояние. За мен Фатих е по-мъж от Йит. Несъмнено Ийт е искрен, не е задкулисен, но му липсва нещо в държанието, възпитанието, манталитета. Точно пасва на комшийския манталитет. Фатих е по-различен, по-съобразяващ се с жената по принцип, а камо ли с жената до себе си. Истинска любов е предадена в лицето на Нур. Освен обичаща и влюбена, тя проявява много разбиране. Дори прекалено много. Толкова, че се застрашава самата любов между нея и Ийт. До възможност да се загуби. Много неща вече ме дразнят в сериала, но явно това е сценарийната криза при тях, защото това е масово явление. Насилия, заплахи, неразбиране и незачитане и тем подобни. Възможно е и да искат да имат възпитателно въздействие, но като си спомням по-първите сериали... Тогава нямаха ли нужда от превъзпитание!?
 Само да ви пусна една усмивка за снощната серия - да катастрофираш с хеликоптер и да имаш само няколко драскотинки ...си е голям късмет, нали!?
  Излизам, хубав следобед!
Криси, щом искаш истинска любов гледай Кара Севда,там има един мъж герой и мечта за всяка жена, пък и действието е многопластово

   Гледам го, мила! Дори, когато сериалът на тази тема продължаваше до 21.30 часа в 21 часа прехвърлях на Диема-та, за да гледам Черна-та любов. Познати са ми и следя главните герои, и много ги харесвам. Бурак още от Малки тайни. Но и този сериал нещо ми додея с непрекъснатите гадни номера на Емир и неговото всемогъщество. Или липсата на законност в съседската държава пред парите и властта. Чак пък толкоЗ не ми се вярва и напоследък не рядко превключвам с копчето. Иначе сериалът е на по-високо ниво в сравнение с други в последно време. 

 Чакам сега, да видя как ще намерят Ийт и Фатих.

# 715
  • Мнения: 331
Profi, мустакът не го загрозява, а го състарява, прави го десетина години по-възрастен. Но май това е идеята, да стои малко по-тежко в сравнение с напереното петле Ийт бей. Него пък го загрозява поведението му. Сигурно е добро момче с чисто сърце, но пустото му его затъмнява всичките му покожителни качества...

Emiliya, може да ми викате "синеочка".
Честно казано, допреди няколко дни нямах представа, че на този свят съществуват Танер някой си/Толгахан някой си Simple Smile

# 716
  • Мнения: 13 722
Сезон 2
Епизод 71-1






- Моля те, Боже, моля те!


- Ийт, Ийт! Слава Богу! Слава Богу!
- Прибра се, прибра се жив и здрав! Слава Богу! Върна се, любов моя! Благодаря ти!




- Синко, ела, ела!
- Върви си, татко, ти не си дошъл при нас, а при Нур! Върви си оттук!



- Помогни ми да стигна до сина си! Моля те, помогни ми да си отворя местенце в сърцето му! Направи го не заради мен, а заради сина си!

- Всичко ще се подреди, сине! Не се тревожи, всичко ще бъде много хубаво! Обещавам ти! Обещавам!


# 717
  • Мнения: 13 722
Сезон 2
Епизод 71-2


- Не си единствена! И аз мисля за Мерт! И аз, когато те видях пред себе си забравих всичко останало! Цяла нощ мислих за теб, за вас двамата и в момента, в който екипа ни откри, забързах крачка, за да дойда при теб! Знаеш ли, че оцелях, благодарение на теб и Мерт? Знаеш ли? Мисълта за вас ме държеше жив през цялото време!
- До сутринта мислих за нас – за теб, за липсата ти и всички скандали, скарвания, раздели ми се сториха толкова ...
- Толкова глупави, безсмислени ...
- Изгубено време
- Толкова е ценно! ... Виж, вече нямам намерение да губя дори и минута!
- Мислих цяла нощ, повече няма да ...

- Чакай! Първо аз! Първо аз! Ти беше права! Да, моите постъпки и действия бяха грешни, но съображенията ти бяха правилни! Ти беше права, Нур! Аз исках единствено да бъдеш моя, от мига, в който те видях исках да бъдеш моя и само моя! И се борих със съдбата да ни събере, защото исках да бъдеш до мен, да мога да те докосвам щом протегна ръка! Толкова силно го исках, че имаше моменти, в които забравях за теб самата! Винаги си искала да бъдеш самостоятелна, да бъдеш до мен, но самостоятелна! Ако искаш го наричай его, ако искаш упоритост или инат, или страх! Наречи го, както искаш, но всичко това остана в миналото, всичко свърши! Когато хеликоптерът падаше изпаднах в безтегловност и преживях страх, който не съм изпитвал, страхът, че повече няма да те видя и че ще те оставя с разбито сърце! Но вече, вече не се страхувам! Не се страхувам от това да те разбирам, Нур!
- Любов моя, аз ...
- Ти ще си стоиш на краката, ще бъдеш самостоятелна и силна, а аз винаги ще държа ръката ти и ще те подкрепям! Ще правиш каквото искаш, било то да позираш, да учиш! По който и път да поемеш, аз ще бъда там и ще те подкрепям! Винаги ще те подкрепям! Вече ще бъда до теб! Винаги до теб! Обещавам ти! Винаги съм до теб и винаги ще бъда!

- Когато те прегърнах сутринта се бях отказала от себе си, защото в мен има нещо повече от това, което искам да бъда и за което съм мечтала! Бях изпълнена със страх да не те изгубя! А сега ми казваш да не се отказвам, да не се отказвам от своята самостоятелност, от мечтите си, от желанията и целите си и казваш, че ще ме подкрепяш!
- Виж, не мога да се променя изведнъж! Пак ще позираш, сама ще покриваш дълговете си, хората отново ще те виждат, ще станеш известна, това ще ме тормози, но каквото и да става няма да те оставя, не ме оставяй и ти!
- В момента не мога да мисля за нищо, освен за Мерт! С него няма да ни е лесно! Той иска родителите му да са заедно и затова ще ти се налага да даваш надежда на Иджлял! Отново ще да виждам неща, които ще ме нараняват, отново ще ме боли, но когато се подкрепяме ние сме силни! Ще намерим сили да си оправим отношенията и с Мерт!

- Повече няма да лъжа сина си! Вече няма да се крия! Мерт ще разбере всичко, ще говоря с него! Ще му обясня, че твоето присъствие в моя живот по никакъв начин няма да промени отношението ми към него! Знам, вярвам, че ще разбере, защото много добре познавам малкото, но добро сърце на Мерт! Ще успеем, Нур! Заедно ще го спечелим!
- Да, любов моя! Заедно ще го спечелим!
- Нур, много те обичам!
- И аз много те обичам!

- Заспалите детски чувства! Просто, когато ме видя забрави за всичко останало, което в действителност не е лошо, да, на мен ми допада, така че може да продължиш!

# 718
  • Мнения: 1 042
Една новопостъпила във форума ви провокира: кое е сладурчето на снимката? Жокер: главно действащо лице в настоящия сериал
 
Добре дошла, синеочке!
Сладурчето е Фатих и наистина е много готин с тази визия Heart
Браво, бе, Дорис, никога не бих го познала

# 719
  • Мнения: 1 042
Хайде бъдете честни, ако на пътя ви застане този джентълмен, нима бихте го подминали? Нищо против мускулестия мачо Ийт бей, но нека да не го обожествяваме, особено предвид поведението му напоследък..
Ше го подмина и ще се затичам към Бурак

Общи условия

Активация на акаунт