Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 32

  • 32 990
  • 793
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 844
Irinitaмного, много   Hug Hug Hug
Мамекс Hug Heart Eyes да, ние си я правихме, стана много вкусна - поне на нас ни харесва  Mr. Green
Кантара и аз съм го забравила, засега ми е добре, да видим докога ще е newsm78
Фиданки аз писах на Катето  Hug преди два дни, но нямам отговор.

# 31
  • Мнения: 3 347
Аз преди малко и писах на Катето на месинджъра,преди час е играла нещо,но сега е неактивна.Надявам се да ми отговори.

# 32
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Занатка, ей я, хайде от понеделник сериозни Hug
Скрит текст:
1 ден: 2 кофички кисело мляко (ниска масленост- при мен е само едно единствено...)
2 ден: зеленчуци на корем
3 ден: 5 твърдо сварени яйца
4 ден: 5 варени картофа -мисля да ги намачкам
5 ден: 800 гр. варено месо (без тлъстини)-мисля пиУе или бон филе ще си взема
Няма да лъжа, глад си е, но мисля да се пробвам Rolling Eyes
Хапнах си и взимам едно кафенце от Жулка Hug

# 33
  • Мнения: 2 107
Гени, ще мога да спазя даже поредността, че съм отпуск до сряда и после две нощни. Мисля да си сваря бутчета(само подбедриците), че да не му е много сухо месото.

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Ехооо, здравейте!
Не ми остава никакво време за вас, цял ден не мога да прочета 2 страници.
Страхотни кафенца  bouquet


Изтървала съм много, но нещо ме е налегнала работата. Приключваме един проект и нямам време да си проверя пощата дето се казва. Понякога вечер чета през телефона, но не ми се пише, та така.
Иначе аз пак съм на режима, че положението не се оправя, а става само по-зле. За кой ли път вече. божке... несериозна работа.
Та днес варива: З - банан, О - асйберг с краставица и нахут + ФПХ (намерих си ръжен руски хляб, много вкусен), В - леща + салата

Липсвате ми, дано скоро имам време да ви чета редовно.

# 35
  • Мнения: 2 844
Липсвате ми, дано скоро имам време да ви чета редовно.
И ти ни лиспваш  Hug Hug Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 3 347
Бандичка супер новини!!!

Катето ми писа,добре е!!!

Праща поздрави и целувки на всички,благодари,че я мислим.Най-рано другата седмица ще може да се включи тук.Ако има друго за обясняване ще го каже тя,не ни чете към момента.

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 15:11 от Мамекс

# 37
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ида.


Занатка, ей я, хайде от понеделник сериозни Hug
Скрит текст:
1 ден: 2 кофички кисело мляко (ниска масленост- при мен е само едно единствено...)
2 ден: зеленчуци на корем
3 ден: 5 твърдо сварени яйца
4 ден: 5 варени картофа -мисля да ги намачкам
5 ден: 800 гр. варено месо (без тлъстини)-мисля пиУе или бон филе ще си взема
Няма да лъжа, глад си е, но мисля да се пробвам Rolling Eyes
Хапнах си и взимам едно кафенце от Жулка Hug
Това съм го правила, т.е още като тийнейджърка много често я правех - отслабвах, но после килограмите скорострелно се връщаха..

Жгмъци, картинката - надпис на темата е трепач! И на мен от вчера ми се въртят едни реклами на Съни турс-ове и подсмърчам..Kissing Heart

Ох, Джулка, позната картинка. Само че при нас беше скоро - в у-ще. За коледната пиеска бяхме с мм. Свърши представлението и отидохме да чакаме да си вземем малката. И тя като видя баща си пръв на опашката, като обърна джука и рев да видиш. И не казва какво и' е, мълчи като партизанин! Баща и' се ядоса, но не разбра какво става. Като се прибрахме, тя тихичко и тайно ми сподели, че не искала тати да я взима, само мама.. Не му казах на мм, че щеше да му стане тъпо, но това е резултат от това, че ние майките сме поели всичко по децата и бащите не се занимават почти с тях...
Иначе тук много ми харесва системата - когато постъпват в у-ще, питат майката за думичка-парола, която се записва във файла на детето и се използва, ако някой друг непознат взима детето.Ако той не я знае - детето не го дават.

Генни, а нещо в обстановката в градината да се е променило? Нова учителка или от персонала? Дете ново и или някакви взаимоотношения между децата да са се зародили, които например да я затормозяват малката? Не знам, чак да си измисля, че нещо я боли, за да не ходи..Помисли и от тази гледна точка Hug

Днес пак бях в класа на малката - сладки, чудесни дечица..Heart
Чакам да ми се изпекат свинските мръвчоци, ще си направя малко салата и..сЪрце на място. За довечера - ечемик с грах салата.

Гласувах 90дд, но май съм на напълняващата, щото и моите кг не падат Joy

На всички неспоменати много целувки Kissing HeartHeart


# 38
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Joy Joy
Тъкмо пак щях да питам де си,  Whistling
 Heart Eyes Heart Eyes
Ми той ММ я взе пУндрелник, нямаше проблеми, ама снощи ко й станало.....  ooooh!
А това с паролата е много добре измислено.  Flutter

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мамексче, благодаря за добрите новини за Катето! Heart Eyes
Живот и здраве, когато реши ще се върне при нас. Понякога човек има нужда да промени ежедневието си, за да се рестартира, включително и да се лиши от любимите неща.....като нас, примерно Blush Mr. Green Twisted Evil

Аз направих 10 клека, 10 лицеви опори на бюрото....Геле, Мароу- ръцете бяха опрени на бюрото, а краката на пода Naughty hahaha и 10 обратни кофички, отново на бюрото и малко ми попремина яда.

Джулка
, онзи плоския ще го завра, дето дори не си мисли, че може да бъде заврян #2gunfire

Scryе  Hug Heart Eyes Желая ти успешно приключване на проекта, а пък ние сме си тук. Както гледам никой няма намерение да напуска уютния ни и пухкав дом Twisted Evil

Мароу, тъкмо си мислех, ако трябва аз да измислям парола каква би била - най-ми допада глаГоабазубадуза Joy

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 15:35 от Irinita

# 40
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аз направих 10 клека, 10 лицеви опори на бюрото....Геле, Мароу- ръцете бяха опрени на бюрото, а краката на пода Naughty hahaha
Ся с туй разяснение съвсем ми развинти фантазията....  Joy Joy
А обратни кофички ко е?  newsm78

И аз се радвам, че Катето е писала и, че е добре.  Flutter

Мароу, тъкмо си мислех, ако трябва аз да измислям парола каква би била - най-ми допада главоабазубадуза Joy
Joy Joy ИзвиняАй, ама туй сигурно и ти не можеш го произнесеш, каму ли някой друг.... Joy Joy

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

1. А обратни кофички ко е?  newsm78

2. ИзвиняАй, ама туй сигурно и ти не можеш го произнесеш, каму ли някой друг.... Joy Joy

1. Заставаш с гръб към бюрото. Слагаш ръце на плота. Клякаш до седеж и се изправяш само с помощта на ръцете. Аnladın mı ?
2. Правилно се извиняваш!  NaughtyНе само мога да го произнеса, ами дори със скороста на скороговорка. Освне тази думичка друга любима ми е инжектопляктор  
инжектипляктор

"Инжектипляктор за перефундация на дългопофидни и хиброкрокотигърски абрени скарабадабърчета"Joy

# 42
  • Мнения: 5 719
Привет момичета🤗🤗🤗
Сутринта само се записах и гласувах за 90дд.
С Малчо вкъщи е трудно, но за градина не искам и да чувам, той също 😀.

Бяхте ме питали за килограмите.
Срам не срам ще си призная.
Преди 2 години след 2 пъти 90дд и 2 пъти  режим почивка свалих 25кг. Чувствах се перфектно, достигнах килограмите си от гимназията. И се успокоих. Реших, че съм спечелила битката с килограмите.
Отпуснах се, ядох каквото ми падне, отново започнах да пия газирано и така до Декември бях +15кг.
Така че тези 6, които свалих за месец не че са малко, но има още много.
Но всеки си носи кръста както се казва.
Ще ги сваля и ще си взема поука, че за всяко нещо трябва да се бориш, дори и след като го получиш.

# 43
  • Русе
  • Мнения: 8 801
"Инжектипляктор за перефундация на дългопофидни и хиброкрокотигърски абрени скарабадабърчета"Joy
Ъъъъъъ.......Ко? Не!  Joy Joy Joy
1. Заставаш с гръб към бюрото. Слагаш ръце на плота. Клякаш до седеж и се изправяш само с помощта на ръцете. Аnladın mı?
bowuu  Heart Eyes Heart Eyes Дааа.... Crazy
Това ми е едно от любимите упражненийца  Whistling

Съншайн  Hug Hug

# 44
  • Мнения: 3 347
... за всяко нещо трябва да се бориш, дори и след като го получиш.

Невероятно добре казано!

Общи условия

Активация на акаунт