"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 5

  • 59 342
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 568
Ама изобщо не съм съгласна с теб Еми!
Откъде накъде Фатих да е жалък, защото честно е казал нещо?!  Shocked
И е абсолютна истина, че Нур не е истински щастлива защото е непрекъснато наранявана от Иит. Аз не знам човек, който страда, да е щастлив.
Разбирам пристрастието ти към Козан бей, но на моменти огледалото ти ми се струва криво. Peace
Колкото до думите, че името му е Фатих и превзема всичко без война, нямат нищо общо с твоето виждане за "лицемерие, лъжа, подмолни игрички и .... подслушване", а са намекване към турската история и език. Фатих означава Завоевател, давано е като титла на някои от турските султани и се е изписвало към името им. :peace
     Профи, благодаря за коментара ти! Винаги с интерес чета различното мнение! Аз също съм споделила своето мнение, без претенции то да бъде разбрано и аплодирано! Молбата ми е само, когато ме опонираш не навлизай в личното ми аз.
    Определения от сорта за счупеното огледало и моето виждане са некоректни!
    Благодаря и за уточнението, относно значението на името Фатих!


   

# 691
  • Мнения: 14 830
Аз не съм гледала филма предварително.Но превъзнасянето на Ийт Козан е доста пресилено.
Колко от вас биха го изтърпели, него и антуража му, постоянно, непрекъснато.
Ийт е егоист.Не приема нищо различно от неговото.Вика, скача, крещи, унижава и наранява.Някъде между всичко това има и любов?Само че в реалния свят тя ще бъде смачкана и унищожена.
Фатих изобщо не е лицемерен и жалък
И ако имаше някой откровен тук беше той.Никога няма да посегне на чужда жена, когато тази жена е щастлива, когато вижда колко е обичана и уважавана.
А какво вижда Фатих- една вечно треперща и плачеща Нур.Една вечно наранена жена и един вечно крещящ и заплашващ мъж.Къде е голямата любов че нещо не разбиеам.
Ийт Йозан великия би трябвало вместо да се заканва на Фатих, да вземе пример от него как да  се държи с жената която обича.

# 692
# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Относно Ийт и Фатих имам само един коментар и това е цитат от библията "А защо гледаш сламката в окото на брата си, пък гредата в своето око не усещаш"
Все пак, добре че Ийт ще се осъзнае много скоро!
Аз лично не само не намирам Фатих за жалък и лицемерен, а напротив - мисля, че Нур има нужда от него. Той много много й помага да намери себе си, и смятам че без тази негова помощ тя нямаше да се справи при всичко, което напоследък й причини Ийт.  Фатих нищичко лошо не е направил и до момента само е доказал, че е истински приятел на Нур и искрено загрижен за нейното щастие.

# 694
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 978
Най-мразя като в някоя сериална тема, нещата почват да се възприемат като лични.  #Crazy
В крайна сметка това са просто сериали, направени от някого за да се изкарат едни пари, с участващи в него други, които също участват за да изкарат едни пари.
И никого не познаваме лично! Още по-малко те нас. И нищо от тези пари не влиза в джобовете ни.

ОК, Еми  Peace

# 695
  • Мнения: 4 642

   Спокойно, момичета!

   Всеки си има право на своето мнение. Сякаш повечето тук сме на едно мнение за Ийт. Аз съм била по-и от Нур. Но нямах късмета и щастието да имам до себе си някой приятел като Фатех да ми отваря очите. Защото Фатих е точно това - един самоотвержен приятел. При това и влюбен. Любовта не е само привличане между двамата. Каквото несъмнено има между Ийт и Нур. Тя е и разбиране, отдаване, присъствие, когато имат нужда от теб, помощ. Най-вече душевна помощ, когато ти е тежко, когато се чувстваш изгубен, някой да те подкрепи и помогне да се изтеглиш от това състояние. За мен Фатих е по-мъж от Йит. Несъмнено Ийт е искрен, не е задкулисен, но му липсва нещо в държанието, възпитанието, манталитета. Точно пасва на комшийския манталитет. Фатих е по-различен, по-съобразяващ се с жената по принцип, а камо ли с жената до себе си. Истинска любов е предадена в лицето на Нур. Освен обичаща и влюбена, тя проявява много разбиране. Дори прекалено много. Толкова, че се застрашава самата любов между нея и Ийт. До възможност да се загуби. Много неща вече ме дразнят в сериала, но явно това е сценарийната криза при тях, защото това е масово явление. Насилия, заплахи, неразбиране и незачитане и тем подобни. Възможно е и да искат да имат възпитателно въздействие, но като си спомням по-първите сериали... Тогава нямаха ли нужда от превъзпитание!?
 Само да ви пусна една усмивка за снощната серия - да катастрофираш с хеликоптер и да имаш само няколко драскотинки ...си е голям късмет, нали!?
  Излизам, хубав следобед!

# 696
  • Мнения: 122
Най-мразя като в някоя сериална тема, нещата почват да се възприемат като лични.  #Crazy
В крайна сметка това са просто сериали, направени от някого за да се изкарат едни пари, с участващи в него други, които също участват за да изкарат едни пари.
И никого не познаваме лично! Още по-малко те нас. И нищо от тези пари не влиза в джобовете ни.

ОК, Еми  Peace


Здравейте!

              Отдавна не съм писала, защото почти бях решила да не го правя, но съм провокирана от този пост, който аплодирам smile3501 smile3501 smile3501 и напълно подкрепям. Свързвам го и с предходните постове.
              Ще бъда до болка откровена, но искам да си кажа, защото ви чета отдавна, но напоследък
вече ми опротивя едно нещо и то е приемането на критиката към Ийт едва ли не за лична .  
              Писна ми от твърденията на водещета на темата, че Ийт е едно бижу. Това, което забелязах у нея е, че винаги, когато се появят повече потребителки с мнение срещу Ийт, тя прави едни такива литературни анализи с голяма защита, че наистина огледалата са криви, а  накрая пък и обидена.
              Да не споменавам факта, когато преди време, тя бе направила сриващ анализ на някакъв пост. Всяко едно изречение на момичето беше подложено на  голяма критика, без никакво уважение към чуждото мнение, а сега пледира за такова като приема различното мнение за лично отношение. Това, ако не е двоен стандарт какво е друго?Тогава едва ли не се стреснах и помолих  мой евентуален пост да не бъде по този начин анализиран и подчертан, все едно ми е тетрадка с класно.
              Грозно за мен беше и нейното поведение спрямо шегата за оръжията, която за мен си беше много забавна, с възможност да стане ироничната закачка точно към тези, които се забавляваха с някакви гаубици, но не би... Прие се много лично и тръгнаха нападки със споменаване на родителско възпитание и образование.  Разбрах, че някоя, ако не се съгласи с литературните изводи ще бъде определена като нападаща лично, което е пълен абсурд.
              Нима тези, които гледаме сериала не харесваме Ийт? Разбира се, че го харесваме, но си позволяваме  да го критикуваме, а не да го правим идол, издигайки го едва ли не в култ. Позволяваме си да разберем Нур и да я защитим от обидите на Ийт. Затова харесвам  Фатих. Епитетите, изказани за него са изключително преувеличени. Самият български  превод е доста нечист. Фатих не каза, че няма да си позволява да сваля чужда жена, а че няма да бъде никъде и никога трети човек. Освен това Фатих, когато каза, че Ийт е "виновен" за неговото присъствие при Нур , това е самата истина. Той каза на Ийт, че когато е пристигнал в Турция не се е сещал за нея, а щял след време да  потърси нея и нейните близки .Фатих дойде от Германия във фирмата на  Ийт заради разследването, свързано със самият Ийт и неговото тъмно минало. Не може да се обвинява Фатих за това, че срещна Нур във фирмата на Ийт.Той беше по мъжки честен и откровен с Ийт в онази смразяваща ги нощ. С много чувствен, с тон на болка, Фатих каза на Ийт, че много наранява Нур.  Това е самата очевидна истина и всички я виждаме.
               Съжалявам, че съм до болка откровена, но като по-страничен наблюдател, неучастващ активно в темата, но четящ, си казах това, което  прозира в темата и ми прави впечатление.
               Ако някой иска да ме разбере ще си направи своите изводи. Изказах това мнение, защото ми е болно как една  тема може да се превърне в "бойно поле" на постове, под прикритието, че се уважава всяко мнение. И говоря за мнение за героите, а не мнение за личността, носеща даден ник.
Приемането на последното е пагубно за личността на самия ник и говори за голямо его.  
               Предполагам, че след този мой пост ще има доста критики, аз отново ще спра да пиша до следващото ми вълнение , свързано с отправяне на критики към мнения, изказани срещу Ийт. Ще има такива, понеже Ийт ще прави нови  грешки спрямо Нур.
               А можеше всичко да бъде по друг начин, с доза хумор, закачки и иронии, но уви......
               Приятна вечер с предстоящата серия!

# 697
  • Мнения: 27 463
 Здравейте  Hug

Ейтюл не вярваше на очите си  когато дъщеря й  и Нур не се  караха а   се притесняваха за Ийт и плачеха  заедно . 

Емииии bouquet   ето ти  един  бузльо   с шапо

https://pbs.twimg.com/media/DXwe_GbX0AADC_O.jpg

# 698
  • Мнения: 13 568
Здравейте!
              Отдавна не съм писала, защото почти бях решила да не го правя, но съм провокирана от този пост, който аплодирам smile3501 smile3501 smile3501 и напълно подкрепям. Свързвам го и с предходните постове.
              Ще бъда до болка откровена, но искам да си кажа, защото ви чета отдавна, но напоследък
вече ми опротивя едно нещо и то е приемането на критиката към Ийт едва ли не за лична .  
              Писна ми от твърденията на водещета на темата, че Ийт е едно бижу. Това, което забелязах у нея е, че винаги, когато се появят повече потребителки с мнение срещу Ийт, тя прави едни такива литературни анализи с голяма защита, че наистина огледалата са криви, а  накрая пък и обидена.
              Да не споменавам факта, когато преди време, тя бе направила сриващ анализ на някакъв пост. Всяко едно изречение на момичето беше подложено на  голяма критика, без никакво уважение към чуждото мнение, а сега пледира за такова като приема различното мнение за лично отношение. Това, ако не е двоен стандарт какво е друго?Тогава едва ли не се стреснах и помолих  мой евентуален пост да не бъде по този начин анализиран и подчертан, все едно ми е тетрадка с класно.
              Грозно за мен беше и нейното поведение спрямо шегата за оръжията, която за мен си беше много забавна, с възможност да стане ироничната закачка точно към тези, които се забавляваха с някакви гаубици, но не би... Прие се много лично и тръгнаха нападки със споменаване на родителско възпитание и образование.  Разбрах, че някоя, ако не се съгласи с литературните изводи ще бъде определена като нападаща лично, което е пълен абсурд.
              Нима тези, които гледаме сериала не харесваме Ийт? Разбира се, че го харесваме, но си позволяваме  да го критикуваме, а не да го правим идол, издигайки го едва ли не в култ. Позволяваме си да разберем Нур и да я защитим от обидите на Ийт. Затова харесвам  Фатих. Епитетите, изказани за него са изключително преувеличени. Самият български  превод е доста нечист. Фатих не каза, че няма да си позволява да сваля чужда жена, а че няма да бъде никъде и никога трети човек. Освен това Фатих, когато каза, че Ийт е "виновен" за неговото присъствие при Нур , това е самата истина. Той каза на Ийт, че когато е пристигнал в Турция не се е сещал за нея, а щял след време да  потърси нея и нейните близки .Фатих дойде от Германия във фирмата на  Ийт заради разследването, свързано със самият Ийт и неговото тъмно минало. Не може да се обвинява Фатих за това, че срещна Нур във фирмата на Ийт.Той беше по мъжки честен и откровен с Ийт в онази смразяваща ги нощ. С много чувствен, с тон на болка, Фатих каза на Ийт, че много наранява Нур.  Това е самата очевидна истина и всички я виждаме.
               Съжалявам, че съм до болка откровена, но като по-страничен наблюдател, неучастващ активно в темата, но четящ, си казах това, което  прозира в темата и ми прави впечатление.
               Ако някой иска да ме разбере ще си направи своите изводи. Изказах това мнение, защото ми е болно как една  тема може да се превърне в "бойно поле" на постове, под прикритието, че се уважава всяко мнение. И говоря за мнение за героите, а не мнение за личността, носеща даден ник.
Приемането на последното е пагубно за личността на самия ник и говори за голямо его.  
               Предполагам, че след този мой пост ще има доста критики, аз отново ще спра да пиша до следващото ми вълнение , свързано с отправяне на критики към мнения, изказани срещу Ийт. Ще има такива, понеже Ийт ще прави нови  грешки спрямо Нур.
               А можеше всичко да бъде по друг начин, с доза хумор, закачки и иронии, но уви......
               Приятна вечер с предстоящата серия!
Ади, благодаря за коментара ти! От доста време се чудя защо не пишеш! Вече разбрах!
      Не се притеснявай, няма да разнищвам поста ти, това си е твоето мнение! Няма и да се оправдавам, защото не приемам за основателни нападките срещу мен! Можеше да цитираш името ми, защото това е моята личност! Това съм аз!

     Не мога да се съглася само с това, че в темата няма хумор, закачки и иронии .... но това е отново твоето мнение!

     Но пък съм съгласна с друго - огромното ми его - по-голямо е и от егото на Ийт Козан!
Емииии bouquet   ето ти  един  бузльо   с шапо
https://pbs.twimg.com/media/DXwe_GbX0AADC_O.jpg
Феми, благодаря ти много! Имах нужда от този сладур, но в комбинация с този .... и настроението и желанието ми за коментар отново е на линия!

# 699
  • Мнения: 13 568

За вас, момичета!

"Альмеда будет участвовать в каком то конкурсе и будет разъезжать по странам, соответственно, останется вдали от мужа, из-за чего она очень расстроена. Но Альмеда дала знать, что как только будет возможность, приедет навестить своего мужа. А так пара на некоторое время по данным обстоятельствам будут находиться врозь"



# 700
  • Мнения: 27 463
 Хубава усмивка на Толга

# 701
  • Мнения: 13 568
Хубава усмивка на Толга
Красавец е! Но и рускините като мен, бързо за изрязали снимката! JoyJoyJoy
Хайде на кафето!

# 702
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 978
Гледах преди седмици клипове от участието на Алмеда в турския формат "Танцувай с мен", било е 2012 г., и чак се зачудих дали е същия човек. От една страна е доста отслабнала спрямо тогава. Но и със сигурност си е пипнала носа и брадичката. Поне е добре направена, че като знам какви трагикомедии създават понякога пластичните хирурзи ... ooooh! ooooh!

Значи  Thinking господин Сайъшман ще е леко свободен   Wink пък аз тъкмо имам неизползвана отпуска ...  hahaha

# 703
  • Мнения: 13 568
Гледах преди седмици клипове от участието на Алмеда в турския формат "Танцувай с мен", било е 2012 г., и чак се зачудих дали е същия човек. От една страна е доста отслабнала спрямо тогава. Но и със сигурност си е пипнала носа и брадичката. Поне е добре направена, че като знам какви трагикомедии създават понякога пластичните хирурзи ... ooooh! ooooh!

Значи  Thinking господин Сайъшман ще е леко свободен   Wink пък аз тъкмо имам неизползвана отпуска ...  hahaha
Действай, Профи, ние ще помагаме с каквото можем!

# 704
  • Мнения: 122
Скрит текст:
Здравейте!
              Отдавна не съм писала, защото почти бях решила да не го правя, но съм провокирана от този пост, който аплодирам smile3501 smile3501 smile3501 и напълно подкрепям. Свързвам го и с предходните постове.
              Ще бъда до болка откровена, но искам да си кажа, защото ви чета отдавна, но напоследък
вече ми опротивя едно нещо и то е приемането на критиката към Ийт едва ли не за лична .  
              Писна ми от твърденията на водещета на темата, че Ийт е едно бижу. Това, което забелязах у нея е, че винаги, когато се появят повече потребителки с мнение срещу Ийт, тя прави едни такива литературни анализи с голяма защита, че наистина огледалата са криви, а  накрая пък и обидена.
              Да не споменавам факта, когато преди време, тя бе направила сриващ анализ на някакъв пост. Всяко едно изречение на момичето беше подложено на  голяма критика, без никакво уважение към чуждото мнение, а сега пледира за такова като приема различното мнение за лично отношение. Това, ако не е двоен стандарт какво е друго?Тогава едва ли не се стреснах и помолих  мой евентуален пост да не бъде по този начин анализиран и подчертан, все едно ми е тетрадка с класно.
              Грозно за мен беше и нейното поведение спрямо шегата за оръжията, която за мен си беше много забавна, с възможност да стане ироничната закачка точно към тези, които се забавляваха с някакви гаубици, но не би... Прие се много лично и тръгнаха нападки със споменаване на родителско възпитание и образование.  Разбрах, че някоя, ако не се съгласи с литературните изводи ще бъде определена като нападаща лично, което е пълен абсурд.
              Нима тези, които гледаме сериала не харесваме Ийт? Разбира се, че го харесваме, но си позволяваме  да го критикуваме, а не да го правим идол, издигайки го едва ли не в култ. Позволяваме си да разберем Нур и да я защитим от обидите на Ийт. Затова харесвам  Фатих. Епитетите, изказани за него са изключително преувеличени. Самият български  превод е доста нечист. Фатих не каза, че няма да си позволява да сваля чужда жена, а че няма да бъде никъде и никога трети човек. Освен това Фатих, когато каза, че Ийт е "виновен" за неговото присъствие при Нур , това е самата истина. Той каза на Ийт, че когато е пристигнал в Турция не се е сещал за нея, а щял след време да  потърси нея и нейните близки .Фатих дойде от Германия във фирмата на  Ийт заради разследването, свързано със самият Ийт и неговото тъмно минало. Не може да се обвинява Фатих за това, че срещна Нур във фирмата на Ийт.Той беше по мъжки честен и откровен с Ийт в онази смразяваща ги нощ. С много чувствен, с тон на болка, Фатих каза на Ийт, че много наранява Нур.  Това е самата очевидна истина и всички я виждаме.
               Съжалявам, че съм до болка откровена, но като по-страничен наблюдател, неучастващ активно в темата, но четящ, си казах това, което  прозира в темата и ми прави впечатление.
               Ако някой иска да ме разбере ще си направи своите изводи. Изказах това мнение, защото ми е болно как една  тема може да се превърне в "бойно поле" на постове, под прикритието, че се уважава всяко мнение. И говоря за мнение за героите, а не мнение за личността, носеща даден ник.
Приемането на последното е пагубно за личността на самия ник и говори за голямо его.  
               Предполагам, че след този мой пост ще има доста критики, аз отново ще спра да пиша до следващото ми вълнение , свързано с отправяне на критики към мнения, изказани срещу Ийт. Ще има такива, понеже Ийт ще прави нови  грешки спрямо Нур.
               А можеше всичко да бъде по друг начин, с доза хумор, закачки и иронии, но уви......
               Приятна вечер с предстоящата серия!
Ади, благодаря за коментара ти! От доста време се чудя защо не пишеш! Вече разбрах!
      Не се притеснявай, няма да разнищвам поста ти, това си е твоето мнение! Няма и да се оправдавам, защото не приемам за основателни нападките срещу мен! Можеше да цитираш името ми, защото това е моята личност! Това съм аз!

     Не мога да се съглася само с това, че в темата няма хумор, закачки и иронии .... но това е отново твоето мнение!

     Но пък съм съгласна с друго - огромното ми его - по-голямо е и от егото на Ийт Козан!
Емииии bouquet   ето ти  един  бузльо   с шапо
https://pbs.twimg.com/media/DXwe_GbX0AADC_O.jpg
Феми, благодаря ти много! Имах нужда от този сладур, но в комбинация с този .... и настроението и желанието ми за коментар отново е на линия!


           Еми, съжалявам, че съм  "говорила" за теб като ник, но съм възприела  "Аз-ът" като нещо много лично и неприемливо да се отъждествява напълно с лицето, което носи името на ника. Но нейсе...

Общи условия

Активация на акаунт